Elazığ Otobüs Kiralama

İster 9 ister 900 kişi için otobüs kiralama Elazığ için artık bir telefon açmak kadar kolay. www.buskirala.com filosu ile Elazığ kiralık otobüslere haftanın 7 günü 24 saat erişebiliyor. Hazır bekleyen onlarca profesyonel kaptan, kabin ekibi ve donanımlı otobüsler ile farklı bir kaliteyle sizi buluşturuyoruz. D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş kiralama sistemimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Kapsamlı hizmetlerimiz nedeniyle Elazığ otobüs kiralama hizmetlerinde buskirala.com’u tercih eder.

Elazığ Otobüs Kiralama Fiyatları

www.buskirala.com şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini Elazığ’da olduğu gibi 81 ilin tamamında verir. Bu durum yolcu taşıma hizmetimiz sırasında doğması muhtemel herhangi bir aksaklıkta anında müdahale yeteneğini de firmamıza sağlar. Kusursuz bir yolcu taşıma hizmeti için hemen teklif alın. Aşağıdaki bölümde Elazığ otobüs kiralama fiyatları hakkında kısmi bilgi verilmiştir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Elazığ'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Elazığ kiralık otobüs filosunda bulunan 6 adet otobüsü 24 saat şehirde hazır tutar. Daha fazlasına ihtiyaç olduğunda anında ek araçlar çıkarabilen www.buskirala.com ekibi şeffaf bir işleyişe sahiptir. Kiralanan aracın gerçek resimlerini müşterileri ile anında paylaşan tek platformdasınız. Aşağıdaki bölümden araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

46 kişilik otobüslerimiz ülkemizin ve Elazığ’ın en görkemli araçlarıdır. Kabinleri oldukça konforlu ve ergonomiktir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Elazığ'ın lüks büyük otobüsleri arasındadır. Şoförlü olarak kiraya verilir ve kabinlerinde her türlü konforu barındırır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Elazığ’ın en uzun otobüsleridir. Uluslararası yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için en uygun tercihtir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Şirketimiz Elazığ şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini farklı fiyatlamalar ile sunabilir. Burada tercih tamamen size aittir. Akaryakıt hariç, köprü geçişleri ve otoyol ücretleri dahil, yada her şey dahil kiralama yapmanız mümkün. Dilediğiniz yöntemi çağrı merkezimize bildirerek otobüslerimizi anında kiralayabilir veya ileri tarihli rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Elazığ'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Yolcu taşımacılığı hizmetleri veren şirketimiz Elazığ'ın Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Keban, Maden, Palu, Sivrice, Karakoçan ve Kovancılar ilçelerinde de hizmet sunar. Bu hizmetlerin tamamı Elazığ şoförlü otobüs kiralama olarak adlandırılır.

Elazığ'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Kiralık otobüs çeşitlerimiz Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Lion's Coach, Man Fortuna, Temsa Safir, Temsa Safir Plus, Neoplan Cityliner, Neoplan Tourliner ve Neoplan Starliner olmak üzere 9 farklı modelden oluşur. Bu araçlar Elazığ yolcu otobüsü kiralama hizmetimizin en lüks donanımlarına sahip olanlardır.

Elazığ'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Elazığ kiralık otobüs filosu ile birlikte bazı avantajlar da sağlar. Bu avantajlar bizleri Elazığ otobüs kiralama firmaları ile ayrıştıran en önemli nedenlerdir. Sıralayacak olursak;

 1. D2 ve B2 belgeli otobüsler ile seyahat avantajı
 2. Sigortalı yolculuklar
 3. Taksitlendirme imkanı
 4. Ücretsiz şoför hizmetleri

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız Elazığ büyük otobüs kiralama hizmetini mevzuatlara uygun vermek amacı ile bazı prosedürleri karşınıza çıkarabilir. Bu prosedürleri yerine getirmek seyahatiniz sırasında sizlere bir çok fayda sağlar ve yaklaşık 5 dakikanızı alır.

  T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş otobüslerimiz ile güvenle seyahat edin diye sözleşmeli otobüs kiralarız. Aşağıdaki bölümden örnek kiralama sözleşmemize ulaşabilirsiniz.

  Elazığ'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Otobüslerimiz Elazığ'da oldukça çeşitli hizmetler sunabilir. Araçlarımızı bazen gezi otobüsü, bazen de düğün otobüsü olarak görebilirsiniz. Aşağıda listelenen hizmetler Elazığ halkının sık tercih ettikleridir.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak Elazığ için artık çok pratik. Hemen iletişime geçin.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Otobüslerimizin tamamının D2 yetki belgeli olması seyahatlerinize konfor katar.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Elazığ'da şoförsüz otobüs kiralama hizmeti verebilen tek firma olmak bize gurur verir.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Elazığ'dan hareket edip ülke ülke gezmek mi istiyorsunuz? Tam size göre.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Elazığ'daki otobüslerimizi kiralamadan havalimanı otobüs transferi alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Elazığ'da düğün otobüsü kiralamak buskirala.com'da oldukça ekonomiktir.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Elazığ firmalarının tüm toplu taşıma ihtiyaçlarına anında çözüm üretebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Elazığ tur otobüsü kiralama hizmetinde lüks yolcu otobüsleri kullanıyoruz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Elazığ'da seçim otobüsü kiralamak için en ekonomik platform oluyoruz.

    Ağın otobüs kiralama, Alacakaya otobüs kiralama, Arıcak otobüs kiralama, Baskil otobüs kiralama, Keban otobüs kiralama, Maden otobüs kiralama, Palu otobüs kiralama, Sivrice otobüs kiralama, Karakoçan otobüs kiralama ve Kovancılar otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi