Balıkesir Otobüs Kiralama

kiralık otobüs balıkesir

Otobüs kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. www.buskirala.com ailesinin Balıkesir otobüs kiralama fiyatları daima turizm piyasasının en uygun olanıdır. Ana yüklenici konumunda olan firmamız ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi Balıkesir’de de kiralık otobüsler sunar. Deneyimli kaptanları ve kabin ekipleri ile kaliteli bir hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Balıkesir için hazırladığımız otobüslerimiz 46, 50 ve 54 kişiliktir.

Balıkesir Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com platformu Balıkesir otobüs kiralama fiyatları ile diğerlerinden ayrışır. Aşağıda inceleyeceğiniz kiralama fiyatları günlük olarak listelenmiştir. Firmamızı arayarak net bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Kiralık otobüslerimizi güvenliğiniz gereği şoförlü teslim ederiz. Üstelik tek veya çift şoför fark etmeksizin ek ücret talep etmeyiz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Balıkesir Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com adresi Balıkesir büyük otobüs kiralama hizmetini lüks otobüsleri ile verir. Bu otobüsler genellikle 2+2 oturma düzenine sahiptir. Firmamızı diğerlerinden ayıran bir özellik ise şeffaflığıdır. Müşteri temsilcimiz ile görüştükten sonra kiralamayı düşündüğünüz aracın gerçek resimleri tarafınıza iletilir. Bu sayede sürprizlerden Balıkesirlileri uzak tutarız.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Balıkesir 46 kişilik otobüs kiralama ihtiyacı oldukça fazladır. Bu nedenle en çok tercih edilen otobüstür.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Balıkesir'de nadir bulunan otobüslerden biridir. Ara sınıftır. Uzun yolculuklarınız için tercih sebebi olabilir. Taksitle kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Balıkesir'den uluslararası seyahatler için ideal seçimdir. Diğerlerinden farklı olarak B2 yetki belgelidir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Acemali Turizm Balıkesir şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini her şey dahil olarak sunar. Her şey dahil sistemimizde akaryakıt, şoför, kiralama bedeli, otoyol ücretleri gibi tüm etkenler tek bir fiyatta sunulur. Bu nedenle ek ücretler çıkarılmaz.

Bir diğer kiralama yöntemi ise yalın kiralamadır. Bu yöntemde sadece şoför ve araç teslim edilir. Akaryakıt ve benzeri tüm giderler tarafınızca ödenir. Bu yöntem toplam yapılacak kilometrenin belirsiz olduğu işlerde çok tercih edilir.

Balıkesir'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Şirketimiz Balıkesir'in her bölgesinde kiralık otobüsler sunabiliyor. Müşterilerimiz başta Balıkesir merkez olmak üzere şehrimizin Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde otobüslerimize ulaşabiliyor.

Balıkesir'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Kurumumuz Balıkesir şoförlü otobüs kiralama hizmetini farklı bir kaç otobüs ile verir. Bu otobüsler genellikle şehirlerarası kiralansa da Balıkesir'de şehir içi otobüs kiralama hizmeti de sunabiliriz. Kiraya verdiğimiz hiç bir otobüste kilometre sınırı yoktur. Bu sayede esnek bir seyahate erişebilirsiniz.

Şehrimizde sunduğumuz otobüslerimiz genellikle Mercedes Tourismo, Mercedes Travego, Man Fortuna, Man Lion's Coach, Temsa Maraton, Temsa Safir, Temsa Safir Plus, Setra, Neoplan Cityliner ve Neoplan Starliner'dır. Bahsi geçen tüm araçlar neredeyse aynı konfora sahiptir.

balıkesir kiralık şehirlerarası otobüs

Balıkesir'de Kiralık Otobüs Avantajları

Uzman ekibimiz Balıkesir kiralık otobüs filomuz ile birlikte sizlere bir çok avantajı da sağlar. Bu avantajlar bizi tercih sebebi yapar. Bahsi geçen fırsatlardan ilki Balıkesir’de D2 belgeli otobüs kiralama hizmetimizdir. Bu belge sayesinde araçlarımızın kalkış ve varış noktalarını seçebilirsiniz.

Bir diğer avantajımız ise şoförlü kiralama sunabilmemizdir. Bu sayede arkanıza yaslanıp güvenle seyahat edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra şehrimizde ilk ve tek olan kredi kartı ile kiralama imkanı da sadece buskirala.com’dadır.

En iyisini arayanların buluştuğu nokta olan buskirala.com’dan siz de otobüs kiralayarak hemen yola çıkabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız yasa ve yönetmelikle uygun ulaşım hizmetleri sağlamak amacı ile sözleşmesiz otobüs kiralama hizmeti vermez. Müşterilerimiz ile yaptığımız tüm sözleşmeler imza atan her iki tarafa da avantajlar sağlar. Yasal bir taşımacılık hizmeti alarak yolda rahat etmek isteyen her yolcu bu nedenle buskirala.com’u tercih eder. Aşağıdaki butondan örnek kiralama sözleşmesine ulaşabilirsiniz.

  Balıkesir’de otobüs kiralama prosedürleri ise araç seçimi ile başlar. Akabinde gidilecek toplam yol hesaplanır ve tarafınıza teklif sunulur. Sonrasında ön ödeme (Genellikle %20) ve sözleşme süreci işler.

  Balıkesir'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Balıkesir'de T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 ve B2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş araçlar ile hizmet veren nadir kurumlardan biri buskirala.com'dur. Firmamızın yolcu otobüsü filosunu gezi, tur, organizasyon, merasim, düğün, nişan, cenaze ve Balıkesir merkez havalimanı transferi için kullanabilirsiniz. Bu ve benzeri tüm özel otobüs ihtiyaçlarınıza hızla cevap verebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Balıkesir'de ekonomik hizmetlerimizin başında gelir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Şehrimizde hizmet veren tüm yolcu otobüslerimiz D2 yetki belgesine sahiptir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şoförsüz kiralık otobüslerimizi sadece 6 ay ve üzeri kiralamalarda sağlayabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Uluslararası seyahatler için B2 yetki belgesi zorunludur. Firmamızdan kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Balıkesir Merkez havalimanından otobüs ile transfer hizmetlerini ekonomik şekilde sunarız.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Balıkesir merkez ve ilçelerinden düğün için otobüs kiralayabilirsiniz. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Balıkesir otobüs firmalarından birinin sahibi misiniz? Bizden ek araç talep edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Balıkesir seyahat acentelerine özel tur otobüsü kiralama hizmetimizi mutlaka deneyin.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde de biz varız. Balıkesir'de seçim otobüsü buskirala.com'dan kiralanır.

    Altıeylül otobüs kiralama, Ayvalık otobüs kiralama, Balya otobüs kiralama, Bandırma otobüs kiralama, Bigadiç otobüs kiralama, Burhaniye otobüs kiralama, Dursunbey otobüs kiralama, Edremit otobüs kiralama, Erdek otobüs kiralama, Gömeç otobüs kiralama, Gönen otobüs kiralama, Havran otobüs kiralama, İvrindi otobüs kiralama, Karesi otobüs kiralama, Kepsut otobüs kiralama, Manyas otobüs kiralama, Marmara otobüs kiralama, Savaştepe otobüs kiralama, Sındırgı otobüs kiralama ve Susurluk otobüs kiralama ihtiyaçlarınız için firmamıza 0(850)8405250 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi