Bingöl Otobüs Kiralama

www.buskirala.com platformu ile otobüs kiralama Bingöl‘de artık çok uygun fiyatlarla. 2+1 koltuk planlı 37 kişilik otobüsten 46 kişilik otobüse yada uluslararası seyahat edebileceğiniz 54 kişilik otobüslere kadar her ebatta aracı platformumuzda bulabilirsiniz. Bingöl’de bulunan kiralık otobüslerimiz 365 gün 24 saat esasına göre tamamı çift şoförlü şekilde hazır bulunur. Gideceğiniz mesafenin yakın olması durumunda tek şoför tahsis edilir. Tarafınıza tahsis ettiğimiz şoförler için ek ücret talep edilmez. Bu avantajlar nedeniyle Bingöl otobüs kiralama ihtiyaçlarında buskirala.com’u tercih eder.

Bingöl Otobüs Kiralama Ücretleri

Acemali Turizm kalitesi ile Bingöl'de otobüs kiralama fiyatları cep yakmayacak. Lüks otobüsleri neredeyse bir otomobil fiyatına kiralayabileceğinizi biliyor musunuz? Firmamızın sağlamış olduğu kapsamlı transfer ve kiralamalardan faydalanarak ekonomik ve konforlu bir yolculuk sizi bekler. Aşağıda belirttiğimiz ücretlere akaryakıt dahil değildir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Bingöl'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Bingöl şehirlerarası otobüs kiralama hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermeye devam ediyor. Kiraya verdiğimiz otobüslerin fotoğraflarını müşterilerimize ileterek güven problemini ortadan kaldırıyoruz. Firmamızda bulunan birçok çeşit otobüs ile müşterilerimize en uygun olacak otobüsü kiraya veriyoruz. Tek yapmanız gereken bizi hemen ara butonundan aramak. Aşağıdaki bölümden araçlarımızı daha detaylı inceleyebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Bingöl'ün en çok tercih edilen kiralık otobüsleri 46 kişilik olanlardır. Yurtiçi seyahatlerine en uygun otobüslerdir. 46 kişilik otobüslere ihtiyacınız olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Bingöl'de hizmet veren 50 kişilik otobüslerimizin koltuk düzeni 2+2'dir. Buskirala.com'un size sunduğu kredi kartı ile ödeme seçeneği ile artık otobüs kiralamak çok kolay.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik otobüslerimiz uluslararası seyahatlerimize uygun olup koltuk düzeni 2+2'ye sahiptir. Bu otobüslerimizin hepsi B2 yetki belgesine sahiptir. Bingöl'den artık dilediğiniz ülkeye seyahat edebilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamızın kiralamak istediğiniz otobüsler için sizlere bir teklif sunar. Bu teklifin içinde nelerin dahil olduğunu firmamıza sormanız gerekir. Verdiğimiz teklifler tek bir fiyattan oluşur. Yolculuğunuz esnasında size ilettiğimiz kiralama ücreti dışında herhangi bir ücret sizden talep edilmez.

Verdiğimiz tekliflerimizde şoförlerimizin giderleri, yol köprü geçiş ücretleri, HGS ve OGS ücretleri, otobüsün günlük kiralama ücreti, araç içi verdiğimiz ikramlar, yolcuğunuz için kullanılacak akaryakıt ücretleri dahildir. Otopark ücretleri müşterilerimize aittir.

Sayısız hizmetler veren buskirala.com ailesi Bingöl otobüs kiralama firmaları arasında en kapsamlı hizmeti veren firma seçilmiştir. Sizde gönül rahatlığı ile bizden otobüs kiralayabilirsiniz.

 

Bingöl'ün Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Bingöl'de kiralık otobüs hizmeti sunar. Bu hizmeti sadece Bingöl merkezde değil Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu ilçelerinde de verir. Sizde bu kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanmak istiyorsunuz hemen bizi arayıp otobüslerimizi kiralayabilirsiniz.

33 yıllık tecrübeyle otobüs kiralama hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Düğün, charter, gezi, nişan, özel günleriniz, cenaze, seçim, tur, toplantı, havalimanı transferi vb. birçok ihtiyaçlarınız için buskirala.com bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bingöl'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Buskirala.com Bingöl'de şoförlü otobüs kiralama hizmeti veren müşterilerini memnun bir şekilde uğurlayan firmadır. Müşterilerini memnun etmek için onlara en uygun olacak otobüslerinin fotoğraflarını gönderir. Filosunda birçok çeşit otobüs bulundurması sayesinde müşterilerimiz istediği otobüsü kolaylıkla bulur.

Filomuzda bulunan kiralık otobüslerimiz aşağıda yer almaktadır:

 • Mercedes Travego
 • Mercedes Tourismo
 • Man Fortuna
 • Man Lion's Coach
 • Temsa Safir
 • Temsa Maraton
 • Neoplan
 • Mercedes Travego 17SHD
 • Setra

Bingöl'de Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com ile Bingöl’de yolcu otobüsleri kiralamak artık daha kolay. Firmamızdan dilediğiniz otobüsleri günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilirsiniz. Peki sadece bu otobüsü kiralamak yetecek mi?

Firmamız sunduğu hizmet ile birlikte bazı ek faydalar da sağlar. Bu faydalardan ilki 81 ilde yedek araç garantisidir. Buskirala.com hiç bir yolcusunun yolda kalmasına müsaade etmez. Üstelik yolculuk boyunca araç içi sıcak veya soğuk içecek ikramları yaparız.

Sunduğumuz bir diğer avantaj ise kredi kartı ile taksitli ödemedir. Her şey dahil fiyatları 12 taksite bölerek kesenizi rahatlatırız. Bu avantajların hepsini bir arada bulabileceğiniz tek otobüs firması Bingöl’de buskirala.com’dur.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Şehrimizde yasalara uygun taşımacılık hizmetleri veren bir kaç otobüs firmasından biriyiz. Bunu sağlayabilmek için tüm operasyon ekibimiz 7/24 çalışır. Bu sayede yolculuğunuz boyunca hiç bir yasal yaptırım veya cezaya uğramazsınız. Ayrıca seyahatiniz de kesintiye uğramaz.

  Bahsi geçen bu yasa ve yönetmeliklere uygun transferleri sağlamak için prosedürlerimiz şöyle ilerler;

  1. Otobüsün seçilmesi
  2. Fiyat teklifinin sunulması
  3. Sözleşme yapılması
  4. Ön ödeme
  5. UETDS sistemine girilmek üzere yolcu listesinin talebi
  6. Şoför iletişim bilgilerinin tarafınıza iletilmesi

  Bingöl'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Bingöl'deki kiralık otobüslerimizi bir çok toplu taşıma ihtiyacınızda kullanabilirsiniz. Bu araçları bir turizm otobüsü veya düğün otobüsü olarak kullanmak tamamen sizlerin kararıdır. Firmamız kapsamlı ve kaliteli transfer hizmetini sunabilmek amacıyla Bingöl'de d2 yetki belgeli kiralık otobüs filosunu kullanır. Aşağıdaki bölümden şehrimizde çok tercih edilen hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak Bingöl için artık çok ekonomik ve pratiktir. Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Bingöl'deki araçlarımızın tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belgelendirilmiştir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Bingöl'de şoförsüz otobüs kiralama desteğini verebilen tek firma buskirala.com'dur. 6 ay ve üzeri için geçerlidir.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli araçlarımız ile Bingöl'den uluslararası seyahatlere çıkabilirsiniz. Üstelik çift şoförlü.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Bingöl Havalimanı transferleri veya noktadan noktaya transfer ihtiyaçlarınızda çözüm üretebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Bingöl'de düğün otobüsü kiralayarak misafirlerinizi ülkemizin veya şehrimizin dilediğiniz noktasına transferini sağlayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bingöl otobüs firmalarının yetersiz kaldığı yoğun dönemlerde araçlarımız ile pratik destekler verebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bingöl'de turizm otobüsü kiralamak için 0(850)8405250 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim otobüsüne mi ihtiyacınız var? Bingöl'de kiralık seçim otobüslerimiz ile güç kazanabilirsiniz.

    Adaklı otobüs kiralama, Genç otobüs kiralama, Karlıova otobüs kiralama, Kiğı otobüs kiralama, Solhan otobüs kiralama, Yayladere otobüs kiralama ve Yedisu otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi