Kilis Otobüs Kiralama

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Kilis için bir sorun olmaktan çıktı. 7 gün 24 saat hizmet veren lüks otobüslerimiz ile yolcu taşıma ve transfer ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Profesyonel operasyon kadromuz ile transferin başından sonuna kadar kusursuz bir işleyiş sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti garanti altında tutuyoruz. Bu nedenle Kilis otobüs kiralama ihtiyaçlarında Acemali Turizm’i tercih eder. Hemen arayın, kolayca kiralayın.

Kilis Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamızın Kilis otobüs kiralama fiyatları kesenizi koruyacak şekilde belirlenmiştir. Aşağıda belirtilen ücretlere akaryakıt dahil değildir. Bu nedenle Kilis kiralık otobüs filomuzdan her şey dahil hizmet almak için çağrı merkezimizi aramanız gerekir. Kilis’e sunduğumuz otobüslerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilir, 9 kişiden 1000 kişiye kadar anında yolcu taşıma hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden en küçük transferden en büyük transfere aynı kalite ve standardı hissedeceğiniz bu kusursuz işleyiş için aşağıdaki ücretleri inceleyin.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Kilis'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Aşağıdaki bölümden Kilis şehirlerarası otobüs kiralama ihtiyacınız için hazır bulundurduğumuz araçları inceleyebilirsiniz. Kilis filomuz tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza anlık cevap verecek şekilde 24 saat transferlere hazır bekletilir. Aşağıdaki bölümden ihtiyacınız olan aracı seçerek 0(850) 840 52 50 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Kilis'te 46 kişilik otobüs kiralama çok tercih edilen bir hizmettir. Bunun nedeni 46 kişilik aracımızın lüks kabinleridir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüslerimiz Kilis'te genellikle şehir içi transfer ihtiyaçlarında kullanılsa da şehirlerarasına da uygundur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüslerimiz Kilis'ten uluslararası seyahatler için hazır bekletilmektedir. Bu araçlar çift şoförlüdür.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Buskirala.com uzmanları Kilis şoförlü otobüs kiralama hizmetini iki farklı şekilde verir. Bunlar her şey dahil kiralama ve akaryakıt hariç kiralamalardır. Gidilecek yolun belirli olması müşterilerimizi her şey dahil kiralık otobüslerimize yönlendirir. Bu durum sizleri sürpriz ödemelerden korur.

Tüm bu hesaplamaların yanı sıra kilometre başı ödemeler yaparak ta araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kilis'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız ulaşılabilirlik açısından Kilis otobüs firmalarından daima öndedir. Kilis'te yolcu otobüsü kiralama hizmetini şehir merkezinde sunduğumuz gibi Musabeyli, Elbeyli ve Polateli ilçelerinde de aynı kalitede veririz.

Kilis'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Kilis'teki kiralık otobüslerimiz kapasitesine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Kapasiteye göre sıralayacak olursak öncelik daima 46 kişilik otobüslerdir. Bu araçlar çok tercih edilir. Sonrasında 50 kişilik ve 54 kişilik otobüslerimiz rağbet görür.

Otobüslerimiz ise genellikle Mercedes Tourismo, Mercedes Travego, Neoplan, Setra, Man veya Temsa markadır. Bu araçların konfor açısından birbirinden çok farklı olmasa da bazı özellik farkları olabilir. Bu nedenle otobüsünüzü kiralamadan önce firmamızdan marka model öğrenebilirsiniz.

Kilis'te Kiralık Otobüs Avantajları

Bizi biz yapan Kilis otobüs kiralama firmalarının sunamadığı avantajları yolcularımıza sağlayabilmemizdir. Herhangi bir ek ücret talep etmeden sağladığımız avantajlar şöyle listelenir;

 1. Ücretsiz tek veya çift şoför
 2. Kredi kartı ile taksit avantajı
 3. Tevfikatlı faturalandırma
 4. Tek yön veya gidiş dönüş hizmet seçeneği
 5. 81 ilde yedek otobüs garantisi
 6. D2 yetki belgeli araçlar ile seyahat
 7. Ücretsiz seyahat sigortaları

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Otobüs kiralama prosedürlerimiz Kilis’te sırasıyla şöyle ilerler;

  • Hesaplama ve teklif
  • Ön ödeme ve sözleşme
  • Seyahat öncesi kaptan iletişim bilgilerinin paylaşılması

  Sadece bir kaç dakikanızı alacak olan otobüs kiralama sözleşmemiz ile bir çok garantiye sahip olursunuz. Müşterilerimiz ile online veya yüz yüze onayladığımız kiralama sözleşmesinin örneğine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  Kilis'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Kilis'te tur otobüsü kiralamadan düğün otobüsüne, seçim otobüsünden üstü açık otobüse kadar tüm otobüs ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Üstelik şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden bu hizmeti veriyoruz. Araçlarımızı saatlik haftalık veya günlük kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Kilis için verdiğimiz hizmetlerin başında geliyor.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Şehrimizde hizmet veren otobüslerin tamamı D2 yetki belgelidir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 aydan daha uzun sürecek kiralamalarınızı şoförsüz yapabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Kilis'ten uluslararası toplu taşıma hizmeti alabilirsiniz. B2 belgeli otobüsler ile sağlanır.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Kilis'te havalimanı transferi veya şehir içi transfer desteği alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Buskirala.com ile Kilis'te düğün otobüsü kiralamak çok pratiktir.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Kilis'te firmaya otobüs kiralama hizmeti sunabilecek filoya bir tek buskirala sahiptir.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Kilis'te tur otobüsü kiralama hizmetini profesyonel şoförler ile birlikte veriyoruz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Kilis'te kiralık seçim otobüslerimiz ile seçimlerde adaylarınıza güç katıyoruz.

    Musabeyli otobüs kiralama, Elbeyli otobüs kiralama ve Polateli otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi