Çankırı Otobüs Kiralama

çankırı otobüs kiralama

Lüks otobüs filomuz ile otobüs kiralama Çankırı için artık çok pratik bir hal alıyor. İster şehir içi ister şehirlerarası otobüs kiralama ihtiyacınıza anında cevap verebilen www.buskirala.com ile küçük gruplardan binlerce kişilik kalabalıklara kadar her transferi güvenle yapabilirsiniz.

Çankırı Otobüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü olarak sunulan kiralık otobüslerimiz 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verir. Bir telefonunuz ile anında onlarca otobüsü hareket ettirebilme yeteneğini elinde tutan buskirala.com ailesi Çankırı otobüs kiralama fiyatları ile de keseniz korur.

Çankırı’nın en donanımlı otobüslerini görebileceğiniz filomuzda ihtiyacınıza cevap verecek her araç daima vardır.

çankırı kiralık otobüsleri

Çankırı'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Çankırı’da bulunan otobüslerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Aynı otobüsten firmamızda birkaç adet bulunması sebebiyle tarafınıza sunulan araç ile resimlerdeki araçlar arasında koltuk rengi değişiklik gösterebilir.

Çankırı’da hizmete sunduğumuz 3 farklı ebatta otobüs bulunur. Bunlar 46 kişilik, 50 kişilik ve 54 kişilik araçlardır.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Ülkemizin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Çankırı'daki 50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Ülkemizin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası TV bulunur. Ayrıca yere yakın olması bagaj açısında dezavantaj oluştursa da yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Çankırı'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Çankırı'nın Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş ,Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı ilçelerinde otobüs kiralama hizmeti sunar. Kiraya verdiğimiz tüm otobüsler D2 yetki belgesine sahiptir.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kiralama fiyatlarında seçtiğiniz güzergahlara göre değişiklik gösterebilir. Tek veya çift şoför, OGS, HGS , köprü ve otoyol geçişleri fiyatlarımıza dahildir. Dilerseniz araçlarımızı yakıt hariç olacak şekilde de kiralayabilirsiniz.

Burdur'daki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Kaç kişilik otobüsü seçeceğinize öncelikle karar veriniz. Daha sonra size uygun otobüs tipini belirleyiniz. Aşağıda otobüs çeşitlerimiz verilmiştir.

Görsellere bakarak size en uygun otobüsü bulabilirsiniz.

• 46 kişilik otobüs

• 50 kişilik otobüs

• 54 kişilik otobüs

çankırı otobüs kiralama
visa ile otobüs kiralama

Çankırı'da Kiralık Otobüs Avantajları

Çankırı ilimizde kiralamış olduğunuz otobüslerin hepsi D2 yetki belgesine sahiptir. Bu yetki belgesi sayesinde standart şehirlerarası otobüslerin giremeyeceği köprü ve otoyollara giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz olarak sağladığımız şoförlerimiz de seyahatlerinize güven katar.

Bir diğer avantajımız da kredi kartı ile ödeme sistemimizdir. Kiralama ücretlerinizin tamamını kredi kartınız ile 12 taksitle dahi ödeyebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Öncelikle yapmanız gereken otobüsünüzü belirlemek olmalıdır. Hangi otobüse karar vereceğinizi bilmiyorsanız hemen ara butonundan bizlere ulaşarak size yardımcı olabiliriz. Size en uygun otobüsü kiralarız.

  Otobüse karar verdikten sonra tarafımızdan size teklif verilecektir. Teklifi onayladıktan sonra bir miktar ön ödeme yapmanız gerekir. Ön ödeme yaptıktan sonra otobüs istediğiniz saat ve tarihte yolculuğa hazır olacaktır.

  Örnek sözleşmeye aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  ekonomik otobüs kiralama çankırı
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs