Yalova Otobüs Kiralama

yalova kiralık otobüs

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Yalova için bir sorun olmaktan çıktı. 7 gün 24 saat hizmet veren lüks otobüslerimiz ile yolcu taşıma ve transfer ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Profesyonel operasyon kadromuz ile transferin başından sonuna kadar kusursuz bir işleyiş sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti garanti altında tutuyoruz. Bu nedenle Yalova otobüs kiralama ihtiyaçlarında daima bizi tercih ediyor. Siz de kiralık yolcu otobüslerimizden ulaşım desteği almak için bizi arayabilirsiniz.

Yalova Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Yalova’daki en ekonomik otobüsleri gezi, tur, düğün, nişan, merasimler, toplantı ve kongreler için hizmetinize sunar. Yalova’ya sunduğumuz otobüslerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilir, 8 kişiden 7000 kişiye kadar anında yolcu nakli hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden en küçük transferden en büyük transfere aynı kalite ve standardı hissedeceğiniz bu kusursuz işleyiş için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Yalova otobüs kiralama fiyatları ile bütçe dostu seyahatler sağlar. Aşağıdaki bölümden günlük kiralama ücretlerini inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Yalova'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Platformumuz üzerinden Yalova şehirlerarası otobüs kiralama hizmetine ulaşabilirsiniz. Kiralık otobüslerimizin tamamı ilgili bakanlığımız tarafından D2 yetki belgesi ile sertifikalandırılmıştır. Yalova'daki araçlarımız genellikle Mercedes Travego, Man Fortuna ve Mercedes Tourismo'dur. Bunun yanı sıra Setra S515, Temsa Safir, Neoplan Cityliner veya Neoplan Starliner'lar ile de hizmetler veririz. Aşağıdaki bölümden araçlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Yalova'nın en iyi otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur..

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Firmamız Yalova'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Yalova'nın en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Uluslararası seyahatler içindir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Kiralama fiyatlarında firmamız iki farklı yöntem izler. Bu yöntemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunlardan ilki yakıt, şoför, HGS, OGS, Köprü ve Feribot Geçişleri dahil edilmiş her şey dahil fiyatlardır. İkinci seçenekte ise sadece aracın günlük kira bedeli ve şoför dahildir. Yakıt ve benzeri giderler tarafınızca karşılanır. Genellikle ne kadar yol yapılacağı belli olmayan seyahatlerde ikinci seçenek tercih edilir.

Hangi kiralama yönteminin sizin için uygun olduğunu belirledikten sonra Yalova'da büyük otobüs kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Yalova'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Yalova'nın her köşesinde hazır otobüsler bulundurur. Araçlarımız başta Yalova şehir merkezi olmak üzere Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal ilçelerinde hizmetinize hazırdır. Firmamız gideceğiniz yolun uzunluğuna göre tek veya iki şoförü ücretsiz olarak hizmetinize sunar.

Yalova yolcu otobüsü kiralama hizmetimizde 81 ilin tamamında yedek araç garantisi sağlarız. Bu sayede misafirlerimizi asla yarı yolda bırakmayız.

Yalova'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Yalova ilimizde üç farklı otobüs çeşidi sağlayabiliyoruz. Bu araçların tamamı aynı kalite standartlara sahiptir. 2+1 beklentisi olan yolcularımız için 41 kişilik aracımızı tavsiye ederiz. 46 kişilik otobüslerimiz yurtiçi seyahatleriniz için, 54 kişilikler ise uluslararası seyahatleriniz için ideal bir seçimdir.

Yalova kiralık otobüs filomuzda şu araçlar barınır;

• 50 kişilik otobüs (2+2)
• 46 kişilik otobüs (2+2)
• 54 kişilik otobüs (2+2)

yalovada otobüs kiralamak

Yalova'da Kiralık Otobüs Avantajları

Yalova’da şoförlü otobüs kiralama hizmeti için hazırladığımız otobüsler bir çok avantaja sahiptir. Bu avantajlardan en önemli olanı D2 yetki belgeleri sayesinde şehir içi veya şehirlerarası dilediğiniz güzergaha girebilmeleridir. Araçlarımızın tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu sayede kapınızın önünden hareket sağlayabilirsiniz. İkinci avantajı ise araçlarımızın şoförlü teslim edilmesidir. Bu şoförler için ek bir ücret talep edilmez.

Firmamızda olup ta Yalova otobüs firmalarında bulunmayan bir diğer avantaj ise kredi kartı ile taksitle ödeme imkanıdır. Ulaşım giderinizin tamamını 12 taksitle ödeme imkanı sağlarız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Yalova’da d2 belgeli otobüs kiralama prosedürleri çok kısadır. Öncelikle aracınızı seçmeniz ve teklif almanız gerekir. Tarafınıza iletilen teklifi onaylamanız durumunda otobüs kiralama sözleşmesini size ulaştırırız.

  Sözleşme sonrası ön ödemeniz tahsil edilir ve gerçek resimleri tarafınıza iletilen otobüs sizin için rezerve edilir. Hepsi bu kadar. Yapılan tüm işlemler ulaşım hizmetinin mevzuatlara uygun şekilde yürütülmesi için zorunludur. Sözleşmesiz hiç bir otobüs veya midibüsümüz garajdan hareket etmez. Bizi Yalova otobüs firmaları ile ayıran en önemli özellik budur.

  şehirlerarası otobüs kiralama yalova

  Yalova'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Yalova'daki kiralık otobüslerimizi bir çok farklı ulaşım ihtiyacınızda kullanabilirsiniz. Bu ihtiyaçlar arasında geziler, turlar, toplantı transferleri, havalimanı transferleri olabilir. Tüm ulaşım hizmetlerinizde, üstü açık kiralık otobüs ihtiyaçlarınızda ve hatta Yalova'da seçim otobüsü ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Yalova'nın en çok aldığı hizmetler arasındadır. Uzman kadromuz bu hizmeti 24 saat esasına göre verir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 belgeli kiralık otobüsler Yalova'dan ülkemizin her köşesine sizi ulaştırabilir. Kiralamaları esnektir. Güzergahlarını belirleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Altı aydan daha uzun sürecek bir ulaşım ihtiyacınız mı var? Yalova'da şoförsüz otobüs kiralama hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Uluslararası seyahatleriniz için Yalova'da B2 belgeli kiralık otobüslerimizi tercih edebilirsiniz. Tamamı çift şoförlü ve ekonomiktir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Yalova'da şehir içi otobüs kiralama hizmetimizden yararlanarak havalimanı transferi veya şehir içi transferler sağlayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Yalova'da düğün otobüsü kiralamak için en iyi nokta buskirala.com'dur. Firmamızdan profesyonel bir transfer satın alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Yalova otogarındaki firmalar dönem dönem yetersiz kalabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda buskirala.com'dan destek alırlar. Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Firmamız Yalova'da tur otobüsü kiralama hizmeti de verir. Tüm tur ve gezilerinizdeki ulaşım ihtiyaçlarınızda bizi mutlaka arayın. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Yalova'nın seçimlerinde de buskirala.com imzası bulunur. Genel veya yerel seçilerde firmamızdan otobüsler kiralayarak halka seslenişler düzenleyebilirsiniz.

    Altınova otobüs kiralama, Armutlu otobüs kiralama, Çınarcık otobüs kiralama, Çiftlikköy otobüs kiralama ve Termal otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi