Zonguldak Otobüs Kiralama

otobüs kiralama zonguldak

Buskirala.com ile otobüs kiralama Zonguldak’ta büyük ses getirdi. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla en uygun ve en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız 1989 yılında kurulmuştur. Zonguldak otobüs kiralama hizmetinin göz bebeği olan firmamız daima müşteri memnuniyetini ilke edinir ve bu nedenle tüm araçlarımız D2 yetki belgesi ile tarafınıza hizmet vermektedir. Zonguldak‘ta hizmete sunulan otobüslerimizi şehir içi veya şehir dışı fark etmeden kiralayabilirsiniz. Geniş yolcu taşıma kapasitesi sayesinde 9 kişiden 5000 kişiye kadar hizmet sağlayan otobüslerimizi talep ettiğiniz her anda hizmete hazır halde bulunmaktadır.

Zonguldak Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Zonguldak otobüs kiralama fiyatları üzerinde ekonomik çözümler üretir. Bu çözümler müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak şekilde üretilmiştir. Ekonomik kiralama fiyatlarının yanı sıra Zonguldak’ta kredi kartı ile kiralama hizmeti sunabilen tek otobüs firması buskirala.com’dur. Kiralama ücretleri yaz ve kış dönemlerinde değişiklik gösterir. Yıl genelinde günlük 3500₺ ile 6500₺ arasındadır.

otobüs kiralama fiyatları zonguldak

Zonguldak'taki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Zonguldak'ta şoförlü otobüs kiralama hizmeti sağlar. Aşağıdaki bölümden örnek otobüslerimizi inceleyebilirsiniz. Web adresimizde göreceğiniz otobüslerimiz ile kiralayacağınız otobüsler arasında koltuk renk farkları oluşabilir. Aracın gerçek resimlerine erişmek için 0 (850) 840 52 50 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Zonguldak'ta en çok tercih edilen otobüs çeşididir. 46 kişilik otobüsler şehrimizin en görkemli araçlarıdır. 2+2 koltuk düzenine sahiptir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Zonguldak 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Zonguldak'tan uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Zonguldak'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız yaygın ulaşım ağı ile ülkemizin her tarafında olduğu gibi Zonguldak'ta da 7/24 ve yaygın bir hizmet sağlar. Otobüslerimize başta Zonguldak merkez olmak üzere Kilimli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karadeniz Ereğli ve Kozlu ilçelerinden erişebilirsiniz.
Şehrimizin her köşesinden aynı kalite ve standartlarda otobüs kiralamak için 08508405250 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Buskirala.com Zonguldak'ta her şey dahil kiralama sunar. Bu sistem işe araçlarımızı kiralayabilmeniz için gidilecek noktanın belirli olması ve yapılacak kilometrenin net olması gerekir. Önceden hesaplanan kilometre kiralama sözleşmesinde kilometre sınırı olarak belirtilir.
Yapılacak kilometrenin belirli olmadığı işlerde ise akaryakıtın dahil olmadığı bir kiralama yöntemimiz de bulunur.

Zonguldak Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Zonguldak'ta kiralık otobüs çeşitlerimiz içerisinde 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip otobüsler bulunur. Bu otobüsler 46 kişilik 2+2, 54 kişilik 2+2, 50 kişilik 2+2 ve 41 kişilik 2+1 olmak üzerine dörde ayrılır. Dilediğiniz otobüsü seçerek firmamızdan kapsamlı bir kiralama desteği talep edebilirsiniz.

zonguldak büyük otobüs kiralama
kiralık otobüs zonguldak

Zonguldak'ta Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com Zonguldak’ta şehirlerarası otobüs kiralama hizmetleri ile birlikte bazı fırsatlar da sunar. Bu fırsatların ilki araçlarımızın şoförlü olarak kiraya verilmesidir. Buskirala.com tüm şoför kadrosunu kiralanan araçlara ücretsiz tahsis eder. Bir diğer avantajımız ise kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Bu imkan sayesinde akaryakıt ücretleri dahil her gideri taksitlendirebilirsiniz.
Firmamız özelleştirilmiş seyahatler sağlar. Kiralamış olduğunuz araçlarımızın güzergahı, mola noktaları, kalkış noktası ve varış noktasını belirleyebilirsiniz.
Otobüslerimizi gezi, tur, düğün, nişan, toplantı, kongre ve her türlü toplu taşıma ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Buskirala.com ekibi Zonguldak’ta büyük otobüs kiralama hizmetlerini yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde verir. T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı’nın sağlamış olduğu yönetmeliklere uygun bir kiralama sağlamak için bazı prosedürler gerekir. Kiralama süreci şöyle işler;
  1. Şehirlerarası otobüsün seçilmesi
  2. Teklif süreci
  3. Araç resimlerinin tarafınıza iletilmesi
  4. Sözleşme süreci (Aşağıdaki bölümden örnek kiralama sözleşmesine erişebilirsiniz)
  5. Yolcu isim soyisim listesinin tarafımıza teslimi (UETDS sistemi gereğidir)

  şehirlerarası otobüs kiralama zonguldak
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs