Edirne Otobüs Kiralama

edirne kiralık otobüs

www.buskirala.com filosu ile otobüs kiralama Edirne için artık büyük kolaylık. Haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hazır bekleyen kiralık otobüsler ile ülkemizin dilediğiniz köşesine yolcu taşıma hizmeti alabilirsiniz. Şoförlü olarak kiraya verilen şehirlerarası otobüslerimizin tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir.

Edirne Otobüs Kiralama Fiyatları

Edirne’de hazır bulundurulan iki farklı ebatta otobüslerimiz bulunmaktadır. Bunlar 46, 50 ve 54 kişilik otobüslerdir. Kabinlerinde her türlü konforu bulunduran bu araçlar ile güvenli bir yolculuk sizleri bekliyor.

Ülkemizin en ekonomik kiralık otobüs fiyatları için bizden mutlaka teklif alın.www.buskirala.com Edirne’de otobüs kiralamanın yanı sıra daha küçük araçlar için de kiralama hizmetleri sunuyor. 9 kişilik küçük gruplardan binlerce kişilik kalabalık gruplara kadar her türlü ihtiyacınıza anında çözüm üretebilen buskirala.com’dan hemen teklif almak için hemen ara butonunu tıklayabilirsiniz. Edirne otobüs kiralama firmaları lideri ile tanışın.

edirne otobüs kiralama şirketi

Edirne'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Edirne’de harekete hazır üç farklı ebatta otobüs bulundurur. Bu araçlar 2+2 koltuk düzenine sahiptir. 46, 50 ve 54 kişilik olarak hizmetinize sunulur. 46 kişilik olanlar şehirlerarası seyahatler için, 54 kişilik olanlar ise uluslararası seyahatler için idealdir. Aşağıdaki bölümden araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Edirne'nin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Bir küçüğüne göre 1 metre daha uzundur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Edirne'nin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası TV bulunur. Ayrıca yere yakın olması bagaj açısında dezavantaj oluştursa da yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Edirne'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız başta Edirne merkez olmak üzere Enez, Havza, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü'de kiralık şehirlerarası otobüsler sunar. Bu otobüsler D2 yetki belgelidir. Bu belgeye sahip olmaları ülke sınırları içerisinde her noktaya belirli bir güzergah olmadan ulaşabilmelerini sağlar.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

www.buskirala.com otobüs kiralama fiyatlarını her şey dahil veya yakıt hariç olmak üzere iki farklı şekilde sunabilir. Uzunluğu belli olmayan yolculuklarda yakıt hariç fiyatlar verilirken, belirli noktadan belirli noktaya tek yön veya gidiş dönüş ulaşımlarda her şey dahil fiyatlar sunulur. Şeffaf bir işleyiş ve sürprizlerden uzak bir yolculuk için bize ulaşabilirsiniz.

Edirne'deki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız Edirne'de 3 farklı ebatta otobüs sunar. Bu otobüsler 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Gezi, tur, organizasyon, düğün ve nişan merasimleri için ideal seçimlerdir. 46 kişilik araçlarımız şehirlerarası yolculuklar için ideal, 54 kişilikler ise uluslararası için idealdir.

• 46 kişilik otobüs (2+2)

• 50 kişilik otobüs (2+2)

• 54 kişilik otobüs (2+2)

şehirlerarası otobüs kiralama edirne

Edirne'de Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Edirne kiralık otobüs firmaları arasından sunduğu avantajlar ile ayrışır. Bu avantajların ilki otobüslerimizi tek şoförlü veya çift şoförlü olarak kiraya vermemizdir.

İkincisi ise bu araçları tamamen sizin emrinize sunmamızdır. Bu sayede dilediğiniz yolda seyahat edebilir, dilediğiniz yerde uzun uzun molalar verebilirsiniz. Ayrıca araçlarımızın D2 yetki belgeli olması da otobüslerin kullanımına kapalı olan bir çok köprü, otoyol ve şehir merkezine de giriş yapmanızı sağlar.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  www.buskirala.com tüm hizmetlerini mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirir. Kiralama prosedürlerimizin ilki araç seçiminizdir. İdeal aracı seçtikten sonra firmamız sözleşme hazırlar ve tarafınıza iletir.

  Sözleşmeyi onayınız sonrasında ön ödeme talep edilir ve kiralama gerçekleşir. Kredi kartı ile kiralamak isteyen müşterilerimiz hiç bir prosedüre gerek kalmadan işlemlerini online gerçekleştirebilir.

  edirnede taksitle otobüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs