Adana Otobüs Kiralama

adana otobüs kiralama

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Adana‘da ekonomik bir şekilde sunulur. Şehirlerarası kiralık yolcu otobüslerimiz ile sizleri şehrimizden dilediğiniz noktaya ulaştırabiliriz. D2 yetki belgeli araçlar ile sağlanan bu hizmette araçlarımızın kalkış noktalarını ve güzergahını siz belirleyebilirsiniz.

Üstelik akaryakıt ücretleri de dahil olmak üzere tüm ücretleri 12 taksitle ödeyebilirsiniz. Bu avantajlar nedeniyle Adana otobüs kiralama ihtiyaçlarında Acemali Turizm’i tercih eder. Hemen arayın, ekonomik kiralama fiyatlarından faydalanın.

Adana Otobüs Kiralama Ücretleri

Kiralama fiyatları ile buskirala.com diğerlerinden daima bir adım öndedir. Sağlamış olduğumuz kapsamlı kiralama hizmetlerini yasal altyapımız ile birleştirerek müşterilerimize kusursuz bir seyahat sağlarız. Adana’da otobüs kiralama fiyatları yılın dönemine değişiklik gösterir. Adana’ya sunduğumuz otobüslerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilir, 9 kişiden 4000 kişiye kadar anında yolcu nakli hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden en küçük transferden en büyük transfere aynı kalite ve standardı hissedeceğiniz bu kusursuz işleyiş için bize ulaşın. Aşağıdaki bölümden güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Adana'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com ekibi Adana şehirlerarası otobüs kiralama hizmetlerini şeffaf bir şekilde yürütür. Bu nedenle araçlarımızın teknik özelliklerini ve resimlerini gururla kamuoyu ile paylaşırız. Filomuzda bulunan araç sayısı sebebiyle aşağıdaki araçlar ile tarafınıza hizmet sağlayacak araçlar arasında koltuk rengi farkı oluşabilir. Bu durumu aşmak için operasyon sorumlularımız size hizmet verecek aracın kendi resimlerini iş öncesinde size iletir ve onay ister.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Adana'nın en beğenilen kiralık otobüsleridir. 46 kişilik olmaları ülkemiz yolları için en ergonomik seçeneği oluşturur. Yurt içi seyahatlerde tercih sebebidir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Adana'da 50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Şoförlü olarak hizmet verir. Kredi kartı ile 12 taksitte ödeme imkanı sağlanır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Adana'da 54 kişilik otobüslerimiz uluslararası seyahatler için tercih edilir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. B2 belgesine sahip olan bu araçlar hizmetinize sunulur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Buskirala.com ile Adana büyük otobüs kiralama hizmetine her şey dahil ulaşabiliyor. Her şey dahil kiralama avantajından yararlanmak için gideceğiniz destinasyonun belirli olması yeterlidir. Çağrı merkezi temsilcilerimiz tüm giderleri dahil ederek sizlere tek bir fiyat verebilir. Bu sayede yolculuğunuz süresince hiç bir ek ödeme ile karşılaşmazsınız.

Kiralama ücretlerine dahil ettiğimiz giderler;
• Otobüs Kiralama Ücreti
• Akaryakıt Giderleri
• HGS ve OGS Giderleri
• Köprü Geçişleri
• Ferdi Kaza Sigortaları
• Şoför Ücretleri
• Araç İçi İkramlar

Adana'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Akdeniz ve Güneydoğu bölgelerinde en yaygın ulaşım ağına sahip platformdur. Bunun vermiş olduğu güven ile başta Adana merkez olmak üzere şehrimizin Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinden otobüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Araçlarımıza adım atan her yolcu seyahatleri boyunca tarafımızca sigortalanmıştır. 33 yıllık tecrübe ve güven ile hemen yola çıkmak için bize ulaşın.

Adana'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Filomuzda seslendirmeli otobüslerden üstü açık otobüslere kadar bir çok seçenek bulunur. Kiralık yolcu otobüslerimizden bahsedecek olursak;

• 46 kişilik otobüslerimiz Man Lion's Coach, Setra S515, Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo veya Neoplan Cityliner

• 50 kişilik otobüslerimizde tek model bulunur. Bu model yerli üretim olan Temsa'nın Safir modelidir.

• 54 kişilik otobüslerimizde ise Man Fortuna, Mercedes Travego 17SHD ve Setra S modeli bulunur.

şehirlerarası otobüs kiralama adana

Adana'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Adana’da d2 yetki belgeli otobüs kiralama hizmeti ile birlikte bazı avantajları da müşterilerine sunar. Bu avantajlardan ilki sadece buskirala.com adresinde bulunan kredi kartı ile kiralama imkanıdır. Bu ödeme yöntemi sayesinde kesenizi yormadan araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Bir diğer avantajımız ise güvenliğiniz için oluşturduğumuz ücretsiz şoför desteğidir. Tüm seyahatlerinizde tek veya çift şoför fark etmeksizin ücretsiz destekler veririz. Ayrıca araçlarımızın D2 yetki belgesine sahip olmaları da seyahatlerinize esneklik katar. Bu belge sayesinde güzergahı, kalkış ve varış noktalarını belirleyebilirsiniz.

Avantajlı bir ulaşım hizmeti için firmamızın Adana kiralık otobüs filosunda her çeşit toplu taşıma aracını görebilirsiniz. Tüm çeşitlerde taksitli otobüs kiralama fırsatlarımızı kaçırmayın.

avantajlı otobüs kiralama adana

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Buskirala.com yasa ve yönetmeliklere uygun hizmet verebilmek amacı ile Adana’da otobüs kiralama prosedürlerine uygun destekler sağlar. Bu prosedürleri gerçekleştirmeniz sadece 10 dakikanızı alır. 10 dakika vakit ayırarak aynı anda onlarca otobüsü harekete geçirebilirsiniz. Yolculuğunuz süresince her hangi bir sorunla karşılaşmamak için seyahatiniz öncesi aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir.

  1. Doğru otobüsün seçilmesi
  2. Toplam tutarın tarafınıza iletilmesi
  3. Kiraladığınız aracın gerçek resimlerinin tarafınıza ibrazı
  4. Sözleşmenin onaylanması (Örnek kiralama sözleşmesine aşağıdaki butondan erişebilirsiniz)
  5. Ön ödeme süreci (Genellikle %20’dir)
  6. UETDS sistemi için yolcu ad, soyad ve TC kimlik numaralarının tarafımıza iletilmesi
  7. Şoför iletişim bilgilerinin tarafınıza iletilerek kiralama işleminin sonlanması

  Buskirala.com’u Adana otobüs kiralama firmaları ile ayrıştıran en önemli özellik yasal mevzuatlara uygun hizmet vermesidir.

  otobüs kiralama sözleşmesi adana

  Adana'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Acemali Turizm'in filo gücü ile hizmetlerini yürüten buskirala.com Adana otobüs firmalarının aksine bir çok hizmeti bir arada sunabilir. Özellikle Adana yolcu otobüsü kiralama ihtiyaçlarında 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin başında şoförlü kiralamalar gelse de üstü açık otobüs kiralamadan seçim otobüslerine kadar her çözüm burada mevcuttur. Bu nedenle Adanalı hemşerilerimiz belediyeden otobüs kiralama yerine daha pratik bir çözüm olan buskirala.com'u tercih eder.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüslerimiz Adana'da kesintisiz 24 saat hizmete hazırdır. Şoförler için ek ücret talep edilmez.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş otobüslerimiz ile Adana'da Türkiye'nin her şehrine tek yön veya gidiş dönüş ulaşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şoförsüz kiralık otobüslerimizi kendi işlerinizde değerlendirebilirsiniz. Firmamız 6 ayı aşkın kiralamalarda şoförsüz destek verebiliyor.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Adana'dan uluslararası seyahatleriniz için B2 yetki belgeli otobüslerimiz biçilmiş kaftandır. Çift şoförlü destek verilir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs transferleri ve şehir içi transferler için bizimle iletişime geçiniz. Tek yön veya gidiş dönüş alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Adana düğün otobüsü kiralama ihtiyaçlarına profesyonel çözüm üretiyoruz. İster büyük otobüs ister yarım otobüs.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Otobüsleri yetersiz gelen firmalar bizden araç desteği alabilirler. Sizde de mi aynı durum var? Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Adana'da turizm otobüsü kiralamak artık çok ekonomik. Bu otobüsler bir çok özel donanıma da sahiptir. Üstelik taksitle kiralanabilir.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Adana'nın seçimlerinde de araçlarımızı görebilirsiniz. Seslendirmeli ve platformlu otobüslerimiz ile adaylarımızın destekçisiyiz.

    Aladağ otobüs kiralama, Ceyhan otobüs kiralama, Çukurova otobüs kiralama, Feke otobüs kiralama, İmamoğlu otobüs kiralama, Karaisalı otobüs kiralama, Karataş otobüs kiralama, Kozan otobüs kiralama, Pozantı otobüs kiralama, Saimbeyli otobüs kiralama, Sarıçam otobüs kiralama, Seyhan otobüs kiralama, Tufanbeyli otobüs kiralama, Yumurtalık otobüs kiralama ve Yüreğir otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi