Gaziantep Otobüs Kiralama

www.buskirala.com platformu ile Gaziantep otobüs kiralama hizmetlerine çok daha pratik bir şekilde ulaşıyor. İster düğün veya nişan için isterse gezi veya toplantılarınız için sadece bir kaç dakikada şehirlerarası otobüs kiralama hizmetine erişebilirsiniz. Firmamız 9 kişiden 900 kişiye kadar aynı anda bir noktadan diğer noktaya yolcu transferi hizmetini sağlayabilir. Otobüs kiralama Gaziantep’te 24 saat verdiğimiz hizmetlerin başında gelir. Hemen arayın, ekonomik kiralayın.

Gaziantep Otobüs Kiralama Fiyatları

Uzman kaptan kadromuz ve deneyimli kabin ekibimiz ile donanımlı araçların birleşmesi siz kıymetli misafirlerimize kusursuz bir hizmet olarak yansır. Bu kaliteyi Gaziantep’e de taşıyan firmamız size en uygun otobüs kiralama fiyatlarını sunar. Gaziantep otobüs kiralama fiyatları haftalık olarak güncellenir. Aşağıdaki bölümden anlık kiralama ücretlerini inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Gaziantep'teki Otobüslerimizi İnceleyin

Acemali Turizm güvencesi ile hizmetlerini sürdüren buskirala.com Gaziantep şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini lüks araçlar ile sunar. Aşağıda detaylıca işlediğimiz bu otobüsleri tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Tamamı şoförlü olarak kiraya verilen bu otobüsler kapasitesine göre şöyle listelenir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Gaziantep’in en ergonomik kiralık araçlarıdır. 2+2 koltuk düzenine sahiptirler. Firmamızda bir kaç farklı marka ve modeli mevcuttur.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Gaziantep’in en konforlu kiralık otobüsleridir. 2+2 koltuk düzenine sahiptirler. Firmamızda sadece Temsa Safir modeli mevcuttur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Gaziantep’in en uzun otobüsleridir. Uluslararası seyahatleriniz için idealdirler. 2+2 oturma düzenine sahiptirler.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Gaziantep'te yolcu otobüsü kiralama hizmeti alırken kiralama fiyatlarına nelerin dahil olduğunu sormayı unutmayın. Buskirala.com ekibi şehrimizde iki farklı kiralama yöntemi sunar. Bunlardan en çok tercih edileni her şey dahil kiralamalardır. Çağrı merkezimizi arayarak planladığınız yolculuğu anlatmanız size her şey dahil teklifler sunmamızı sağlar. Bunun aksine yapılacak kilometrenin belirsiz olduğu işlerde ise akaryakıt hariç kiralamalar yapabilirsiniz.

Gaziantep'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com platformu Gaziantep şoförlü otobüs kiralama avantajlarını sadece şehir merkezinde sunmaz. Firmamız şehrimizin Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Oğuzeli, Nurdağı, Şahinbey, Şehit Kamil ve Yavuzeli ilçelerinde de aynı kalitede aylık, haftalık veya günlük kiralık otobüsler sağlar. Ayrıca Gaziantep kiralık otobüs filomuzda her çeşit toplu taşıma aracı bulunur.

Gaziantep'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Ekibimiz ile Gaziantep büyük otobüs kiralama ihtiyaçları son bulur. Çünkü filomuzda her kapasite ve kalitede çeşitli otobüsler bulunur. Bu otobüsler 46, 50 ve 54 kişilik olmak üzere üçe ayrılır. Filomuzdaki otobüs markaları ise şöyle listelenir;

• Mercedes Travego & Tourismo

• Setra S515

• Man Lion's Coach & Fortuna

• Neoplan Cityliner, Starliner & Tourliner

• Temsa Safir, Safir Plus & Maraton

Gaziantep'te Kiralık Otobüs Avantajları

Aradığınız şey sadece bir kiralık otobüs mü? Peki ya yolda kalırsanız? Ya araç arıza yaparsa ne olacak? Bu detayları hiç düşünmeden ve yazıya dökmeden yapılan bir kiralama mağduriyetler ile sonuçlanabilir. Bu nedenle kiralamalarınızı 81 ilin tamamında hizmet verebilen filolara sahip firmalardan yapmanızda fayda vardır. Gaziantep otobüs kiralama firmalarının bir çoğu bunu karşılayamazken buskirala.com 7/24 yedek araç garantisi verir. Diğer avantajlarımız arasında ise taksitle ödeme, ücretsiz şoförler ve d2 yetki belgemiz gelir.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız  yönetmeliklere uygun taşımacılık hizmeti verebilmek için sözleşmesiz hizmet vermez. Bu nedenle kiralama prosedürlerimiz arasında sözleşme süreci de bulunuyor. Firmamız ve tüm araçları T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafınca B2 ve D2 yetki belgeleri ile belgelendirilmiştir. Bu durum yasal zeminde bir yolcu taşıma desteği vermemizi sağlar. Kiralama prosedürleri ise aşağıdaki sırayla işler.

  1. Toplam yolun hesaplanması ve teklif süreci
  2. Araç resimlerinin tarafınıza iletilip sizden onay alınması
  3. Sözleşme süreci ve sonrasında ön ödeme (Yaklaşık %20)
  4. Araç şoförü iletişim bilgilerinin tarafınıza iletilerek seyahatin gerçekleştirilmesi.

  Gaziantep'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Antep'in otobüs firmalarının aksine şirketimiz kapsamlı bir ulaşım desteği verebilir. Bunlar arasında havalimanı otobüs transferleri, gezi ve turizm otobüsleri veya şoförsüz otobüsler bulunur. Dilediğiniz otobüsü dilediğiniz şekilde şoförlü veya şoförsüz kiralayabilirsiniz. Aşağıdaki bölümden sık verdiğimiz hizmetleri incelemenizde fayda olabilir.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Gaziantep için artık çok pratik ve ekonomik. Hemen arayın araçlarımızı anında harekete geçirin.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Gaziantep'te d2 belgeli otobüs kiralama merkezi buskirala.com'dur. Tüm özel toplu taşıma ihtiyaçlarınızda destek alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şoförsüz otobüs kiralama Gaziantep'te sadece 6 ay ve üzeri ihtiyaçlarda cevap verdiğimiz bir hizmettir.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Gaziantep'te B2 belgeli otobüs kiralayarak uluslararası toplu taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Gaziantep Havalimanı otobüs transferlerini veya şehir içi transferlerinizi günlük kiralama yapmadan satın alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Gaziantep'te düğün otobüsü kiralamanız mümkündür. Bu araçları saatlik, günlük veya haftalık kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Gaziantep otobüs firmaları dönem dönem transferde yetersiz kalabilir. Bu ve benzeri durumlarda bizden destek alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  GAP turları ve Gaziantep turları için firmamızdan tur otobüsü kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu araçlar ekstra donanımlara sahiptir.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Gaziantep'te seçim otobüslerimizi de kiralayabilirsiniz. Bu araçlar ses sistemli ve platformlu şekilde teslim edilir. Üstelik şoförlü.

    Araban otobüs kiralama, İslahiye otobüs kiralama, Karkamış otobüs kiralama, Nizip otobüs kiralama, Oğuzeli otobüs kiralama, Nurdağı otobüs kiralama, Şahinbey otobüs kiralama, Şehit Kamil otobüs kiralama ve Yavuzeli otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi