Kastamonu Otobüs Kiralama

kastamonu otobüs kiralama

Acemali Turizm ile otobüs kiralama Kastamonu için artık çok kolay. 7 gün 24 saat hizmetiniz için hazır bekleyen 46 kişilik kiralık otobüsten 54 kişilik kiralık otobüse kadar her ebatta araç bulabilirsiniz. Araçlarımızın her birisi T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş D2 yetki belgesi ile güvence altına alınmışlardır.

Kastamonu Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Kastamonu otobüs kiralama fiyatları için özel çalışmalar yürütür. Aile ekonominizi korumak için kiralık otobüslerimizi Kastamonu’nun her ilçesinde bulundurarak ekonomik seyahatler sağlarız. Kiralama fiyatlarımız yılın dönemine göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra hafta içi ve hafta sonu fiyatlarımız da değişiklik gösterir. Doğru ve net bir fiyat için 0850 840 52 50 numaralı çağrı merkezimizi aramalısınız.

9 kişiden 4000 kişiye kadar anında yolcu nakli hizmeti kapasitesine firma olarak sahibiz. Şehir içi yahut şehirlerarası fark etmeksizin küçük transferden büyük transfere aynı kalitede Kastamonu araç kiralama hizmeti almanıza itina gösteriyoruz. Kastamonu’nun en işlek yerlerinden biri olan Kastamonu havalimanı için de Kastamonu Havalimanı araç kiralama hizmeti için de firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

otobüs kiralama fiyatları kastamonu

Kastamonu'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com ailesi Kastamonu kiralık otobüs filosunun gerçek resimlerini her iş öncesinde müşterileri ile şeffaf bir şekilde paylaşır. Bu sayede her hangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Kiralanan araç ile gelen araç arasındaki büyük farklar sektörümüzün kanayan yarasıdır. Firmamız bu durumu aşmak için şeffaflığı prensip haline getirmiştir. Aşağıdaki bölümden otobüs çeşitlerimizi inceleyerek firmamızdan diğer araçlarımızın da resmini talep edebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Kastamonu'da en çok tercih edilen 46 kişilik otobüslerdir. Şehirlerarası seyahatleriniz için idealdir. Konforlu ve görkemli yapısı ile yüksek memnuniyet sağlar.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Kastamonu'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Kastamonu'da bulunan 54 kişilik otobüslerimiz uluslararası yolcu taşıma hizmetleri verir. 2+2 düzeni ile ekonomiktir. Kabinlerinde her konfor bulunur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kastamonu'nun Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Kastamonu’da bulunan kiralık otobüslerimizi aşağıdaki bölümden incelemeniz mümkün. Filomuzda bulunan araç sayısının ve araç çeşitliliğinin çokluğu sebebiyle aşağıdaki araçlar ile tarafınıza hizmet vermek için kiralayacağınız araçlar arasında koltuk rengi farkı oluşabilmektedir. Bu sorunu aşmak için kiralama öncesi aracın kendi orijinal fotoğrafları tarafınıza iletilecektir.

Firmamız Kastamonu merkez başta olmak üzere Abana, Cide, İnebolu, Tosya, Daday, Merkez İlçe, Pınarbaşı, Çatalzeytin, Küre, Taşköprü, Şenpazar, Devrekani, Doğanyurt, Azdavay, Ağlı, Araç, Bozkurt, Hanönü, İhsangazi ve Seydiler ilçelerinde otobüs kiralama hizmetlerini 24 saat sağlar. Şehrimizin neresinde olursanız olun aynı anda onlarca otobüsü bir telefonunuz ile harekete geçirebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Buskirala.com Kastamonu'daki kiralık otobüslerini iki farklı şekilde fiyatlandırır. Bunlar;

1. Her şey dahil kiralama

Bu sistemde gidilecek nokta veya noktalar yolculuk öncesinde tarafınızdan istenir. Ardından kilometre hesabı yapılarak akaryakıt giderleri, HGS, OGS, köprü geçişleri ve feribot ücretleri gibi giderler kiralama ücretine eklenir. Tarafınıza tek bir fiyat iletilir ve bu fiyata her şey dahildir. Bu sayede yolculuk süresince herhangi bir ek ödeme ile karşılaşmazsınız.

2. Akaryakıt hariç kiralama

Bu sistemimizde araç kiralama bedeli ve şoförler ücrete dahildir. Diğer tüm giderler tarafınızca karşılanır. Genellikle gezi ve tur gibi kilometresi belirli olmayan işlerde bu yöntem tercih edilir.

Kastamonu Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Buskirala.com Kastamonu'da 4 farklı kapasitede otobüs sunar. Aşağıda listelenen otobüslerin yanı sıra daha küçük toplu taşıma araçları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşte size özel sunduğumuz otobüs çeşitleri;
• 46 kişilik otobüs (2+2)
• 54 kişilik otobüs (2+2)
• 50 kişilik otobüs (2+2)
• 41 kişilik otobüs (2+1)

şehirlerarası otobüs kiralama kastamonu
kastamonu otobüs şirketleri

Kastamonu'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com bir Acemali Turizm A.Ş. iştirakidir. Firmamızın ödüllü girişimi olan Buskirala.com, kiralama hizmetleri ile birlikte bir çok avantajı da birlikte sağlar. Bu avantajlardan ilki D2 yetki belgesidir. Bu yetki belgesi sayesinde otobüslerimizin kalkış noktası, yol güzergahı, mola yerleri ve varış noktaları dilediğiniz gibi değiştirilebilir.
Bir diğer avantajımız ücretsiz otobüs şoförü desteğidir. Firmamız güvenliğiniz için otobüslerini şoförsüz teslim etmez. Tek veya çift şoför fark etmeksizin ücretsiz destek sağlar.
Son ve en beğenilen avantajımız ise kredi kartı ile taksit imkanıdır. Bu imkan bütçenizi zorlamadan otobüslerimizi kiralayabilmenize olanak tanır.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Kastamonu otobüs firmaları arasından yasa ve yönetmeliklere uygun hizmetler sağlaması ile ayrışan buskirala.com ekibi, bütün desteklerini mevzuatlara uygun şekilde sunar. Firma prensiplerimiz yolculuğunuz sırasında herhangi bir yaptırımla karşılaşmanızı da önler. Bu nedenle kiralama işlemleri belirli aşamalar ile gerçekleşir. Bu aşamalar;
  1. Otobüs seçimi
  2. Yapılacak kilometrenin hesaplanması
  3. Fiyat teklifi
  4. Teklifin onayı
  5. Sözleşmenin yapılması (Aşağıdaki butondan örnek kiralama sözleşmesine erişebilirsiniz)
  6. Ön ödeme (Genellikle %15)

  kastamonu otobüs kiralama sözleşmesi
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs