Aydın Otobüs Kiralama

otobüs kiralama aydın

Firmamız ile otobüs kiralama Aydın için artık çok pratik. www.buskirala.com yüksek kapasiteli otobüsleri ve VIP minibüsleri ile Aydın’dan ülkemizin dört bir köşesine müşterilerini ulaştırır. Geniş araç portföyü sayesinde her türlü aksiliğe yedek araçlarımız ile anında müdahale sağlayan firmamız sizlere kusursuz bir yolculuk sunar.

Aydın Otobüs Kiralama Fiyatları

Aydın’da otobüs kiralamak için bizden teklif almanız yeterli. 7/24 hizmet sunan firmamızda günün her saati her ebatta otobüs ve minibüs hazır bulunur. Otobüs kiralama fiyatlarını Aydın’da minimum düzeyde tutan buskirala.com ailesi daima en uygun fiyatı sağlar. Az iş çok kazanç stratejisinden uzaklaşıp, çok iş çok kazanç stratejisini benimsedik. Bu sayede sizleri fahiş fiyatlardan koruduk. Buskirala.com’da 3 farklı otobüs bulunur. Bu otobüsler 2+1 VIP, 46 kişilik ve 54 kişiliktir. 54 kişilik araçlarımız uluslararası seyahatleriniz için tercih edilirken en ergonomik olan 46 kişilik araçlarımızı ise yurtiçi taşımacılığa sunarız.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Aydın'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Aydın için hazır bulundurduğumuz kiralık otobüslerin gerçek resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Firmamız her müşterisine iş öncesi aracın gerçek resimlerini iletir.

Aşağıda sunulan araçlar ile size hizmet verecek araçların tek farkı koltuk rengi olabilir. Bu durum aynı model ve marka aracın firmamızda birden fazla bulunmasından kaynaklanır. Bu hassasiyeti de aşmak için iş öncesi son onay mutlaka sizlerden alınır.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Konforu ile ezber bozan otobüslerimizde her türlü imkân bulunmaktadır. 46 kişilik kapasitesi ve konforlu iç dizaynı ile seyahatlerinize renk katmak için tasarlanmıştır. Koltuk arkalarında bulunan TV ekranlarından yolculuk esnasında kesintisiz dizi veya film izleyebilirsiniz. Koltuk kenarında bulunan prizler ile elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Aydın'da seyrek bulundurduğumuz araçlardan biridir. 50 kişilik kiralık otobüsler Aydın'dan uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir. Tamamı şoförlü olarak kiraya verilen bu araçlar dünyayı dolaşacak sağlamlıktadır. Konforları 46 kişilik otobüsleri aratmaz. Oturma düzenleri 2+2 dir. Kiralama fiyatları standardın üzerindedir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Uzun yolculukların konforunu sonuna kadar yaşayabilmeniz için hizmetinize sunduğumuz araçlarımızın kendileri de sınıfının en uzun otobüsleridir. Kapasitesi en büyük otobüslerden olmaları dolayısıyla uluslararası seyahatleriniz için daha idealdirler. Kiralama fiyatları en yüksek olan otobüslerdir. 2+2 oturma düzenine sahiptir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Aydın'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Aydın şehrimizin her köşesinde aynı hizmet kalitesini sağlayabilir. Başta Aydın merkez olmak üzere Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ilçelerinden kiralık otobüslerimize ulaşabilirsiniz. İster 1 adet ister 10 adet kiralayın, tamamı aynı kalite ve standartlarda ulaşabileceğiniz bu otobüsler ile şehir içi veya şehir dışı transferlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Acemali Turizm kiralama ücretlerine akaryakıt, HGS, OGS, köprü geçişleri ve şoför ücretleri gibi tüm giderleri dahil ederek müşterilerine teklif sunar. Bu sistem sayesinde yolcularımız yolculuk süresince herhangi bir ek ödeme ile karşılaşmazlar.

Bu durumun aksine gezi ve tur gibi kaç kilometre yol yapacağı belirli olmayan transfer ihtiyaçlarınızda ise akaryakıt hariç teklifler sağlayabiliriz. Daima çözüm odaklı işleyişimiz ile kesenizi korumak için çalışmalarımızı 24 saat sürdürürüz.

Aydın'daki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız Aydın ilimizde üç farklı otobüs çeşidi sağlayabilir. Bunlar;
• 50 kişilik otobüs
• 46 kişilik otobüs
• 54 kişilik otobüs
Yukarıda ilettiğimiz otobüslerden 54 kişilik olan 2+1 veya 2+2 oturma düzenine sahip olabilir. Diğerlerinde ise standart 2+2 oturma planı vardır. Bahsi geçen otobüslerimizi gezi, tur, düğün, nişan, toplantı, kongre ve seminer transferleriniz için kilometre sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.

Aydın'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com tüm şehirlerde olduğu gibi Aydın’da da kiralık şehirlerarası otobüsleri ile birlikte bir çok avantaj da sağlar. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile kiralanabilen otobüslerdir. Aydın’da bir ilk olan bu sistem ile otobüsünüzü 12 taksitle kiralamanız mümkündür.

Diğer avantajlarımız;
• D2 yetki belgeli otobüsler
• Profesyonel şoförler
• Ücretsiz şoför desteği
• Sınırsız kilometre

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Buskirala.com adresinin yasa ve mevzuatlara uygun şekilde hizmetlerini sürdürebilmesi için kiralamaların bir kaç basit prosedürle gerçekleştirilmesi gerekir.

  Bu prosedürler;
  • Doğru otobüsün tercih edilmesi
  • Fiyat teklifi süreci
  • Ön ödeme süreci
  • Sözleşme süreci
  • UETDS sistem girişi

  Firmamız onaylanacak sözleşmeyi şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşır. Aşağıdaki bölümden otobüs kiralama sözleşmemize ulaşabilirsiniz.

  d2 belgeli otobüs kirala aydın
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs