Kocaeli Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kocaeli

Buskirala.com ile otobüs kiralama Kocaeli için büyük bir avantaj haline geldi 7 gün 24 saat sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çabalayan firmamız lüks otobüsleri ile her zaman ihtiyaçlarınıza hazırdır, hepsi kendi alanında tecrübeli kadromuza sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gece gündüz demeden büyük bir gayret ile çalışıyoruz. Avantajlı fiyatlarımız ve lüks yolcu otobüslerimiz nedeniyle Kocaeli otobüs kiralama ihtiyaçlarında buskirala.com’u tercih eder.

Kocaeli Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com ile Kocaeli otobüs kiralama fiyatları gayet uygundur. İlimizin önde gelen ilçesi olan Gebze’ ye veya ülkemizin dilediğiniz köşesine günlük seyahatler düzenleyebilir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Kocaeli’de sizlere sunduğumuz otobüslerimizi ister şehir içi ister şehir dışı kullanabilir dilerseniz günlük, aylık veya yıllık olarak kiralayabilir 9 kişiden 8000 kişiye kadar yolcu taşıyabilir eşsiz standardı ve kusursuz işleyişi sayesinde kendinizi kalitenin koltuklarına bırakabilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Kocaeli'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Aşağıdaki bölümden Kocaeli'de şoförlü otobüs kiralama hizmeti verdiğimiz araçları inceleyebilirsiniz. Filomuzda bulunan kalabalık otobüs sayısı nedeniyle aşağıda göreceğiniz araçlar ile tarafınıza teslim edilecek araçlar arasında koltuk rengi değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle iş öncesi aracın gerçek resimlerini sizinle paylaşıyoruz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Kocaeli'nin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Kocaeli'nin konforlu otobüslerinden biridir. Kabinlerinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca sessiz araçlardır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Kocaeli'nin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası tv bulunur. Kocaeli'den uluslararası seyahatleriniz için kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Buskirala.com Kocaeli yolcu otobüsü kiralama fiyatlarını belirlerken iki farklı yol izler. Bu yollardan hangisinin seçileceğini müşterilerine bırakır.

Birinci yöntem her şey dahil olan ve toplam yolun önceden belirli olduğu işlerde geçerlidir. Bu yöntemde tarafınıza tek bir teklif sunulur ve kesenizden başka hiç bir ödeme çıkmaz.

İkinci yöntemde ise yakıt hariç fiyatlar sunulur. Bu yöntem araçların kaç kilometre yapacağı belli olmayan gezi ve tur gibi işlerde idealdir.

Kocaeli'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Acemali Turizm güvencesiyle sunulan Kocaeli büyük otobüs kiralama hizmetine başta Kocaeli merkez ve İzmit olmak üzere Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ve Körfez ilçelerinde erişebilirsiniz. Bahsi geçen tüm ilçelerde 7/24 hazır bulundurduğumuz otobüs filomuzdan anlık ve planlı yolcu taşıma işlerinizde destek alabilirsiniz.

Kocaeli'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

www.buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Kocaeli için firmamız bünyesinde 3 farklı kapasitede otobüs bulunur. Bu araçlar dilediğinizi seçerek şehirlerarası seyahatlere çıkabilirsiniz. 46 ve 50 kişilik otobüslerimiz yurtiçi seyahatleriniz için, 54 kişilik otobüslerimiz ise uluslararası seyahatleriniz için idealdir.

• 46 kişilik otobüs (2+2)
• 50 kişilik otobüs (2+2)
• 54 kişilik otobüs (2+2)

Yukarıda listelenen otobüsler genellikle Temsa Safir, Temsa Maraton, Mercedes Tourismo, Mercedes Travego, Man Fortuna, Setra S515, Neoplan Cityliner veya Neoplan Starliner'dır.

kocaelidekredi kartı ile otobüs kiralamak

Kocaeli'de Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız sunmuş olduğu Kocaeli’de şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini avantajlı hale getiriyor. Bu avantajlardan ilki Türkiye’de tek olan kredi kartı ile ödemedir. Tüm kiralama ve akaryakıt ücretlerini 12 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.

İkinci avantaj ise kiralık otobüslerin D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olmasıdır. Bu belge sayesinde büyük otobüsler ile şehir merkezlerine giriş yapabilirsiniz (Normalde Yasaktır).

Üçüncü ve son avantajımız da şoför veya şoförlerimiz için ek bir ücret talep etmememizdir. Tüm avantajlar eşliğinde hemen kiralama yapmak için bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

kocaeli 54 kişilik otobüs kiralama

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  İzmit’te sunduğumuz şehirlerarası otobüslerimizi kiralarken çok az prosedür ile karşılaşırsınız. İşinizi kolaylaştırmak için buskirala.com ekibi tüm gücü ve deneyimi ile çalışır. Hiç bir işlem yapmadan online bile kiralayabileceğiniz bu dev araçlar ile size sadece yola çıkmak düşer. Kiralama işlemleri genellikle şöyle ilerler;
  • Araç Seçimi
  • Teklif Alma
  • Teklifin Onayı
  • Sözleşme Süreci

  kocaeli otobüs kiralama şirketleri

  Kocaeli'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Firmamızın otobüslerini İzmit'te bir çok farklı ulaşım ihtiyacı için kullanabilirsiniz. Kocaeli özel otobüs kiralama işlemleri genellikle gezi, tur, toplantı, merasim, Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı transferleri ve düğünler için gerçekleşir. Siz de tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel bir çözüm üretmek istiyorsanız, hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Kocaeli ve çevresinde en çok tercih edilen ve en ekonomik hizmetimizdir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 belgeli otobüslerimiz ile Kocaeli'nin dilediğiniz noktasından kalkış yapabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 aydan daha uzun süreli mi otobüs kiralamak istiyorsunuz? Bu hizmeti şoförsüz sunabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Uluslararası toplu taşıma ihtiyacınız mı var? B2 belgeli otobüsler ile bunu sağlayabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ve şehir içi transferleriniz için bizden otobüs talep edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Koceli'den düğün için otobüs kiralayabilirsiniz. Üstelik tüm kartlara 12 taksit imkanıyla.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Kocaeli otobüs firmaları otogarda çalıştırmak üzere genellikle buskirala.com'dan otobüs kiralar.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Kocaeli çıkışlı turlarda kullanmak üzere firmamızdan donanımlı tur otobüsleri kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde halka sesleniş için firmamızdan seçim otobüsü kiralayabilirsiniz.

    Başiskele otobüs kiralama, Çayırova otobüs kiralama, Darıca otobüs kiralama, Derince otobüs kiralama, Dilovası otobüs kiralama, Gebze otobüs kiralama, Gölcük otobüs kiralama, İzmit otobüs kiralama, Kandıra otobüs kiralama, Karamürsel otobüs kiralama, Kartepe otobüs kiralama ve Körfez otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi