Tokat Otobüs Kiralama

otobüs kiralama tokat

Buskirala.com sayesinde otobüs kiralama Tokat’ta çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek.1989 yılında hizmete açılan firmamızın temel hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Tokat’ta kiralık otobüs işlemlerinizi de gerçekleştirmek için olanak sunan firmamızın araçlarını dilediğiniz zaman kiralayabilir ve bütçenize uygun kaliteli otobüslerimiz için 7 gün 24 saat bizden teklif alabilirsiniz.

Tokat Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com’un Tokat şoförlü otobüs kiralama hizmeti D2 yetki belgeli araçlar ile sağlanmaktadır. Bu araçlar T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından herhangi bir güzergaha bağlı kalmaksızın çalışabilme yetkisine sahiptir. Bu durum Tokat otobüs kiralama fiyatları üzerinde ekonomik hizmetler vermemizi sağlar.

Kiralama fiyatları yılın dönemine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle çağrı merkezimizi arayarak teklif almalısınız. Ortalama kiralama ücretleri 46 kişilik otobüsler için günlük 4500₺ ile 7500₺ arasında değişir.

Tokat’ta hizmete açık olan otobüslerimizi günlük, aylık, yıllık olarak isterseniz şehir içi ya da şehir dışı 9 kişiden 8000 kişiye kadar yolcu aktarma kapasitesi ile kiralayabilirsiniz.

otobüs kiralama fiyatları tokat

Tokat'taki Otobüslerimizi İnceleyin

Tokat’ta hizmete sunulan her bir otobüs şoförlü olarak hizmet vermektedir. Aşağıdaki bölümden otobüslerimizi inceleyebilir ve otobüslerimiz hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Tokat 46 kişilik otobüs kiralama hizmetlerinde daima buskirala.com güvencesini tercih eder. Siz de bu görkemli araçları bize ulaşarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Tokat'ta 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Tokat'tan uluslararası yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için kullanılabilir. Yurtiçi kullanım için ekonomik ve uygun değildir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Tokat'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız yaygın hizmet ağı ile Türkiye'nin ödüllü girişimine sahip tek otobüs kiralama platformudur. Aynı kalite ve standartlar ile Tokat ve çevre ilçelerinde de taşımacılık hizmetlerini yürütür.

Başta Tokat merkez üzere şehrimizin Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt ve Zile ilçelerinde hizmet veririz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız otobüslerini kiraya verirken iki farklı ödeme yöntemi sunar. Bu yöntemler her şey dahil ve akaryakıt hariç kiralama olarak adlandırılır.
Her şey dahil otobüs kiralama yönteminde ödeme yapmak için gidilecek noktanın, tarihin, ve dönüş tarihinin belirli olması gerekir. Bu yöntem genellikle düğün, nişan, toplantı ve merasimler için uygundur.

Akaryakıt hariç kiralama yöntemimizde ise araçlarımızın akaryakıtı tarafınızca karşılanır. Sadece günlük otobüs kiralama ücretini ödersiniz. Her iki yöntemde de kilometre sınırı yoktur.

Tokat Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Buskirala.com Tokat'ta her çeşit otobüsü hizmetinize verebilir. Bu durumda bazı özel isteklerde de bulunabilirsiniz. Otobüs çeşitlerimiz şehrimizde 4'e ayrılır. Bunlar 2+2 koltuk düzenine sahip 46 kişilik, 2+2 koltuk düzenli 54 kişilik, 2+1 koltuk düzenli 39 kişilik ve 2+1 koltuk düzenli 41 kişilik araçlardır. Tamamı şoförlü teslim edilir. Şoförsüz otobüs kiralama hizmetini güvenliğiniz için vermeyiz.

büyük otobüs kiralama tokat
şehirlerarası otobüs kiralama tokat

Tokat'ta Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Tokat’ta şehirlerarası otobüs kiralama hizmetinde bir çok avantajı da ücretsiz sağlar. Bu avantajları sıralayacak olursak;
1. Şoförlerimiz ücretsiz hizmetinize sunulur.
2. Araçlarımız D2 yetki belgelidir.
3. Kalkış noktasını siz belirleyebilirsiniz.
4. Mola noktalarını siz belirleyebilirsiniz.
5. Mola sürelerini siz belirleyebilirsiniz.
6. Güzergaha müdahil olabilirsiniz.
7. Kilometre sınırımız esnektir, uzatıp kısaltabilirsiniz.
8. Araç içi soğuk içecek ikramları sağlarız.
9. İsteğe bağlı host, hostes veya muavin desteği alabilirsiniz.
10. Kredi kartı ile tüm tutarı 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Tokat’ta büyük otobüs kiralama işlemleri firmamız teminat ve güvenceleri altında yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde gerçekleştirilir. Kiralama işlemlerinin tamamlanması sonrasında sizi yolda zora sokacak hiç bir yasal işlem ile karşılaşmazsınız. Bunu sağlayabilmek amacı ile kiralama işlemlerinde bazı prosedürler gerekir. Bu prosedürler;
  1. Otobüsün seçilmesi
  2. Teklif süreci ve teklifin onayı
  3. Aracın gerçek resimlerinin tarafınıza iletilmesi
  4. Sözleşme süreci (Aşağıdaki bölümden sözleşme örneğine erişebilirsiniz)
  5. Ön ödeme süreci
  6. Kiralama işleminin tamamlanması ile plaka ve şoför iletişim bilgileri tarafınıza iletilir.

  otobüs kiralama sözleşmesi tokat
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs