Amasya Otobüs Kiralama

kiralık otobüs amasya

www.buskirala.com ile otobüs kiralama Amasya için artık çok pratik. İster şehir içi ister şehir dışı dilediğiniz ebat ve donanıma sahip otobüsü bu platform üzerinden en uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Şoförsüz otobüs kiralama hizmeti vermeyen firmamız, şoför için müşterilerine ek bir fatura çıkarmaz.

Amasya Otobüs Kiralama Fiyatları

Otobüs kiralarken ilk önce yapmamız gereken kaç kişilik olduğuna karar vermektir. Daha sonra kaç kişilik otobüs olduğuna karar verdikten sonra size uygun otobüsün tipini seçiniz. Eğer kararsız kalırsanız Hemen ara butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız zaman sizlerle konuşarak hangi otobüsün size uygun olduğuna karar verebiliriz. Hangi otobüsle seyahat edeceğimize karar verdikten sonra bizden Amasya otobüs kiralama fiyatları için teklif alabilirsiniz. Teklifi onayladıktan istediğiniz yere istediğiniz tarih ve saatte gidebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Amasya'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com tüm araç filosunun orijinal resimlerini kamuoyu ile paylaşır. Müşterimize hizmet verecek olan aracın gerçek resimlerini mutlaka iş öncesi kendisine ileterek %100 güveni sağlarız. Bu hassasiyetimizden dolayı Amasya kiralık otobüs denildiği zaman ilk akla gelen isim firmamız olmuştur. Aşağıda yer alan otobüslerimizi inceleyerek sizde dilediğiniz yerden dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Firmamız Amasya'da 46 kişilik otobüsler ile şoförlü kiralama hizmetleri sağlar. Üstelik 12 taksitle.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüslerimiz Amasya'da yılın 365 günü hizmet verir. Tamamı D2 yetki belgelidir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

B2 yetki belgeli 54 kişilik otobüslerimiz ile Amasya'dan uluslararası seyahatlere çıkabilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Otobüsü kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de fiyata nelerin dahil olduğudur. Otobüslerimizin hepsinde ücretsiz şoför imkanını sizlere sunuyoruz. Seçtiğiniz güzergahlara göre kiralama fiyatları değişiklik gösterebilir. Size verdiğimiz teklifte HGS,OGS, köprü geçişleri ve feribot vb. ücretli yerler de verdiğimiz teklifin içindedir.

Tur ve gezi gibi mesafesi belirli olmayan yolculuklarınız için akaryakıt hariç kiralamalar da sağlayabiliriz.

Amasya'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Amasya' da şoförlü otobüs kiralama hizmeti verir. Bu hizmeti verirken müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurur. Kusursuz araç filosu ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanarak artık istediğiniz yere gönül rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz.

Siz de otobüs kiralamak istiyorsanız www.buskirala.com'u tercih ederek Amasya'nın başta şehir merkezi olmak üzere Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinden de dilediğiniz zamanda otobüs kiralayabilirsiniz.

Amasya'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Otobüsünüzü kiralarken ilk önce yapmanız gereken kaç kişilik bir otobüse ihtiyacınız olduğuna karar vermektir. Kararsız kaldığınız durumlarda bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en uygun otobüsü seçmenizde yardımcı olurlar.

Amasya'da  şehirlerarası otobüs kiralamak için en uygun yer seçilen firmamız kaç kişilik otobüs ihtiyacınız olduğunu seçmenizde size yardımcı olur. Otobüslerimiz 46 kişilik otobüs, 50 kişilik otobüs ve 54 kişilik otobüslerden oluşur.

Firmamız bünyesinde birçok marka otobüsler bulundurur. Bunlar;

 • Mercedes Travego
 • Mercedes Tourismo
 • Man Fortuna
 • Man Lion's Coach
 • Temsa Safir
 • Temsa Maraton
 • Neoplan
 • Setra

Amasya'da Kiralık Otobüs Avantajları

Amasya bulunan otobüslerimizin hepsinde D2 yetki belgesi mevcuttur. Bu belgeyle birlikte belirli bir güzergah yerine dilediğiniz güzergahtan gidebilirsiniz. Otobüslerimiz sizin konforunuz için her türlü donanımlı hale getirilmiştir. Firmamızın verdiği güven ile artık otobüs kiralamak için tereddüt etmeyeceksiniz.

Amasya otobüs kiralama firmaları arasında bir numaralı seçilen www.buskirala.com verdiği kaliteli hizmet, uygun fiyatlar, konforlu araçları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Otobüs kiralamak için düşünmeye artık son! Bizi arayarak içiniz rahat bir şekilde otobüsünüzü kiralayarak keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

şehirlerarası otobüs kiralama amasya

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Otobüs kiralama sözleşmesi ile birlikte hem müşterilerimizi hem de bizi güvence altına alır. Otobüslerimizin hepsi D2 yetki belgesine sahiptir. Otobüslerimizin muayenesi ve sigortaları kontrol edilmeden yola çıkartmıyoruz. Buskirala.com ile otobüs kiralayan müşterilerimizin memnuniyeti ,güvenliği, ve konforu bizim için çok önemlidir.

  Amasya B2 belgeli otobüs kiralama hizmeti veren firmamız bu belge ile sadece yurt içinde değil uluslararası seyahatler etmenize yardımcı olur. Bu belge ile sizde dilediğiniz ülkeye keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Tüm verdiğimiz hizmetler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

  Amasya'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Firmamız gerek filosu gerek kaliteli hizmetleriyle kiralık otobüs kiralamada Amasya'nın bir numarası olmuştur. Otobüs kiralama hizmetini düğün, nişan gibi merasimler, geziler, turlar, toplantılar, havalimanı transferleri, dilediğimiz yere gidiş-dönüş yolculukları, yolcu taşımak, isteğe bağlı olarak şoförlü veya şoförsüz otobüs kiralama, taşımacılık, turizm otobüsçülüğü, ulaşım sektörü gibi birçok alanda vermektedir. Kiralama süresini tamamen müşteriye bırakan www.buskirala.com günlük, haftalık, aylık ve yıllık otobüs kiralama imkanını müşterilerine sunar.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama ile Amasya ilimizde otobüslerimizi uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Amasya' da D2 yetki belgesi ile dilediğiniz yere seyahat edin.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Amasya' da dilerseniz araçlarımızı şoförsüz de kiralayabilirsiniz. (Min: 6 ay)

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüslerimizle sizde artık uluslararası seyahat edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Amasya' da yılın her günü havalimanı transferleri gerçekleştiriyoruz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Nişan, düğün gibi merasimlerinizde firmamızdan içiniz rahat bir şekilde otobüs kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Firmanızda çalıştırmak için otobüslere ihtiyacınız olduğu zaman hemen bizi arayın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Gezileriniz, turlarınız ve seyahat acenteleriniz için dilediğiniz zaman otobüs kiralamak artık www.buskirala.com ile mümkün.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Firmamızdan seçim için otobüsler kiralayarak halka sesinizi duyurabilirsiniz.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Buskirala.com Türkiye'nin kalite ve uygun fiyatlı otobüs kiralamasıyla bilinen ve en çok ulaşım hizmeti veren firma seçilmiştir. Bu hizmetleri verirken her zaman önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Müşterilerimize %100 güvenilir bir hizmet sunuyoruz. En yüksek memnuniyet oranına sahip firmamızdan sizde tereddüt etmeden otobüs kiralayabilirsiniz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi