Bilecik Otobüs Kiralama

bilecik kiralık otobüsler

Buskirala.com güvencesi ile tanışın. Otobüs kiralama Bilecik için artık çok pratik bir hal alıyor. Firmamızın Bilecik’e özel sunduğu geniş araç portföyü sayesinde dilediğiniz otobüsü 365 gün 24 saat anında kiralayabilirsiniz. Şoförlü otobüs kiralama hususunda ülkemizin en iddialı platformu olan buskirala.com müşterilerine %100 memnuniyet garantisi verir.

Bilecik Otobüs Kiralama Fiyatları

Ekibimiz Bilecik otobüs kiralama fiyatlarını ekonomik seviyelerde tutar. Şeffaf işletme politikamız ile sizleri kötü sürprizlerden korur, iş öncesi tüm detayları netleştiririz. Tüm ekibimizin en büyük hedefi transfer hizmeti sonrası sizlerin araçlarımızdan gülümseyerek inmesidir. Kiralık otobüslerimiz 46, 50 ve 54 kişiliktir. Bu araçlar içerisinde koltuk arkası TV, priz ve yatar koltuk gibi her türlü konforu standart olarak barındırır. Araç içi ücretsiz ikramlarımız ile gönülleri almayı da unutmayız.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Bilecik'teki Otobüslerimizi İnceleyin

Bilecik için hazır bulundurduğumuz otobüslerimizi aşağıdaki butonlardan inceleyebilirsiniz. Firmamız Bilecik otobüs kiralama şirketleri arasından araç kalitesi ve fiyat politikası ile ayrışır. %100 güven ve %100 memnuniyeti hedefleyen firmamızın sunduğu otobüs resimleri gerçek resimlerdir. 9 kişiden 9000 kişiye kadar tüm küçük ve büyük yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Şimdi araçlarımızı inceleyelim.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Bilecik 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini sıkça tercih eder. Bunun ilk sebebi bu araçların daha ekonomik olmasıdır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Bilecik'te 50 kişilik kiralık otobüslerimiz genellikle şehir içi transferlerde kullanılır. Kabinleri oldukça konforludur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Bilecik'te B2 yetki belgeli otobüs ihtiyacınıza cevap veren araçlardır. Genellikle Temsa markadır ve uluslararası seyahatler içindir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Bilecik'te büyük otobüs kiralama hizmetini tüm giderleri faturanıza dahil ederek tek bir ücret ile sunar. Her şey dahil olarak ta bilinen bu sistemde akaryakıt, HGS, şoför ve sigorta giderleri dahil şekilde fiyat verilir. Dahil olmayan giderler şoför konaklamaları (Konaklamalı programlarınızda) ve otopark ücretleridir.

Bilecik seyahat acenteleri için akaryakıt hariç kiralamalar da sunabiliyoruz.

Bilecik'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com'un uzman ekibi Bilecik'te şoförlü otobüs kiralama hizmetini başta Bilecik merkez olmak üzere Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Gölpazarı, Pazaryeri, İnhisar ve Yenipazar ilçelerinde verir. Şehrimin her köşesinden yolcu otobüsü ihtiyacınıza cevap verebiliriz.

Bilecik'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Bilecik'te hizmetinize sunduğumuz şoförlü kiralık otobüsler Mercedes Travego & Tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan veya Setra markadır. Bu otobüsler 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Bu araçların haricinde Bilecik'te özel otobüs kiralama ihtiyaçlarınız için 2+1 oturma düzenine sahip 41 kişilik otobüsler de sağlayabiliyoruz.

Bilecik'te Kiralık Otobüs Avantajları

Otobüsü kiralayabileceğiniz bir çok şirketi Bilecik’te bulabilirsiniz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Buskirala.com Bilecik’te başka hiç bir firmada bulunmayan 81 ilde yedek otobüs garantisi sağlar. Bu sayede yarı yolda kalan misafirimiz olmaz.

Bir diğer avantajımız ise yetki belgeli araçlar ile hizmet vermemiz ve bu hizmet ödemesini kredi kartı ile taksitle tahsil edebilmemizdir. Bu nedenle Bilecik’te yolcu otobüsü kiralama ihtiyacınıza en iyi çözüm buskirala.com’dur.

bilecik kiralık otobüs

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Bilecik’te otobüslerimizi kiralamak için bazı prosedürler gerekir. Bu prosedürler ulaşım hizmetinin yasal zeminde yürütülmesi için gereklidir. Öncelikle kiralamak istediğiniz aracı seçmeniz gerekir. Sonrasında kiralama ücretini size sunabiliriz. Kiralama fiyatında sizinle anlaşma sağladıktan sonra sözleşme süreci başlar. (Kiralama sözleşmesi örneğine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.)

  Sözleşmenin yapılmasının ardından ön ödeme yapmanız gerekir. Ön ödemeler genellikle toplam tutarın %20’sidir.

  otobüs kiralamak bilecik

  Bilecik'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Bilecik'te hizmete sunduğumuz yolcu otobüslerimizi bir çok ihtiyacınız için kiralayabilirsiniz. Şehrimizde otobüslerimiz genellikle gezi, tur, havalimanı transferi, grup transferleri, şehir turları ve düğün için tercih edilir. Siz de hangi nedenle olursa olsun şoförlü otobüs kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Bilecik'te en çok sunduğumuz hizmettir. Taksitle kiralanabilir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 belgeli kiralık otobüslerimiz ile Bilecik'in dilediğiniz noktasından kalkış sağlayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 ay ve daha uzun süreli otobüs kiralamalarınızda şoförsüz teslimat yapabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Uluslararası yolcu taşımacılığı için Bilecik'te B2 belgeli araçlar ile hizmet veririz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Havalimanı transferleri ve otel transferleri için yolcu otobüslerimizi kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Bilecik'te düğün için otobüs kiralayabileceğiniz en güvenilir nokta buskirala.com'dur.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bilecik otobüs firmalarının bir çoğu otogarda çalışmak üzere platformumuzdan otobüslerini kiralar.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bilecik seyahat acentelerinin tur ve gezilerinde kullandığı D2 belgeli tur otobüslerini biz sağlarız.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde buskirala.com adaylarımızın gücü oluyor. Seçim otobüsü kiralayabilirsiniz.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi