7/24 Karaman Minibüs Kiralama

minibüs kiralama karaman

Firmamız Karaman’da minibüs kiralama hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre verir. Kiralık minibüslerimiz dört farklı kapasiteye sahiptir. Bunlar 4, 8, 16 ve 19 kişilik minibüslerdir. Minibüslerimizin yetersiz geldiği durumlar için 27 ve 31 kişilik midibüsler de filomuzda mevcuttur. Aşağıdaki bölümden size uygun seçerek hemen yola çıkabilirsiniz.

Karaman Minibüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Karaman minibüs kiralama fiyatları üzerinde baskın bir etkiye sahiptir. Bu sayede şehrimizde kiralama ücretleri minimum seviyede tutulur. Ayrıca Karaman’da bir ilk olan kredi kartı ile kiralama avantajı da bizi diğerlerinden bir adım öne çıkarır.

Kredi kartı ile online ödemenizi gerçekleştirirken 12 taksite kadar taksitlendirme işlemi de yapabilirsiniz.

minibüs kiralama ücretleri karaman
kiralık minibüs

Karaman'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm’den alır. Karaman’da hizmet veren tüm servis minibüslerimiz şoförlü olarak kiraya verilir. Gideceğiniz yolun uzunluğuna göre tek veya çift şoför tahsisi için herhangi bir ek ücret talep edilmez. Ayrıca güvenliğiniz için şoförsüz araç teslimimiz yoktur. Şimdi aracınızı seçin, kapınıza dilediğiniz an gelsin.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Karaman'ın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com ekibi Karaman merkez başta olmak üzere Kazımkarabekir, Ayrancı, Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler ilçelerinde minibüs kiralama hizmetleri verir. Buskirala.com platformu üzerinden kiraladığınız tüm araçlar d2 yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Ülkemizin dört bir köşesine ulaşım için en ideal toplu taşıma araçlarıdır.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Karaman'da sunduğu kiralık servisler için her şey dahil fiyatlar sunar. Araçlarımızı şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Her şey dahil fiyat politikamız sayesinde yolda ek bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Gezi ve tur gibi kilometresi belirli olmayan işlerinizde ise yakıt hariç fiyatlamalar sunarız.

d2 belgeli kiralık minibüs

Karaman'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Karaman’da buskirala.com adresinden minibüsleri kiralamak ek avantajlar getirir. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile taksitle ödemedir.

İkincisi d2 yetki belgesi sayesinde dilediğiniz güzergahtan ulaşım hizmeti alabilmenizdir. Üçüncü avantajımız ise şoför desteğini ücretsiz vermemizdir.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız minibüs kiralama sözleşmesini şeffaf bir şekilde kamuoyu ile web adresinde paylaşır. Aşağıdaki butondan örnek minibüs kiralama sözleşmesine erişebilirsiniz. Sözleşmenin yanı sıra minibüslerimizi kiralamak için bir kaç prosedür gereklidir.

  Bu prosedürler;
  • Minibüs Seçimi
  • Teklif Süreci
  • Ön Ödeme
  • Sözleşme Süreci

  karaman servis minibüsü kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici