Sakarya Otobüs Kiralama

otobüs kiralama sakarya

Buskirala.com ile otobüs kiralama Sakarya için yenilikçi bir adım oldu. Ülkemizin her yanına hizmet verebilen lüks otobüslerimizi dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz. Yılın 365 günü kiralık şoförlü yolcu otobüsleri sunan firmamız Sakarya otobüs kiralama hizmetlerini çeşitli şehirlerarası otobüsler ile verir. Hemen arayın, taksitle kiralayın.

Sakarya Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamızın kapsamlı altyapısı ve profesyonel kadrosu ile Sakarya otobüs kiralama fiyatları yılın her döneminde ekonomik seviyelerde tutulur. Şehrimizde yılın her günü hizmet verebilecek 3 farklı kiralık otobüs bulunur. Bu otobüsler güvenliğiniz için şoförlü olarak kiraya verilir. Aşağıdaki bölümden Sakarya yolcu otobüsü kiralama ücretlerini inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Sakarya'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Aşağıdaki tabloda Sakarya'da şoförlü otobüs kiralama hizmetleri verdiğimiz araçları görebilirsiniz. İlan ettiğimiz tüm otobüsler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 ve B2 yetki belgeleri ile belgelendirilmiştir. Burada tek yapmanız gereken uygun otobüsü seçerek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmektir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Sakarya'da 46 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini kesintisiz verebiliyoruz. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksitte ödeme avantajıyla.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüs kiralama Adapazarı ve ilçelerinde genellikle şehir içi kiralamalarda kullanılır. Ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Sakarya'dan uluslararası seyahatlere 54 kişilik otobüs kiralama hizmetimiz ile çıkabilirsiniz. Çift şoför ve B2 yetki belgesi avantajı ile birlikte sunulur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Kiralama ücretleri yapılacak yolculuğun uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Gidiş dönüş toplam yapılan yol, şoför masrafları, yakıt giderleri, otoban ve köprü giderleri, HGS ve OGS gibi tüm harcamalar hesaplanarak tarafınıza sabit ve net bir fiyat verilir. Gidilecek yolun uzunluğu belirsiz ise yakıt hariç şekilde teklif te alabilirsiniz.

Sakarya şehirlerarası otobüs kiralama desteğini şirketiniz için veya bireysel olarak alabilirsiniz.

Sakarya'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Sakarya'da büyük otobüs kiralama avantajını başta Sakarya merkez olmak üzere Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, ve Taraklı ilçelerinde şehirlerarası otobüsler ile sağlarız. Bu sayede yurtiçi yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza anında cevap verebiliriz.

Tüm toplu taşıma araçlarımızı şehirlerarası veya şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Sakarya'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Sakarya ilimizde üç farklı kapasitede otobüs sunabiliyoruz. Bu araçlardan 2+1 oturma düzenine sahip olan sadece 41 kişilik otobüslerimizdir. Diğer araçlarımızın tamamı 2+2 oturma düzenine sahiptir. 46 kişilik otobüslerimiz şehirlerarası seyahatleriniz için, 50 ve 54 kişilik otobüslerimiz ise uluslararası seyahatleriniz için en ideal araçlardır. Otobüs çeşitlerimiz şöyle listelenir;

• 46 kişilik (2+2) - (Man Fortuna, Man Lion's Coach, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Neoplan Cityliner, Setra S515)
• 50 kişilik (2+2) - (Temsa Safir)
• 54 kişilik (2+2) - (Mercedes Travego 17SHD, Temsa Safir, Setra S, Neoplan Starliner)

Sakarya'da Kiralık Otobüs Avantajları

Bizi Adapazarı otobüs firmalarından ayıran bir çok avantaj bulunur. Firmamızın sunduğu Sakarya şehirlerarası kiralık otobüs hizmetlerinin avantajlarından ilki araçların şoförlü teslim edilmesidir. Bu sayede güvenle yola çıkabilirsiniz.

İkincisi ise araçlarımızın herhangi sabit güzergaha ait olmamasıdır. Bu sayede şehir merkezleri dahil dilediğiniz noktada otobüslerimiz ile yolcu taşıma hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kiralama ücretlerini kredi kartınız ile taksitle de ödeyebilirsiniz.

Firmamızın 81 ilde bir altyapıya sahip olması size Türkiye’nin her köşesinde yedek otobüs avantajı verir. Tüm bu avantajlar bizi Sakarya’da tercih sebebi yapar.

ucuz otobüs kiralamak sakarya

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız kiralama prosedürlerinde oldukça kolay bir işleyişe sahiptir. İlk yapmanız gereken size uygun olan otobüsü seçmektir. Sonrasında tarafımızdan iletilen teklifi kabul etmeniz durumunda sözleşme boyutuna geçilir.

  Otobüs kiralama sözleşmemiz sizi koruyan maddeleri içinde barındırır. Sözleşmenin onaylanması sonrasında ön ödemenizi tamamlayarak aracınızı rezerve edebilirsiniz. Ardından Sakarya’nın dilediğiniz noktasından birlikte yola çıkarız.

  Aşağıdaki butondan online onaylayabileceğiniz örnek kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.

  kocaeli otobüs kiralama şirketleri

  Sakarya'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Size ne için lazım? Adapazarı'nda otobüs kiralama desteğimizi bir çok toplu taşıma ihtiyacınızda kullanabilirsiniz. Bizi tercih edilir yapan ilk neden işleyişimizin esnekliğidir. Araçlarımızı düğün, nişan, gezi, merasim, kongre, havalimanı transferi, şehir içi geziler, haftalık turlar, günübirlik turlar veya şehirlerarası seyahatleriniz için kiralayabilirsiniz. Üstü açık otobüsten lüks şehirlerarası otobüslere kadar her türlü seçenek mutlaka buskirala.com'da bulunur.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Genellikle şehrimizde şoförlü otobüs kiralama hizmeti tercih edilir. Bu hizmeti günlük, saatlik, haftalık veya aylık alabilirsiniz. Tek yön veya gidiş dönüş seyahatler sağlayabiliriz

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Otobüslerimizin tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Bu nedenle Sakarya D2 belgeli otobüs kiralama ihtiyaçlarında sık sık buskirala.com'u tercih eder. Üstelik taksitle.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Uzun soluklu bir transfer işiniz mi var? Sakarya'daki otobüslerimizi şoförsüz kiralamak (En az 6 ay) için bizimle 08508405250 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Sakarya hareketli yurtdışı turları için kiralık şoförlü otobüsler sağlayabiliriz. Bu otobüsler B2 yetki belgesine sahiptir. Bu sayede yasa ve yönetmelikler sizden yana olur.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Sakarya'da otobüsle transfer destekleri sağlayabiliyoruz. Bu desteği şehir içi transferler ve havalimanı transferleri için ekonomik şekilde değerlendirebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Adapazarı'nda düğün otobüsü olarak araçlarımızı kullanabilirsiniz. Şoförlü olarak verilen bu hizmette otobüslerimizi sizin için tam vaktine hazır ederiz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Sakarya otobüs firmaları yılın bazı dönemlerinde yetersiz kalabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda buskirala.com devreye giriyor. Firma sahibi misiniz? Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Sakarya hareketli tur veya gezileriniz için D2 yetki belgeli tur otobüslerimizi kullanabilirsiniz. Bu araçlar ile güvenle ülkemizin her köşesine gidiş-dönüş hizmet verebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde de Sakarya'dayız. Sakarya'da sunduğumuz bu hizmet sayesinde halka seslenişler veya mitingler düzenleyebilirsiniz. Minimum 30 günlük hizmet verebiliriz.

    Adapazarı otobüs kiralama, Akyazı otobüs kiralama, Arifiye otobüs kiralama, Erenler otobüs kiralama, Ferizli otobüs kiralama, Geyve otobüs kiralama, Hendek otobüs kiralama, Karapürçek otobüs kiralama, Karasu otobüs kiralama, Kaynarca otobüs kiralama, Kocaali otobüs kiralama, Pamukova otobüs kiralama, Sapanca otobüs kiralama, Serdivan otobüs kiralama, Söğütlü otobüs kiralama ve Taraklı otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi