Ağrı Otobüs Kiralama

Firmamız ile otobüs kiralama Ağrı için dert olmaktan çıktı. Öz mal filomuz ile Ağrı’ya veya Ağrı’dan ister bir adet ister on adet otobüs kiralayabilirsiniz. Sizler için hazır bulundurduğumuz profesyonel kadromuz ile kusursuz bir yolculuk yaşayacaksınız. Kiraya sunduğumuz tüm otobüslerimiz güvenle seyahat edebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş ergonomik araçlardır. Bu ergonomi sayesinde misafirlerinize mahcup olmaz, gururla transferi gerçekleştiririz. Bu avantajlar nedeniyle Ağrı otobüs kiralama ihtiyaçlarında buskirala.com’u tercih eder.

Ağrı Otobüs Kiralama Ücretleri

İster şehir içi ister şehir dışı aynı kalite ve standartlar çerçevesinde hizmet sağlayan buskirala.com ekibi bu hizmeti uygun fiyatları ile birleştirerek kesenizi de korur. Bu sayede Ağrı otobüs kiralama fiyatları uygun seviyelerde kalır. Hemen ara butonunu tıklayarak teklif alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz araçlarda koltuk arkası TV, 220w priz, mikrofon, ses sistemi ve yatar koltuk standart donanım olarak sunulur.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Ağrı'daki Otobüslerimizi İnceleyin

www.buskirala.com ailesi hizmete sunduğu otobüsün resmini transfer öncesinde tarafınıza göndermekle yükümlüdür. Bu yükümlülüğün yasal bir yaptırımı olmasa da firmamızın güvenilirlik oranı bu şeffaflıktan gelir. Bizi Ağrı otobüs firmalarından ayrı kılan bu şeffaf işleyişimizdir.Ağrı kiralık otobüs filomuzda bulunan araçlar hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Ağrı' da çok tercih edilen toplu taşıma aracı 46 kişilik otobüslerdir. Yurtiçi seyahatleriniz için ideal çözümü üretirler. 2+2 koltuk düzeni sebebiyle ekonomiktir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik olan otobüslerimiz şoförlü bir şekilde sizin için hazır durumda bekler. Ağrı'da dilediğiniz zaman otobüsünüzü kiralayıp yolcuğun keyfini çıkartabilirsiniz.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik otobüslerimizi yurtdışı seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Ağrı'da bulunan bu otobüsler B2 yetki belgelidir. Bu belge sayesinde uluslararası yolculuk yapabilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Ağrı'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com ile içiniz rahat bir şekilde başta Ağrı'nın merkezi olmak üzere Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Diyadin, Patnos, Taşlıçay ve Tutak ilçelerinden otobüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Ağrı yolcu otobüsü kiralama hizmeti almak istediğinizde hemen bizi arayarak teklif alabilirsiniz. 33 yıllık tecrübeyle yaptığımız bu işte memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Otobüs kiralarken dikkat etmeniz gereken durumlardan bir tanesi kiralama ücretine nelerin dahil olduğudur. Firmamız müşterilerimize teklif verirken söylediği teklifte ; Otobüs kiralama ücreti, akaryakıt giderleri, HGS ve OGS ücretleri, şoför günlük hak edişi, araç içi ikramlar, güzergahta köprü varsa köprü geçiş gideri gibi birçok etken dahildir.

Firmamız her zaman müşterilerinin yanında olarak ekonomik fiyat teklifi vermeye özen gösterir. Ağrı'da şoförlü otobüs kiralama hizmeti veren tek kurumsal firma www.buskirala.com'dur. Gerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti, gerekse işinde gösterdiği özenle müşterileri mutlu etmeye devam ediyor.

Ağrı'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Verdiği her hizmetten müşterilerini memnun bir şekilde gönderen firmamız Ağrı otobüs kiralama firmaları arasında en iyi firma seçilmiştir. Otobüs kiralama konusunda firmamız size en uygun otobüsü bulmanızda yardımcı olacaktır. Birçok otobüs çeşiti bulunduran buskirala.com ile istediğiniz otobüsü kiralamanız artık mümkün.

Aşağıdaki otobüs çeşitlerini filomuzda bulabilirsiniz;

Man Lion's Coach, Setra S515, Mercedes Travego, Man Fortuna, Neoplan, Mercedes Tourismo veya Neoplan Cityliner, Temsa Safir, Man Fortuna, Temsa Maraton, Mercedes Travego 17SHD ve Setra S.

Ağrı'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Ağrı’da d2 yetki belgeli otobüs kiralama hizmeti sunar. Kusursuz araç donanımı, temiz otobüsler, ücretsiz şoför desteği gibi www.buskirala.com’dan otobüs kiralamanın birçok avantajları vardır. Firmamız diğer firmalardan farklı olarak kredi kartı ödeme seçeneğini müşterilere sunarak onların cebini düşünür. Sizde otobüs kiralama konusunda tereddüt etmek istemiyorsanız bizi tercih edin.

Tüm otobüslerimizde bulunan d2 yetki belgesi ile dilediğiniz yere artık seyahat etmeniz mümkün. Herhangi bir kalkış noktasına bağlı olmadan tamamen müşterilerimizin istediği yerden hareket eden otobüslerimizle rahat bir yolculuğunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu keyifli yolculuklar için hemen 0(850) 840 52 50’yi arayabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Firmamızdan teklif alıp kabul ettiğiniz kiralık otobüslerimiz için otobüs kiralama sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız bu sözleşme sayesinde probleminizin halledileceğinden şüpheniz olmasın. Bu sözleşme sayesinde güven problemi ortadan kalkar. Ağrı’da otobüs kiralama prosedürleri şu sırayla gerçekleşir.

  Öncelikle firmamıza kiralamak istediğiniz otobüsü ve kaç gün kiralamak istediğinizi iletmeniz gerekir. Daha sonra firmamızdan teklif alınır. Bu teklif kabul edildikten sonra otobüsünüzün resimleri size iletilir. Sözleşme size gönderilir ve onayınızın alınması gerekir.

  Onayınız alındıktan sonra sizden bir miktar ön ödeme alınır. UETDS sistemi için müşteri bilgilerinin tarafımıza gönderilir. En son olarak şoför bilgilerimiz müşterimize iletilerek kiralama işlemi sonlanır.

  Ağrı'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Firmamız Ağrı'da en çok tercih edilen otobüs kiralama firması olmuştur. Bu unvanı kazanmak için ücretsiz şoför desteği, araç içi ikramlar, müşteri memnuniyeti odaklılık, araç donanımının tam olması vb. gibi birçok etken yardımcı olmuştur. Sizde Ağrı'da bulunan kiralık otobüs çeşitlerimiz ile dilediğiniz yere yolculuk yapabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü bir şekilde kiralama hizmeti verdiğimiz otobüslerimizle Ağrı'da otobüs kiralamak artık çok kolay.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgesine sahip tüm otobüslerimizle Ağrı'da artık istediğiniz güzergahtan yolculuk yapabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Firmamız şoförsüz otobüs kiralama hizmetini Ağrıda' müşterilerine sunar. En az 6 ay kiralanması gerekir.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Ağrı'dan artık B2 yetki belgesi ile istediğiniz ülkeye seyahat edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Ağrı'da Ahmed-i Hani havalimanından transfer otobüsü kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Ağrı'da düğün, nişan vb. birçok özel günleriniz ve merasimleriniz için www.buskirala.com'dan otobüs kirayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Firmalarınız için otobüs ihtiyaçlarınızda bizi arayarak otobüs tedarik edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Ağrı'da yapacağınız turlarınız için firmamızdan otobüs kiralayabilirsiniz. Taksitli bir şekilde ödeme seçeneği mevcuttur.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim otobüs kiralama hizmeti veren firmamız Ağrı'da bu hizmeti kaliteli bir şekilde yapar.

    Doğubeyazıt otobüs kiralama, Eleşkirt otobüs kiralama, Hamur otobüs kiralama, Diyadin otobüs kiralama, Patnos otobüs kiralama, Taşlıçay otobüs kiralama, Tutak otobüs kiralama hizmeti almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi