Mardin Otobüs Kiralama

Şirketimizin profesyonel kadrosu ile birlikte sunulan otobüs kiralama Mardin içerisinde yılın 365 günü alabileceğiniz bir hizmettir. Firmamız şehrimizde şoförlü yolcu taşıma hizmetlerini kapsamlı şekilde verir. Bu nedenle Mardin otobüs kiralama ihtiyaçlarında bizleri tercih eder. Buskirala.com’u diğerlerinden ayıran iki husus vardır. Bunlardan ilki 81 ilde yedek araç desteği, diğeri ise kredi kartı ile taksitle ödemedir. Hemen arayarak firmamızdan kiralama teklifleri alabilirsiniz.

Mardin Otobüs Kiralama Fiyatları

Şirketimizde Mardin otobüs kiralama fiyatları yılda bir kez ve genellikle yılbaşında belirlenir. Bu fiyatlar yaz ve kış sezonuna göre değişiklik gösterebilir. Aşağıdaki bölümden Mardin kiralık otobüs filomuzun günlük ve akaryakıt hariç kiralama ücretlerini inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Mardin'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com ekibi Mardin şehirlerarası otobüs kiralama hizmetinde 3 farklı araç kullanır. Bu araçların tamamı lüks yolcu kabinlerine ve profesyonel şoförlere sahiptir. Aşağıda kapasitesine göre listelediğimiz otobüsleri Mardin'de tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınız için şehir içi veya şehirlerarası kullanabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Mardin'de konuşlandırdığımız 46 kişilik kiralık otobüslerimiz ile ülkemizin dilediğiniz noktasına ulaşım hizmet verebiliriz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüslerimiz şehrimizde genellikle şehir içi transferler ve havalimanı otobüs transferleri için kullanılır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Mardin'den uluslararası otobüs seyahatlerinizi B2 yetki belgeli 54 kişilik kiralık otobüslerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Yukarıdaki bölümde gördüğünüz kiralama ücretlerine akaryakıt dahil değildir. Firmamız her şey dahil kiralamalar da sunabilir. Bunu sağlamak için bize 08508405250 numaralı çağrı merkezimizden ulaşmanız gerekir. Müşteri temsilcilerimizden destek almanız sonrasında tüm giderler kiralama ücretine dahil edilir. Böylece Mardin tur otobüsü kiralama hizmetinde ek ücretlerden korunmuş olursunuz.

Mardin'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Mardin şoförlü otobüs kiralama hizmetlerini sadece şehir merkezinde sunmakla kalmaz. Başta şehir merkezi olmak üzere Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur ve Yeşilli ilçelerinde de otobüsler bulundururuz. Bu sayede daima size en yakın otobüs kiralama şirketi oluruz.

Bu durum sayesinde otobüslerimiz ile Göbeklitepe otobüs transferleri, Nemrut otobüs transferleri ve Mardin turları için araçlarımız her bölgeden kullanılabilir.

Mardin'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Mardin yolcu otobüsü kiralama hizmetinde sunduğumuz araçları kapasitesine göre 3 e ayırırız. Bunlar 46,50 ve 54 kişilik araçlardır. Bahsi geçen otobüsler marka ve modeline göre de içlerinde ayrışırlar.

46 kişilik otobüslerimiz en çok tercih edilen araçlarımızdır. Man Lion's Coach, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo ve Neoplan marka otobüslerden oluşurlar. 50 kişilik araçlarımızda ise sadece Temsa markasının Safir modeli hizmet verir. 54 kişilik otobüslerimizde ise yine Temsa Safir ve yanında Mercedes Travego 17SHD, Man Fortuna ve Neoplan otobüsleri bulunur.

Mardin'de Kiralık Otobüs Avantajları

Bizi Mardin otobüs kiralama firmaları ile ayıran bir çok avantaj vardır. Bunlardan ilki esnek ve kredi kartı ile taksitlendirilebilir kiralama ücretlerimizdir. Bu avantajı yılın 365 günü 24 saat hazır bekletilen yedek otobüslerimiz takip eder. Mardin’de hiç bir yolcumuzu yarı yolda bırakmayız. Ücretsiz şoför desteğimiz sayesinde de güvenli ve konforlu yolculuklar sağlarız.

Firmamız ve araçlarımız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından B2 ve D2 yetki belgesi almaya hak kazanmıştır. Avantajlı bir kiralama için hemen arayın.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Acemali Turizm’in filo gücü ile Mardin’de taşımacılık hizmetleri veren firmamız tüm transferleri yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde verir. Bu durum seyahatlerinizin kesintiye uğramasını önler. Ekibimiz bu durumu sağlayabilmek için bir kaç prosedür ile kiralama işlemlerini gerçekleştirir. Bu prosedürler sırasıyla;

  1. Gidilecek yolun hesaplanması ve teklif süreci
  2. Kiralanan aracın gerçek resimlerinin kiralayan ile paylaşılması
  3. Sözleşme süreci ve ön ödeme (Örnek sözleşmeye aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz)
  4. UETDS sistem girişleri
  5. Şoför iletişim bilgilerinin tarafınıza iletilmesi

  Mardin'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Mardin otobüs firmaları farklı farklı belgeler ile kısıtlı hizmetler sağlarken firmamız tamamını tek bir noktadan sunabilir. Buskirala.com üzerinden tur otobüsü, düğün otobüsü, üstü açık otobüs veya seçim otobüsü dahi talep edebilirsiniz. Mardin'de sık tercih edilen ulaşım çözümlerimiz aşağıda listelenmiştir.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Mardin'de tur, gezi veya herhangi bir toplu taşıma ihtiyacınız için kullanılabilir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Araçlarımızın D2 yetki belgeli olmaları tüm seyahatlerinize özgürlük katar. Hiç bir güzergah sınırına tabii değiliz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Mardin'de şoförsüz kiralık otobüsler de sunarız. Bu hizmet sadece altı ay ve üzeri kiralamalar içindir.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüslerimiz ile Mardin'den uluslararası seyahatler için otobüs kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Otobüsü kiralamadan sadece transfer hizmeti alabilirsiniz. Bu havalimanı transferi veya Nemrut transferi olabilir.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Mardin'deki araçlarımızı düğün otobüsü olarak ta kullanabilirsiniz. Misafirlerinize ulaşım sağlayabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Mardin firmalarının otobüs ihtiyaçlarında 24 saat anlık çözümler üretebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Mardin'de turizm otobüsü kiralama hizmetimizden yılın her dönemi faydalanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Mardin'de kiralık seçim otobüslerimiz ile seçimlerde daha güçlü olmanızı sağlarız.

    Dargeçit otobüs kiralama, Derik otobüs kiralama, Kızıltepe otobüs kiralama, Mazıdağı otobüs kiralama, Midyat otobüs kiralama, Nusaybin otobüs kiralama, Ömerli otobüs kiralama, Savur otobüs kiralama ve Yeşilli otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi