Çanakkale Otobüs Kiralama

otobüs kiralama çanakkale

Otobüs kiralama Çanakkale için dert olmaktan çıktı. www.buskirala.com ülkemizin her şehrinde olduğu gibi Çanakkale’de de kiralık şehirlerarası otobüsler sunuyor. 7 gün 24 saat hazır kaptan ve kabin ekipleri, lüks ve donanımlı araç filosu ve kusursuz işleyen operasyon yönetimi ile diğerlerinden ayrılan firmamız gücünü Acemali Turizm’den alır.

Çanakkale Otobüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü olarak kiraya sunabildiğimiz her aracımız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bunun vermiş olduğu güven ile ister 10 kişiyi ister 10.000 kişiyi aynı anda ülkemizin bir şehrinden diğer şehrine transfer edebilirsiniz. Çanakkale otobüs kiralama fiyatları yapılacak toplam kilometreye, transferin hafta içi veya hafta sonu yapılmasına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle fiyat teklifleri için firmamızı arayabilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Çanakkale'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Çanakkale’de hazır olarak bulundurduğumuz otobüsleri aşağıdaki bölümden görebilirsiniz. Firmamız bünyesinde aynı marka ve model otobüsten birden çok sayıda olması sebebi ile tarafınıza hizmet edecek otobüs ile resmini gördüğünüz otobüs arasında koltuk rengi farkı olabilir. Otobüslerimiz arasında 2+1 rahat araçlar, 46 kişilik, 50 kişilik ve 54 kişilik araçlar bulunuyor. Uygun olanı seçip hemen kiralayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Çanakkale'nin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Çanakkale'deki 50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Kabinleri oldukça sessiz ve konforludur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Çanakkale'nin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası TV bulunur. Ayrıca yere yakın olması  yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Kiralık otobüslerimizin kiralama ücretleri iki farklı şekilde hesaplanabilir. Bu seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İlk seçenek yakıt, şoför, köprü geçişleri, HGS ve OGS masrafları dahil fiyat teklifidir. Bir diğer deyişle her şey dahildir. Kesenizden sözleşmede belirtilen dışında herhangi bir ücret çıkmaz.

İkinci seçenekte ise araç kiralama bedeli ve şoför dahil edilir. Akaryakıt ve diğer giderler tarafınızca karşılanır. Bu seçenek ne kadar kilometre yapılacağı belli olmayan yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için idealdir.

Çanakkale'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Çanakkale merkez başta olmak üzere Ayvacık, Bayramiç, Biga, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Lapseki ve Yenice'de hazır otobüsler barındırır. Bu sayede planlanmış ve anlık ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz. Sadece bir kaç küçük işlem ile dev şehirlerarası otobüsleri harekete geçirip büyük kitlelerin transferini sağlayabilirsiniz.

Çanakkale'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamız Çanakkale ilimizde 3 farklı otobüs sunabiliyor. Bunlar 46 ve 50 kişilik olanlar en çok tercih edilen olsa da 2+2 50 kişilik araçlarımız da mevcuttur. Kesenize ve yolcu sayınıza uygun bir araç mutlaka buskirala.com adresinde bulunur. Hemen aracınızı seçin kiralayın, yola çıkın.

• 46 kişilik otobüs
• 50 kişilik otobüs
• 54 kişilik otobüs

Çanakkale'de Kiralık Otobüs Avantajları

Çanakkale’de kiraya verdiğimiz şehirlerarası otobüslerin bir çok avantajı bulunur. Bu avantajlardan ilki özelleştirilmiş seyahatlerdir. Bu seyahatlerde otobüslerin girmesinin normalde yasak olduğu tüm otoyol ve şehir merkezlerine girebilirsiniz. Bu sayede gezi, düğün, nişan, tur, transfer ve kongrelerde kullanım için araçlarımız ideal seçimdir.

Bir diğer avantaj ise ödeme sistemimizdir. Sadece küçük bir ön ödeme ile araçlarımızı kiralayabilir ve ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız yasal mevzuat ve yönetmeliklere uygun yurtiçi taşımacılık hizmetleri verir. Bu hizmet kalitesini Çanakkale başta olmak üzere 81 ilde görebilirsiniz. Kiralama prosedürlerimizin başında araç seçimi gelir.

  Doğru aracı seçtikten sonra tarafınıza sözleşme iletilir ve onayınız beklenir. Sözleşmeyi onaylamanızın ardından buskirala.com ekibi tarafınızdan ön ödeme talep edecektir. Ön ödemenin yapılması ile aracınız rezerve edilmiş olur. Sözleşmemizde belirtilen tarih ve saatte otobüslerimiz şoförlü şekilde hizmetinize sunulur.

  biga otobüs kiralama

  Çanakkale'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Çanakkale'de bulunan otobüslerimizi bir çok ulaşım ihtiyacınız için kiralayabilirsiniz. Otobüslerimizi genellikle havalimanı transferleri, Çanakkale tur ve gezileri, düğün, nişan ve merasimler, kongre, toplantı ve iş gezileri için kiraya veririz. Siz de tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınız için kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Çanakkale'de şoförlü otobüs kiralama hizmetini günlük, haftalık veya saatlik verebiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 belgeli otobüs kiralamak Çanakkale'de artık çok pratik. Hemen arayın, kiralayın.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şoförsüz otobüs kiralamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 6 ay ve üzerinde mümkündür.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüsleri Çanakkale'de kiraya veririz. Üstelik çift şoförlü.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Çanakkale havalimanı ve şehir içi transferler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Çanakkale'de düğün otobüsüne mi ihtiyacınız var? En iyi tercih daima buskirala.com'dur.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Çanakkale otogar firmalarından birine mi sahipsiniz? Bizden otobüs desteği alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Çanakkale turları için otobüs sağlayabiliriz. Üstelik tam donanımlı turizm otobüsleri ile.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Çanakkale'de genel veya yerel seçimler için firmamızdan seçim otobüsü kiralayabilirsiniz.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi