Mersin Otobüs Kiralama

Toplu taşıma aracı kiralama hizmetlerinin en kapsamlı hali otobüs kiralama Mersin için en güvenilir adres buskirala.com. Otobüs kiralama fiyatları açısından bütçenize en uygun kiralık araçları buskirala.com’ da bulabilirsiniz. İster firmaya otobüs kiralama, isterseniz düğün için otobüs kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz Uygun kiralama fiyatlarımız nedeniyle Mersin otobüs kiralama ihtiyaçlarında bizi tercih ediyor. Hemen arayın.

Mersin Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Mersin otobüs kiralama fiyatları ile diğerlerinin bir adım önündedir. Lüks şehirlerarası otobüslerimizi tüm yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Merdin'de kiralık otobüs filomuz Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir, Temsa Maraton, Neoplan ve Setra'lardan oluşuyor. Aşağıdaki bölümden size uygun olanı seçerek kiralama işlemine başlayabilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Mersin'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Acemali Turizm'i Mersin otobüs firmaları'ndan ayıran lüks toplu taşıma filosudur. Şeffaf bir şekilde araç görsellerini müşterilerimiz ile paylaşırız. Bu sayede buskirala.com üzerinden yapılan kiralamalarda sürprizler ile karşılaşılmaz. Aşağıda göreceğiniz tüm otobüslerimiz T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

46 kişilik kiralık otobüslerimiz Mersin'de Mercedes, Man, Setra ve Neoplan markadır. Tamamı lüks kabinlere sahiptir ve şoförlü kiraya verilir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Mersin'deki 50 kişilik otobüslerimiz arasında sadece Temsa'nın Safir modeli bulunur. 2+2 koltuk düzenine sahiptir ve şoförlü kiralanır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Çift dingilli otobüs olarak ta bilinen bu araçlar Mersin'den uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir. Tamamı çift şoförlü teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Buskirala.com platformu Acemali Turizm güvencesiyle Mersin'de her şey dahil otobüs kiralama hizmeti verir. Bu hizmeti verebilmemiz için gidilecek destinasyonun tarafımıza bildirilmesi yeterlidir. Her şey dahil sistemimizde akaryakıt, personel, otoyol ücretleri ve araç içi ikramlar ücrete dahildir.

Kiralama yöntemlerimiz arasında akaryakıt hariç kiralamalar da mevcuttur. Bu yöntem genellikle kaç kilometre yol yapılacağı belli olmayan gezi ve transferlerde tercih edilir. Size uygun olan yöntem hangisi ise müşteri temsilcimize iletmeniz yeterlidir.

Mersin'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Mersin'in Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar ilçeleri başta olmak üzere Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut ilçelerinde de büyük otobüs kiralama destekleri verir.

Mersin'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Platformumuz üzerinden de inceleyebildiğiniz üzere İçel otobüs kiralama hizmetlerimizde her çeşit otobüs bulunur. Bu araçlardan en çok tercih edileni 46 kişilik 2+2 otobüslerdir. Bunun yanı sıra 50 kişilik ve 54 kişilik 2+2 otobüslerimiz de bulunur. Ayrıca 41 kişilik 2+1 kiralık otobüsler için de talep oluşturabilirsiniz. Araçlarımızın bir çoğu D2 yetki belgelidir ve yurt içinde hizmete uygundur. Sadece 54 kişilik otobüslerimiz B2 yetki belgesine sahiptir ve bu araçlar uluslararası ulaşım için tercih edilir.

Mersin'de Kiralık Otobüs Avantajları

Mersin’den avantajlı bir şekilde otobüs kiralamak ister misiniz? Bir çok otobüs firması kiralama imkanı sunabilir. Fakat bazı avantajlar buskirala.com platformuna özeldir. Bunlarda ilki D2 yetki belgemizdir. Bu belge sayesinde araçlarımızı dilediğiniz noktadan hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca güzergahını da belirleme yetkisini size bırakırız.

Bir diğer avantajımız ise kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Kredi kartı ile otobüs kiralanabilen tek platform buskirala.com’dur. Üstelik 12 taksite kadar da taksitlendirme sağlarız.

Son ve en kıymetli avantajımız ise ülkemizin 81 ilinde araçlarımızın bulunmasıdır. Bu güç ve güven sayesinde 81 ilde anında yedek otobüs garantisi sağlarız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  İçel’de yasa ve yönetmeliklere uygun kiralık şehirlerarası otobüsler sunarız. Firmamız tüm araç filosunun yetki belgelerini ve yasal evraklarını düzenli olarak günceller. Hareket eden tüm otobüslerimiz eksiksiz evrak garantisi ile yola çıkar. Bu sayede seyahatiniz sırasında yasa ve yönetmelikler sizden yana olur.

  Firmamızın hiç bir otobüsü sözleşme süreci tamamlanmadan garajımızdan çıkarılmaz. Yapmış olduğumuz sözleşme sizi hem korur hem de yedek araç garantisi sağlar.

  Örnek otobüs kiralama sözleşmesine aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.

  şoförlü otobüs kiralama mersin

  Mersin'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Buskirala.com'un Mersin'de hizmete sunduğu otobüsler bir çok farklı ihtiyaca hizmet edebilir. Hizmetinize sunduğumuz kiralık büyük otobüsleri genellikle gezi, tur, organizasyon, havalimanı transferi, cenaze, nişan merasimleri, iş gezileri veya düğün için kiralarsınız. bu ve benzeri tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Mersin2de çok tercih edilen hizmetimizdir. Şoför desteğimiz ücretsizdir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Mersin'de D2 belgeli otobüs kiralayabileceğiniz nadir firmalardan biri buskirala.com'dur.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Mersinde uzun soluklu işleriniz için şoförsüz kiralamalar yapabilirsiniz. (Min: 6 ay)

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüslerimiz ile İçel'den hareket sağlayıp ülke ülke gezebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Mersin'de otobüs ile havalimanı transferi hizmetlerini yılın 365 günü veririz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  İçel'in her köşesinden düğün ve benzeri merasimleriniz için otobüs kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Mersin otogarında çalıştırmak için otobüs mü arıyorsunuz? Buskirala.com'u arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Seyahat acenteniz mi var? Gezi ver turlarınız için lüks otobüsler kiralayabilirsiniz. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde de varız. Mersin'de seçim otobüslerimizi kiralayabilir ve halka seslenişler sağlayabilirsiniz.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi