Tekirdağ Otobüs Kiralama

tekirdağ otobüs kiralama şirketleri

Firmamız Tekirdağ otobüs kiralama fiyatları ile öne çıkıyor. Tekirdağ’da şehirlerarası şoförlü yolcu otobüsü kiralamak için bize hemen ara butonundan ulaşabilirsiniz. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından B2 ve D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş kiralık otobüsler ile hizmet veriyoruz. Bu sayede otobüs kiralama Tekirdağ’da kapsamlı olarak sunuluyor. Hemen arayın ekonomik kiralayın.

Tekirdağ Otobüs Kiralama Fiyatları

Profesyonel ulaşım altyapımız nedeniyle Tekirdağ otobüs kiralama fiyatları ekonomik şekilde belirleniyor. Üstelik kiralama sırasında ödemenin tamamını da talep etmiyoruz. İster saatlik ister günlük yada haftalık kiralayabilirsiniz. Aşağıda listelenen araçlarımızın tamamı şoförlü olarak hizmet verir. Bu sayede güvenle seyahat edersiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Tekirdağ'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Tekirdağ şehirlerarası otobüs kiralama firmaları arasında kalitenin tek adresi olmak konusunda iddialıdır. Dolayısıyla firmamız tüm yolcu ulaştırma işlemlerini büyük bir itina ve şeffaflık ile gerçekleştirmektedir. Tekirdağ’da için tahsis edilen otobüslerimiz ve şoförlü olarak hizmet vermektedir. Şoför maliyeti hizmet bedeline dahildir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Tekirdağ 46 kişilik kiralık otobüslerimiz ile Türkiye'nin her köşesine ulaşabiliyor. İster şehir içi ister şehirlerarası hemen kiralayın, konforlu seyahat edin.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz Tekirdağ'dan kiralanabiliyor. Bu araçlar diğerlerine kıyasla daha alçaktır. Bu nedenle bagaj hacimleri yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik araçlarımız Tekirdağ'da B2 yetki belgesi ile hizmet verir. Bu yetki belgeli uluslararası tur ve gezilerinizi tamamlamanıza olanak tanır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Kiralama ücretlerimize genellikle her şey dahildir. Akaryakıt, şoför, araç kiralama bedeli, HGS, OGS, feribot veya köprü geçişleri planlamış olduğunuz seyahate göre hesaplanarak tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Bu sistemin yanı sıra kaç kilometre yol yapılacağı belli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarında kilometre başı fiyatlar da sağlarız.

Bu kiralama seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek Tekirdağ'da yolcu otobüsü kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Tekirdağ'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Acemali Turizm Tekirdağ Merkez başta olmak üzere Süleymanpaşa, Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray ve Şarköy'de hazır otobüsler bulundurur.

Tekirdağ'da şoförlü otobüs kiralama ihtiyaçlarınıza dilediğiniz ilçeden veya şehir merkezinden şehirlerarası veya şehir içi çözüm üretebiliriz. Planlı veya plansız anlık transfer ihtiyaçlarınıza bir telefon ile onlarca otobüsü hizmetinize sunarız.

Tekirdağ'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Buskirala.com ekibi Tekirdağ'da hazır bulunan üç farklı kapasitede araçla hizmet verir. Bu araçlardan ister 1 adet ister 50 adet kiralayabilirsiniz. 46, 50 ve 54 kişilik olmak üzere hizmet veren bu otobüslerde olması gereken her konfor ekipmanı bulunur. En arka koltukları hariç tüm koltukları yatar sistemlidir.

Tekirdağ kiralık otobüs çeşitleri şöyle listelenir;

• 46 kişilik otobüs (Mercedes Travego & Tourismo, Man Lion's Coach, Setra S515, Temsa Maraton)

• 50 kişilik otobüs (Temsa Safir 13 Metre)

• 54 kişilik otobüs (Temsa Safir 13 Metre, Man Fortuna)

otobüs kiralık tekirdağ

Tekirdağ'da Kiralık Otobüs Avantajları

Tekirdağ’da hizmette olan otobüslerimiz standart şehirlerarası otobüslere kıyasla bir çok avantaja sahiptir. Bunlardan ilki D2 yetki belgesine sahip olmalarıdır. Bu belge sayesinde herhangi bir tarifeye veya güzergaha sabit olmadan Tekirdağ’dan dilediğiniz şehre ulaşabilmeleridir. İkincisi ise yol uzunluğuna göre sunduğumuz tek veya çift şoför desteğidir.

Tüm bu avantajların yanı sıra kredi kartına taksitle de hizmet verebilen firmamız bütçenizi sarsmadan seyahat konforunuzu maksimum seviyede tutar.

Tüm bu avantajlar dahilinde Tekirdağ’da özel otobüs kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Acemali Turizm’den gücünü alan www.buskirala.com tüm hizmetlerini mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirir. Bu nedenle seyahatler öncesinde yolcularının isim, soy isim ve T.C. kimlik numaralarını T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na teslim etmek üzere tarafınızdan talep eder. Sonrasında ise özel olarak hazırlanmış otobüs kiralama sözleşmesini tarafınıza iletir ve onay bekler. Onayınız sonrasında ön ödeme tahsil edilerek aracınız yolculuğunuz için ayrılır.

  Güvence altında bir yolculuk için Tekirdağ yolcu otobüsü kiralama ihtiyaçlarınızda mutlaka buskirala.com’u deneyin.

  Örnek sözleşmemize aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  tekirdağ otobüs kiralama şirketleri

  Tekirdağ'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Tekirdağ'daki yolcu taşıma hizmetlerimizden bir çok farklı ihtiyaç için yararlanabilirsiniz. Müşterilerimiz bizi genellikle gezi, tur, toplantılar, kongreler, havalimanı transferleri ve düğün transferleri için tercih eder. Siz de dilediğiniz ulaşım hizmeti için araçlarımızı kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Tekirdağ'da şoförlü kiralık otobüsler sağlarız. Bu hizmetimiz ile kilometre sınırı olmadan seyahat edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli otobüslerimiz sizlere özelleştirilmiş bir yolculuk sunabilir. Kalkış noktası ve güzergah gibi detaylara siz karar verirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Tekirdağ'da uzun soluklu bir kiralama ihtiyacınız mı var? Şoförsüz kiralık otobüslerimizden kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli kiralık otobüslerimiz Tekirdağ'dan uluslararası seyahatleriniz için hazır bulunur. Üstelik kredi kartı ile 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Araçlarımızı şehir içi transferlerde veya Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanı transferlerinde kullanabilirsiniz. 7/24 destek verebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Tekirdağ düğün otobüsü kiralama ihtiyaçlarında bizi sıkça tercih eder. Bunun sebebi talep edilen hizmete uygun destekler vermemizdir.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Tekirdağ otobüs firmaları yılın belli dönemlerinde buskirala.com'dan otobüsler kiralar. Firmanız mı var? Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Tekirdağ hareketli tur ve gezileriniz için tur otobüsü kiralama hizmetleri sunabilir. Üstelik profesyonel otobüs şoförleri ile birlikte.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Tekirdağ'da genel ve yerel seçim dönemlerinde de yanınızdayız. halka seslenişler ve mitingler için araçlar sağlayabiliriz.

    Çerkezköy otobüs kiralama, Çorlu otobüs kiralama, Ergene otobüs kiralama, Hayrabolu otobüs kiralama, Kapaklı otobüs kiralama, Malkara otobüs kiralama, Marmaraereğlisi otobüs kiralama, Muratlı otobüs kiralama, Saray otobüs kiralama, Şarköy otobüs kiralama ve Süleymanpaşa otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi