Bitlis Otobüs Kiralama

www.buskirala.com güvencesi ile otobüs kiralama Bitlis‘te. Yılın 365 günü 24 saat hazır kiralık otobüsler ile Türkiye’nin her şehrine ulaşabilirsiniz. Tur gezileri, düğün ve nişan transferleri, toplantı transferleri veya her türlü yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda hazırız. Lüks otobüslerimiz, deneyimli kaptanlarımız ve kabin ekibimiz ile kusursuz bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu nedenle Bitlis otobüs kiralama ihtiyaçlarında Acemali Turizm’i tercih ediyor. Hemen arayın ekonomik kiralayın.

Bitlis Otobüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü kiralık otobüslerimizde gideceğiniz yolun uzunluğuna göre tek veya çift şoför tahsis edilir. Şoför desteği için sizlerden ek ücret talep edilmez. Bu sayede Bitlis otobüs kiralama ücretleri ekonomik seviyelerde kalır. Aşağıdaki bölümden (Akaryakıt hariç) fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Lüks otobüslerimiz, deneyimli kaptanlarımız ve kabin ekibimiz ile kusursuz bir yolculuğa çıkıyoruz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Bitlis'teki Otobüslerimizi İnceleyin

Bitlis’te kiralık otobüs hizmetlerini en şeffaf şekilde yürüten firma buskirala.com’dur. Teklif öncesi aracın gerçek resimleri müşterilerimiz ile mutlaka paylaşılır. Onayınız ile birlikte ilgili otobüs hizmetinize başlar. Araçlarımızı aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Bitlis’in en lüks ve en ergonomik otobüsleridir. Ülkemizin her köşesine güvenle gidebilecek kadar sağlam ve güvenlidirler. D2 yetki belgesine sahiptirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Bitlis’in en lüks ve en ergonomik otobüsleridir. Ülkemizin her köşesine güvenle gidebilecek kadar sağlam ve güvenlidirler. D2 yetki belgelidirler.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Bitlis’in en büyük otobüsleridir. Dar sokaklarda problemler yaşatabilir. Uluslararası seyahatleriniz için oldukça uygundur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Seyahatiniz sırasında keyfinizi bozabilecek her detayı sizden uzaklaştırıyoruz. Bu nedenle Bitlis şehirlerarası otobüs kiralama desteğini iki farklı ödeme yöntemi le sunuyoruz. Bunlardan ilki akaryakıt, şoför, otoyol ücretleri ve köprü geçişleri gibi tüm giderleri dahil ettiğimiz her şey dahil kiralamadır. Diğeri ise akaryakıt hariç kiralama olarak bilinir. Size uygun olan hangisi ise hemen çağrı merkezimizi arayarak araçlarımızı rezerve edebilirsiniz.

Bitlis'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com uzmanları Bitlis şoförlü otobüs kiralama hizmetini şehrimizin her köşesine hızlı bir şekilde ulaştırabilir. Firmamız başta şehir merkezi olmak üzere Bitlis'in Hizan, Mutki, Ahlat, Adilcevaz, Tatvan ve Güroymak ilçelerinde de aynı kalitede yolcu taşımacılığı desteği verir. Bu durum bizi Bitlis otobüs kiralama firmalarından bir adım öne çıkarır.

Bitlis'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Bitlis'teki otobüs çeşitliliği en geniş firma buskirala.com'dur. Bunun sebebi şehrimizde birçok alt yüklenici ile çalışmamızdan gelir. Toplu taşıma araçlarımız 46, 50 ve 54 kişiliktir. Bu araçlar Temsa Safir, Mercedes Travego, Man Lion's Coach, Neoplan Cityliner ve Setra'lardan oluşur. Size uygun olanı saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralayabilirsiniz.

Bitlis'te Kiralık Otobüs Avantajları

Ulaşım sektörünün ödüllü girişimi olan buskirala.com Bitlis kiralık otobüs filosu ile birlikte bir çok fırsatı da şehrimize sağlar. Bu fırsatlar uygun kiralama fiyatları, taksitle ödeme imkanı, ücretsiz şoförler ve araç içi ikramlardır.

Firmamızı Bitlis otobüs şirketleri ile ayıran en büyük avantaj ise 81 ilde yedek otobüsler sunabilmemizdir. Bu durum buskirala.com yolcularının yarı yolda kalmasına fırsat vermez.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız otobüs kiralama sözleşmesini şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşır. Aşağıdaki bölümden örnek sözleşmemize ulaşabilirsiniz. Karşılıklı onaylanan kiralama sözleşmesi sayesinde müşterilerimiz bir çok garantiye sahip olur. Bunlardan en önemlileri de ücret iadesi ve yedek araç garantisidir.

  Kiralama işlemleri ise sırasıyla şöyle gerçekleştirilir;

  1. Her şey dahil fiyatın hesaplanıp tarafınıza iletilmesi
  2. Araç resimlerinin iletilip onay alınması
  3. Sözleşmenin onayı ve kapora alınması
  4. UETDS sistem girişleri için yolcu bilgilerinin alınması
  5. Şoför iletişim bilgileri ve plaka bilgilerinin kiralayana iletilmesi
  6. Seyahatin planlanması

  Bitlis'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Toplu taşıma araçlarımızı Bitlis'te tur otobüsü, şehirlerarası otobüs, seçim otobüsü, okul otobüsü ve hatta üstü açık otobüs olarak bile kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Bitlis'te şoförlü otobüsleri kiralamak artık çok pratik. Hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli otobüslerimiz ile dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayın.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 ay ve üzeri kiralamalarınızda şoförsüz otobüsler sunabiliriz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Bitlis'ten uluslararası toplu taşıma hizmetini B2 belgeli otobüslerimiz ile sunabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Bitlis'te havalimanı otobüs transferleri veya noktadan noktaya transfer sunarız.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Bitlis'te düğün otobüsü kiralama hizmetini yılın her günü veririz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bitlis firmalarının toplu taşıma ihtiyaçlarına profesyonel çözüm üretiriz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bitlis'te tur otobüsü kiralamak için 08508405250 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde platformlu ve seslendirmeli kiralık otobüsler sağlayabiliriz.

    Hizan otobüs kiralama, Mutki otobüs kiralama, Ahlat otobüs kiralama, Adilcevaz otobüs kiralama, Tatvan otobüs kiralama ve Güroymak otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi