Kırklareli Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kırklareli

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Kırklareli için bir kolaylık haline geldi. 7 gün 24 saat lüks otobüsleri ile yolcu taşıma ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırmada bir başyapıt olan buskirala.com  rent a bus olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile yolcu taşıma işleminin başından sonuna kadar müşteri memnuniyetini garanti altında tutuyoruz 1989 yılında sizin için hizmet vermeye başlayan firmamız otobüs kiralamanın yanı sıra turizm taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Kırklareli Otobüs Kiralama Fiyatları

Kırklareli’de sizlere sunduğumuz otobüslerimizi dilerseniz saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralamakla birlikte 9 kişiden 5000 kişiye kadar anında yolcu nakil hizmeti alabilirsiniz ayrıca firmamız sayesinde Kırklareli’nde kiralık otobüs fiyatları çok uyguna bulunabilmektedir. İlimizin önde gelen ilçelerinden biri olan Lüleburgaz’a da otobüs kiralanabilir, şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin deneyimlerimize dayalı standardı sayesinde kaliteyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu kusursuz yolculuk yapmak için bize ulaşın!

otobüs kiralık kırklareli

Kırklareli'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Kırklareli de bulunan ve şoförlü olarak kiralayabileceğiniz lüks araçlarımızı aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz, filomuzda bulunan araç sayısı sebebiyle aşağıda yer alan araçların görselleri ile tarafınıza hizmet sağlayacak araçlar arasında koltuk rengi farklılık olabilir. Bu gibi olası aksaklıkları aşmak için operasyon sorumlularımız size hizmet verecek ve aracın kendi resimlerini iş öncesinde size ileterek onay bekleyecektir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Kırklareli'nin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Kırklareli'de 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı ve yüksek memnuniyet garantisi ile.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Kırklareli'nin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası tv bulunur. Ayrıca yere yakın olması bagaj açısında dezavantaj oluştursa da yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kırklareli'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com'un otobüsleri başta Kırklareli merkez olmak üzere Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar ve Vize ilçelerinde anlık yolcu taşıma hizmeti sunabilir. Bu nedenle anlık ve planlı taşımacılık ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kırklareli'de kiralık otobüslerimizi genellikle her şey dahil olarak kiraya veririz. Her şey dahil sistemimizde yakıt, şoför, araç günlük kiralama bedeli, HGS, OGS, köprü geçişleri ve feribot giderleri dahildir. Günübirlik işlerinizde bu şekilde fiyatlar sunulurken konaklamalı transfer işlerinizde araç şoförünün konaklama ihtiyacı tarafınızca karşılanmalıdır.

Kırklareli Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Kırklareli için sunmuş olduğumuz araçlarımızın tamamı aynı kalitede ve aynı donanımlara sahiptir. Sizlere üç farklı otobüs sunabiliyoruz. Bunlardan ilki 39 kişilik olan 2+1 oturma düzenine sahip otobüslerdir. Diğer 46, 50 ve 54 kişilik otobüslerimiz ise 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Uygun olanı seçip yola çıkabilirsiniz.

• 39 kişilik otobüs (2+1)

• 46 kişilik otobüs

• 50 kişilik otobüs

• 54 kişilik otobüs

şehirlerarası kiralık otobüs kırklareli
kırklareli otobüs kiralama fiyatları

Kırklareli'de Otobüs Kiralamanın Avantajları

Kırklareli’de kiralık otobüslerimizin bir çok avantajı vardır. Bunlardan biri şoförlü olarak kiraya verilmesi ve şoförler için ek ücret talep edilmemesidir. İkincisi ise araçlarımızın yetki belgesidir.

D2 yetki belgesine sahip olan bu şehirlerarası otobüsler bir çok köprü ve otoyoldan geçme hakkına ve şehir merkezlerine girme hakkına sahiptir. Bu sayede kapınızın önünden hareket sağlayabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamızın Kırklareli’de ofisi bulunmaz fakat filosu mevcuttur. Bu nedenle otobüs kiralama sözleşmelerini online platform üzerinden karşılıklı onaylarız. Kiralama prosedürümüz ise sırasıyla şöyle işler;

  • Otobüs Seçimi
  • Fiyat Teklifi
  • Teklifin Onayı
  • Sözleşmenin Onayı
  • Ön Ödeme

  kırklareli kiralık otobüs
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs