Kahramanmaraş Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kahramanmaraş

Acemali Turizm kalite ve güvencesiyle Kahramanmaraş otobüs kiralama hizmetlerine kavuşuyor. Profesyonel şoförlü kiralık şehirlerarası otobüs filomuz ile kilometre sınırı olmaksızın ülkemizin her köşesine yolcu transferi sağlayabilirsiniz. İster tek yön, ister gidiş dönüş alacağınız otobüs kiralama Maraş ve tüm ilçelerinden ulaşılabilir bir hizmettir. Üstelik kredi kartı ile 12 taksit avantajıyla.

Kahramanmaraş Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Kahramanmaraş kiralık otobüs ücretleri ile daima kesenizi korur. Yüksek kiralama ücretlerinden kurtulmak ve taksitle ödemek için hemen otobüsünüzü seçin dilediğiniz güne rezerve edin. Firmamız Maraş'ta şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini profesyonel şoförler ile birlikte sunar. Güvenliğiniz için şoförsüz araç teslim edilmez. Aşağıdaki bölümden güncel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Maraş'taki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Kahramanmaraş otobüs firmaları arasından sağladığı D2 yetki belgeli otobüsler ile ayrışır. Bu yetki belgesi sayesinde otobüs güzergahını, hareket ve varış noktasını ve mola yerlerini siz belirlersiniz. Bu nedenle özelleştirilmiş bir seyahat için en uygun seçenek buskirala.com'dur. Araçlarımızı şehir içi veya şehirlerarası her yolcu taşıma ihtiyacı için kiralayabilirsiniz..

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Kahramanmaraş 46 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini sıkça tercih eder. Bunun sebebi en ekonomik fiyatlar ve en lüks araçların 46 kişilik olmasıdır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz 46 kişiliklerden yaklaşık 1 metre daha uzundur. Genellikle Temsa Safir markadır. Kabinlerinde her çeşit konfor bulunur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik kiralık otobüslerimiz Maraş'tan uluslararası yolcu taşıma hizmetleri verir. Yurtiçi seyahatlerde nadiren tercih edilse de gereği halinde kullanılabilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Kahramanmaraş'ta her şey dahil otobüs kiralama hizmetleri sunar. Bu sayede seyahatiniz süresince ek ücretler ile ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız. Buna rağmen gezi ve tur gibi bazı programlar için akaryakıt hariç kiralamalar da yapabilirsiniz.

Maraş'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Acemali Turizm'in dev otobüs filosu Kahramanmaraş'ın her köşesine hizmet sağlayabilir. Firmamız başta Maraş merkez olmak üzere Elbistan, Afşin, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Pazarcık, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Türkoğlu, Nurhak ve Ekinözü ilçelerinde büyük otobüs kiralama hizmetlerini sunabilir. İster bir adet ister on adet otobüsü farklı ilçelerden aynı anda harekete geçirebilirsiniz.

Kahramanmaraş'ta Kiralık Otobüs Çeşitleri

Platformumuzda iletilenin yanı sıra Kahramanmaraş'ta farklı kapasite ve özellikte bir çok otobüsü hizmetinize sunabiliriz. Bu otobüslerin tamamı ile hatasız bir yolculuğa çıkabilir veya misafirleriniz için Kahramanmaraş havalimanı transferi sağlayabilirsiniz. Otobüs çeşitlerimiz şöyle listelenir;

• 27 kişilik yarım otobüs (2+2)

• 31 kişilik yarım otobüs (2+2)

• 41 kişilik otobüs (2+1)

• 46 kişilik otobüs (2+2)

• 50 kişilik otobüs (2+2)

• 54 kişilik otobüs (2+2)

Maraş'ta Kiralık Otobüs Avantajları

Hedefiniz sadece otobüsleri kiralamak mı? Bu araçlar ile birlikte bir çok avantajı da yakalamak ister misiniz? Buskirala.com güvencesi misafirlerine ulaştırma sektörünün en büyük avantajlarını sağlıyor. Bu avantajlardan ilki 81 ilde yedek otobüs garantisidir. Bu hizmetimiz sayesinde kesintisiz yolculuğa erişirsiniz. Bir diğer avantajımız ise Kahramanmaraş’ta D2 belgeli otobüs kiralama hizmetidir. D2 yetki belgemiz sayesinde ülkemiz sınırları içerisinde hiç bir güzergaha bağlı kalmaksızın otobüslerimizi yönlendirebilirsiniz.

Tüm bu avantajlara ek olarak ücretsiz şoför desteğimiz ve kredi kartı ile ödeme sistemimiz bizi tercih sebebi yapar.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve İşleyiş

  Otobüsü doğru yerden kiraladığınızdan emin olmak için mutlaka sözleşmenizi kontrol edin. Şehrimizde bir çok otobüs firması sözleşmesiz hizmet veriyor. Bu durum oluşması muhtemel bir çok sorunda yolcularımızı mağdur edebiliyor. Bu nedenle sözlü olarak anlaştıktan sonra mutlaka online veya ıslak imzalı bir otobüs kiralama sözleşmesi yapmalısınız.

  Firmamız yasa ve yönetmeliklere uygun hizmet vermesi ile Kahramanmaraş’ta adından sıkça söz ettirir. Bu durum sizi ve misafirlerinizi korur. Aşağıdaki butondan örnek kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.

  Maraş'ta Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Platformumuz üzerinden kiralayacağınız Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo, Temsa Safir, Temsa Maraton, Setra veya Neoplan marka otobüsleri bir çok amaç için kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz araçlarımızı genellikle gezi, toplantı, havalimanı transferi, kongre, organizasyon, cenaze, nişan, merasim, düğün veya tur otobüsü olarak kiralar. Bu ve benzeri tüm yolcu taşımacılığı ihtiyaçlarınızda 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bölümden tüm araçlarımızı inceleyebilir ve dilediğinizi kendiniz için rezerve edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Kahramanmaraş'ta şoförlü otobüs kiralama merkezi olarak hizmet veririz. Üstelik 7/24 ve 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Otobüslerimizin tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Platformumuz üzerinden uzun süreli kiralamalarınızda şoförsüz otobüs kiralama destekleri sunulur.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Uluslararası yolculuklarınız için B2 yetki belgeli ve çift şoförlü otobüsler kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Kahramanmaraş havalimanında otobüs kiralama hizmetleri için 08508405250 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Maraş'tan ülkemizin her şehrine veya şehir içi düğün için otobüs kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Kahramanmaraş otogarındaki herhangi bir firmada çalıştırılmak üzere otobüsler kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bir tur şirketiniz mi var? Kiralık otobüslerimiz ile günübirlik veya konaklamalı turlarınızda destek alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim dönemlerinin gözdesi seçim otobüslerimize Kahramanmaraş'tan ulaşabilirsiniz. Üstelik yine 12 taksitle.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce bizden otobüs mü kiraladınız? Siz de yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi