Trabzon Otobüs Kiralama

trabzon otobüs kiralama

Buskirala.com ile otobüs kiralama Trabzon’da en pratik ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 1989 yılında hizmete açılan firmamız ilk hedefleri en iyi hizmeti sunabilmek ve uygun müşteri memnuniyetini kazanabilmek olmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Trabzon’da şoförlü kiralık otobüsler sağlarız.

Trabzon Otobüs Kiralama Fiyatları

Trabzon’da müşterilerimizin hizmetine açık olan otobüslerimizi Trabzon’da günlük otobüs kiralama, saatlik, haftalık, aylık araç kiralama veya yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin 8 yolcudan 3000 yolcuya kadar tüm seyahat işlemlerinizi gerçekleştirme imkanı sunan lüks otobüslerimiz için teklif almak isterseniz 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Otobüs kiralama fiyatları Trabzon ilimizin her köşesinde aynıdır. Bu fiyatlar yılın dönemine göre değişiklik gösterir. Yaz dönemlerinde günlük 6500₺’lere çıkarken kış dönemlerinde 3500₺’ye kadar düşer.

otobüs kiralama fiyatları trabzon

Trabzon'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Trabzon’da lüks otobüs kiralamanın yeni adresi olan buskirala.com tüm seyahat işlemlerinizi büyük bir titizlik ve şeffaflık ile gerçekleştirmektedir. Buskirala.com Trabzon havalimanı otobüs kiralama hizmetlerinde de bütçenize en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır. Trabzon’da her biri şoförlü olan otobüslerimizi aşağıdaki kısımdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmamız garajında bulundurduğu kalabalık otobüs filosu sebebi ile aşağıda göreceğiniz araçlar ile tarafınıza tahsis edilen araçlar arasında koltuk rengi değişiklikleri olabilir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak kiralayacağınız aracın gerçek resimlerine erişebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com'un Trabzon'da en sık kiraya verdiği otobüslerdir. Ergonomik ve görkemli yapıları ile konforunuzu garanti altına alır. Çoğu Mercedes markadır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Trabzon'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik otobüslerimiz Trabzon'dan uluslararası seyahatleriniz için idealdir. Yurt içi taşımacılık hizmetinde kullanılmaz. Trabzon yaylalarına uygun değildir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Trabzon'un Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Türkiye'nin her köşesinde olduğu kadar Trabzon'un da her köşesinde, her yaylasındadır. Firmamızdan başta Trabzon merkez olmak üzere Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinde kiralık otobüsler sunarız.

Araçlarımızı gezi, tur, havalimanı transferi, düğün, nişan, merasim, kongre ve tüm organizasyonlarınız için kullanabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Trabzon'da otobüs kiralama hizmetlerini her şey dahil olarak sunabiliyor. Bunun gerçekleşebilmesi için gidilecek noktaların tarafımıza iletilmesi gerekiyor. Bu sayede yapılacak kilometre belirlenerek tarafınıza yakıt, şoför ve araç kiralama bedeli dahil fiyatlar verebiliyoruz.
Gidilecek yolun belirsiz olduğu gezi ve turlarınız için ise kilometre başı fiyatlamalar yapabiliriz. Hemen kiralamak için 08508405250 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Trabzon Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız otobüs çeşitliliği açısından Trabzon'un en geniş filosuna sahiptir. Bu durum sizlere 4 farklı ebatta otobüs sunabilmemizi sağlar. Bu araçlar iç dizaynları açısından da çeşitli farklılıklara sahiptir. Otobüs çeşitlerimiz şöyle listelenir;
• 46 kişilik 2+2 otobüs
• 54 kişilik 2+2 otobüs
• 50 kişilik 2+2 otobüs
• 41 kişilik 2+1 otobüs

büyük otobüs kiralama trabzon
trabzon otobüs kiralamak

Trabzon'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Trabzon şehirlerarası otobüs kiralama hizmetlerini sağlarken bir çok avantaj ve fırsatı da birlikte getirir. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli unsur yedek otobüs filosudur. Bu durum müşterilerimizin yarı yolda kalmasını engeller. Bunun yanı sıra aşağıdaki avantajları da sağlarız.
1. Otobüslerimiz şoförlü teslim edilir.
2. Şoförler için ek ücret talep edilmez.
3. Kredi kartı ile taksit imkanı vardır.
4. Kilometre sınırımız yoktur.
5. Yasa ve mevzuatlara uygun seyahatler sağlanır.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız yasa ve yönetmelikle uygun yolcu taşıma hizmetleri sağlar. Bu nedenle Trabzon’da şoförlü otobüs kiralama için bazı prosedürler gerekir. Bu prosedürleri yerine getirmeden önce doğru otobüsü seçmelisiniz. Sonrasında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir.

  1. Teklif iletilmesi
  2. Teklifin tarafınızca onayı
  3. Sözleşme süreci (Aşağıdaki bölümden örnek sözleşmemize erişebilirsiniz)
  4. Ön ödeme (Genellikle %10 – %20)
  5. Yolcu listesinin tarafımıza teslim edilmesi (UETDS sistemi için yasal zorunluluktur)

  trabzon şehirlerarası otobüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs