Eskişehir Otobüs Kiralama

otobüs kiralama eskişehir

Firmamızın hatasız operasyonları ile otobüs kiralama Eskişehir için artık sadece bir keyif. Küçük gruplarınızdan 9000 kişilik kalabalıklara kadar hizmet etme kabiliyetine sahip buskirala.com Eskişehir otobüs kiralama fiyatları ile de fark açmaya devam ediyor. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile ülkemizin her köşesine gidebilmek üzere belgelendirilmiş şehirlerarası otobüs filomuz sizi güvenle hedefinize ulaştırır. Hemen kiralamak için arayın.

Eskişehir Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Eskişehir otobüs kiralama fiyatlarını minimum seviyede tutar. Bu sayede daha çok transferi gidiş dönüş sağlar ve müşterilerimizin kesesini koruruz. Tek yön veya gidiş dönüş dilediğiniz yolcu taşıma hizmeti için anında teklif alabilirsiniz. Tamamı lüks ve donanımlı kiralık otobüslerimiz ile sizleri hatasız işleyen bir ulaşım ağına dahil edebiliriz. Üstelik bu ücretleri kredi kartı ile taksitle ödeyebiliyorsunuz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Eskişehir'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Firma prensiplerimiz gereği Eskişehir kiralık otobüs filomuz şoförlü olarak hizmet verir. Bizi Eskişehir otobüs firmaları ile ayıran en önemli neden şeffaf işleyişimizdir. Bu nedenle tüm araçlarımızı ve resimlerini kamuoyu ile paylaşırız. Aşağıda sizin için hazırladığımız üç farklı ebatta otobüsü inceleyebilir ve aynı ebattan bir kaç adet kiralayabilirsiniz. Eskişehir yolcu otobüsü kiralama desteğini her şey dahil fiyatlar ile sunabiliyoruz. Sizde hemen aracınızı seçin kolayca kiralayın.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Eskişehir 46 kişilik kiralık otobüs filomuzu çok beğeniyor. Neredeyse tamamı Mercedes marka olan bu otobüsler ile konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüs kiralamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eskişehir'de bu araçlardan nadir bulunuyor ve genellikle şehir içi kiralamalarda kullanılıyor.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik kiralık otobüslerimiz Eskişehir'den uluslararası seyahatleriniz için hizmet veriyor. Bu araçlar ile dünyanın bir çok ülkesine toplu taşıma hizmeti sunabiliriz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Eskişehir'de sunduğu otobüslerin kiralama ücretlerini her şey dahil şekilde sizlere sunar. Her şey dahil kiralama hizmetinde akaryakıt, şoför giderleri, HGS, OGS, köprü geçişleri ve feribot ücretleri dahil edilir. Bunu sunabilmek için aracın yapacağı kilometrenin belirli olması gerekir.

Gezi ve tur gibi kilometresi belli olmayan transfer ihtiyaçlarında yakıt hariç fiyatlar da sunabiliriz. Bu nedenle Eskişehir şoförlü otobüs kiralama desteğini en ekonomik bizler sunarız.

Eskişehir'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Eskişehir'de büyük otobüs kiralama desteğini başta Eskişehir merkezde olmak üzere ilimizin Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçelerinde ayrı ayrı otobüsler bulundurur. Bu otobüsler yılın 365 günü anlık veya planlı kiralamalar için uygundur.

Gezi, tur, organizasyon, nişan, düğün, cenaze, kongre veya sempozyum transferleri için ideal seçimlerdir.

Eskişehir'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Firmamız Eskişehir'de 3 farklı şehirlerarası otobüs sunar. Bu otobüsler şoförleri ile birlikte sizlere hizmet eder. Ayrıca host veya hostes desteği de sağlanabilir.

Eskişehir şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini aşağıda listelenen araçlar ile veririz;
1. 46 Kişilik 2+2 Otobüs (Genellikle Mercedes Travego & Tourismo, Man Fortuna & Lion's Coach, Neoplan Cityliner ve Setra S515)

2. 50 Kişilik 2+2 Otobüs (Genellikle Temsa Safir veya Safir Plus)

3. 54 Kişilik 2+2 Otobüs (Genellikle Temsa Safir, Mercedes Travego 17SHD veya Setra S)

şehirlerarası otobüs eskişehir

Eskişehir'de Kiralık Otobüs Avantajları

Eskişehir’de sunduğumuz şehirlerarası kiralık otobüsler bir çok avantaja sahiptir. Marka ve model olarak standart otogar otobüsleri ile birebir aynı olsalar da yetki belgeleri farklıdır.

D2 yetki belgesine sahip olan bu araçların şehir içine girmesi veya normalde otobüslerin girmesi yasak olan köprü ve otoyollardan geçmesi bakanlığımızca serbest bırakılmıştır. Bu sayede kalkış noktası olarak kapınızın önünü seçebilir ve ülkemizin dilediğiniz noktasına erişebilirsiniz. Bu nedenle tercih edilen hizmetimiz Eskişehir’de d2 belgeli otobüs kiralamadır. Eskişehir otobüs firmalarının bir çoğunda bu belge bulunmaz. Problemle karşılaşmamak için mutlaka E-Devlet üzerinden kontrol edin.
Ayrıca buskirala.com’un Eskişehir’de bir ilk olarak sunduğu kredi kartı ile taksitle kiralama avantajı da firmamızın tercih sebepleri arasındadır.

otobüs kirala eskişehir

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız kiralama işlemlerinin yasal zeminde yürütülebilmesi için minimize edilmiş bir kaç küçük prosedür ile işinizi kolaylaştırır. Bu prosedürlere başlamadan önce aşağıdaki bölümden kiralama sözleşmemize ulaşabilirsiniz. Buskirala.com prosedürleri sadece 5 dakikanızı alır. Bu nedenle Eskişehir’de belediyeden otobüs kiralama işlemleri gibi sizi uğraştırmaz.

  Eskişehir charter otobüsü kiralama işlemleri için yapmanız gerekenler şöyle listelenir;
  1. Araç seçimi
  2. Teklif
  3. Teklifin onayı
  4. Ön ödeme
  5. Sözleşme
  6. Aracın rezerve edilmesi

  d2 belgeli otobüs kiralama eskişehir

  Eskişehir'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Toplu taşıma araçlarımızı Eskişehir'de bir çok transfer ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları gezi, tur, toplantı, merasim, düğün, cenaze, kongre, havalimanı transferi ve şehirlerarası ulaşım hizmetleridir. Toplu taşıma ilgili olarak üstü açık otobüs kiralama ihtiyacınızda dahi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak Eskişehir için artık sadece bir kaç dakikalık bir işlem. Bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü harekete geçirmeniz mümkün.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli otobüs kiralama hizmetimiz sayesinde otobüslerimizin hareket noktası, güzergahı ve mola noktaları gibi tüm detaylarda karar sizin.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 aydan daha uzun süreli kiralamalarınız için şoförsüz destekler sağlayabiliyoruz. Bu hizmet ile araçlarımızı kendi ticaretinize dahil edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 belgeli otobüs uluslararası seyahatler için destek verir. Genellikle Eskişehir hareketli yurtdışı turları için tercih edilir. Çift şoförlü hizmet verir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Araçlarımızı bir transfer otobüsü olarak kullanabilirsiniz. İster şehir içi transferler isterseniz havalimanı transferleri için sadece bizi arayın.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Eskişehir düğün otobüsü kiralama ihtiyacında yıllardır bizi tercih eder. Bunun ilk sebebi misafirlerimizin beklentilerine karşılık verebilmemizdir.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bir otobüs firmanız var ve araçlarınız yetersiz mi geliyor? Hemen firmaya otobüs kiralama hizmetimizden yararlanarak filo gücümüzü arkanıza alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Eskişehir tur otobüsü kiralama fiyatlarımızı konuşuyor. Donanımlı otobüslerimiz ile Eskişehir çıkışlı bir çok tur için araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  İçinde otobüs olan her yerdeyiz. 🙂 Seçimlerde adaylarımız için muhteşem bir seçim otobüsü hazırlayabiliriz. Üstelik şoförlü ve anahtar teslim avantajıyla.

    Alpu otobüs kiralama, Beylikova otobüs kiralama, Çifteler otobüs kiralama, Günyüzü otobüs kiralama, Han otobüs kiralama, İnönü otobüs kiralama, Mahmudiye otobüs kiralama, Mihalgazi otobüs kiralama, Mihalıççık otobüs kiralama, Tepebaşı otobüs kiralama, Sarıcakaya otobüs kiralama, Seyitgazi otobüs kiralama, Sivrihisar otobüs kiralama ve Odunpazarı otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi