Gümüşhane Otobüs Kiralama

gümüşhane otobüs kiralama

Platformumuzun vermiş olduğu kapsamlı hizmet ile otobüs kiralama Gümüşhane için dert olmaktan çıkıyor. Gümüşhane’nin en donanımlı otobüsleri daima www.buskirala.com’da bulunur. Otobüs kiralama fiyatları ile fark yaratmaya devam eden firmamız sizlerin her türlü yolcu taşıma hizmetine anında cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

Gümüşhane Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Gümüşhane otobüs kiralama fiyatları üzerinde baskın rol alır. Yılda bir kez belirlediğimiz kiralama fiyatları ile yaygın ağımızın devamını sağlarız. Ekonomik kiralama için buskirala.com adresinden teklif almanız yeterlidir. Kiralık otobüslerimizin bu yıl ki günlük kiralama ücretleri;
• 46 kişilik 4500₺

• 50 kişilik 5500

• 54 kişilik 6500₺’dir.

Belirtilen ücretlerimize akaryakıt dahil değildir. 08508405250 numaralı çağrı merkezini arayıp gideceğiniz noktayı tam olarak belirtmeniz halinde her şey dahil bir fiyat teklifi sunabiliriz. Bunun yanı sıra kiralama süresinin uzaması günlük kiralık otobüs ücretlerinin daha ekonomik seviyelere inmesini sağlar.

otobüs kiralama ücretleri gümüşhane

Gümüşhane'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Şehrimizin en deneyimli kaptan kadrolarının çalıştığı firmamızın tüm araçları D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Yasal mevzuatlara uygun şekilde yolcu taşıma hizmeti sunmaktayız.

Otobüslerimiz 46 ve 54 kişiliktir. Daha küçük araç ihtiyaçlarınız için aşağıdaki “Daha Küçüğü de Var” butonunu tıklayabilirsiniz. İhtiyacınız olan aracı hemen kiralamak için bize ulaşın. Hemen teklif sunalım.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Gümüşhane'nin en çok tercih edilen şehirlerarası otobüsleridir. Yurtiçi seyahatleriniz için uygundur. 2+2 koltuk düzenine sahip olmaları bütçenizi korur.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Yüksek konforludur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Uluslararası seyahatleriniz için en ideal seçimlerdir. 13 metre uzunluğunda olmaları dar sokaklara girişinizi kısıtlayabilir. Koltuk düzeni 2+2'dir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Gümüşhane'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız başta Gümüşhane merkez olmak üzere şehrimizin Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran ve Torul ilçelerinde hizmet vermektedir. Bu sayede şehrimizin her köşesinden aynı kalite ve standartlarda seyahatlere erişmeniz sağlanır. Tamamı lüks donanımlara sahip standart şehirlerarası otobüslerimizi düğün, nişan, gezi, tur, merasim ve tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınız için kiralayabilirsiniz.
Kiralamalar hakkında daha detaylı bilgi için 0 (850) 840 52 50 numaralı çağrı merkezimiz 24 saat hizmet verir.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Gümüşhane'de iki farklı kiralama yöntemi sunar. Bu yöntemler;
• Her şey dahil kiralama
• Yakıt hariç kiralama

Her şey dahil kiralama sistemimizde gidilecek yol belirlenerek akaryakıt, şoför, yolcu sigortaları, HGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderler dahil edilir. Sonrasında size tek bir fiyat teklifi sunulur. Yola çıktıktan sonra tarafınızdan ek bir ödeme talep edilmez.

Yakıt hariç kiralama da ise yolcu sigortaları, araç kiralama bedeli ve HGS giderleri dahildir. Diğer tüm giderler tarafınızca karşılanır. Dilediğiniz sistemi seçerek kesenize uygun bir seyahate çıkabilirsiniz.

Gümüşhane'de ki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız şehirlerarası otobüs segmentinde 2 farklı otobüs filosunu Gümüşhane'nin hizmetine sunmuştur. Bunlar 54, 50 ve 46 kişilik araçlardır. Bu araçlar dışında daha küçük gruplar için yarım otobüs veya minibüsleri de platformumuz üzerinden kiralayabilirsiniz. Tüm araç çeşitlerimizi sıralayacak olursak;
• 8 Kişilik Minibüs

• 16 Kişilik Minibüs

• 19 Kişilik Minibüs

• 27 Kişilik Midibüs

• 31 Kişilik Midibüs

• 46 Kişilik Otobüs

• 50 Kişilik Otobüs

• 54 Kişilik Otobüs

gümüşhane otobüs kiralama fiyatları
gümüşhane şoförlü otobüs kiralama

Gümüşhane'de Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com Gümüşhane’de kiralık otobüsler sunarken bu hizmetle birlikte bir çok avantajı da yanında getirir. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın yetki belgesidir. D2 yetki belgesi ile T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş olan bu araçlar özelleştirilebilir bir güzergahta hizmet verebilir. Bu sayede gideceğiniz yolu, mola yerlerini, kalkış noktasını ve varış noktasını müşterilerimiz belirler.
İkinci avantajımız ise şoförlü otobüs kiralama hizmeti sunmamızdır. Bu sayede güvenli bir yolculuk yaparsınız. Bunun yanı sıra ödemeleriniz için 12 taksit avantajı sağlamamız bütçenizin sarsılmasına engel olur.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız kiralık otobüslerini kamuoyunun hizmetine sunarken yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde seyahatler sunmakla yükümlüdür. Bu nedenle kiralama süreci aşağıdaki listede belirtildiği şekilde ilerler.

  1. Otobüsün Seçimi
  2. Hareket ve Varış Noktasının Belirlenmesi
  3. Kiralama Süresinin Belirlenmesi
  4. Teklifimizin Tarafınıza İletilmesi
  5. Sözleşme Süreci
  6. Yolcu İsim, Soyisim ve TC Kimlik Numaralarının Tarafımıza İletilmesi (UETDS Sistemi İçin Zorunlu Hale Getirilmiştir)
  7. Ön Ödemenin Tahsili (Genellikle toplam tutarın %20’sidir.)

  Firmamızın müşterileri ile yaptığı otobüs kiralama sözleşmesinin örneğine aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

  otobüs kiralama sözleşmesi gümüşhane
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs