Ordu Otobüs Kiralama

ordu otobüs kiralama fiyatları

Buskirala.com ile otobüs kiralama Ordu için saatlik, günlük veya haftalık mümkündür. Firmamızın Ordu kiralık otobüsleri ile her zaman bütçenize en uygun teklifleri sunan araçlarını 7 gün 24 saat kiralayabilirsiniz. 1989 yılında doğan firmamızın ilk gününden bu güne kadar daimi önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle hatasız transferler ve yolculuklar sağlar. Bu nedenle Ordu otobüs kiralama ihtiyaçlarının neredeyse tamamında Acemali Turizm araçları görülür. Siz de hemen ara butonundan bizlere ulaşarak uygun teklifler alabilirsiniz.

Ordu Otobüs Kiralama Ücretleri

Firmamız Ordu otobüs kiralama fiyatlarını ekonomik seviyelerde tutmakla kalmaz, bunun üzerine bir de 12 taksit imkanı sağlar. Bizi Ordu otobüs firmaları ile ayrıştıran en büyük etken vizyonumuzdur. Ordu'nun ulaşım sektöründe yenilikler daima ilk buskirala.com'da görünür. Aşağıdaki bölümde ilan edilenler, standart sezon için ve akaryakıt hariç kiralama bedelleridir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Ordu'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Ordu için çalışıyoruz. Firmamızın yılın 365 günü hizmette tuttuğu Ordu kiralık otobüs filosu ile ülkemizin her köşesine ulaşmanız mümkündür. Bu araçlar hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Tamamı şoförlü olarak hizmete sunulan otobüslerimizin kabin içi konforları neredeyse aynı seviyededir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Ordu'nun en beğenilen heybetli ve lüks otobüsleridir. Ergonomik oldukları kadar da ekonomik araçlardır. Uygun fiyatlı teklifler alabilirsiniz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Firmamız Ordu'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Ordu'dan uluslararası seyahatleriniz için tercih edilebilecek verimli araçlardır. Yurtiçi seyahatlerinize uygun değildir. 2+2 koltuk düzeni vardır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Platformumuzda Ordu şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini her şey dahil fiyatlarla veririz. Bu sayede akaryakıt, HGS, şoför ve tüm giderleri teklifimize dahil ederek sürpriz ödemelerden müşterilerimizi koruruz.

Buna rağmen bazı durumlarda her şey dahil teklifler verilemez. Bu durum genellikle ne kadar yol yapılacağı belirli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarında karşımıza çıkar. Bu durumda ise akaryakıt hariç teklif alabilirsiniz. Buskirala.com üzerinden Ordu - Giresun Havalimanı transferleri için de otobüsler talep etmeniz mümkündür.

Ordu'nun Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Ordu şoförlü otobüs kiralama işlemlerini başta şehir merkezimiz olmak üzere   ilçelerinde sunar. Şehrimizin dilediğiniz mahalle veya köyünden gezi, tur, merasim, toplantı veya her toplu taşıma ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz.

Ordu'nun yanı sıra Karadeniz bölgesinin hangi köşesinde olursanız olun, size yakında konumlanmış mutlaka bir buskirala.com aracı vardır. Bize 08508405250 numaralı hattan hemen ulaşabilirsiniz.

Ordu'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamızın sağladığı Ordu yolcu otobüsü kiralama hizmetinde 3 farklı toplu taşıma aracı kullanılır. Bu araçlar iç ve dış donanımları açısından birbirleri ile yarışır kalitededir. Genellikle değişen husus koltuk sayısıdır. Aşağıda listelediğimiz araçları 7 gün 24 saat güvenle şoförlü kiralayabilirsiniz. Üstelik şoförler için ücret talep etmeyiz.

Ordu'dan 9 saat uzaklıkta olan illere kadar firmamız tek şoför tahsis eder. 9 saati geçen her yolculuğunuzda ikinci şoför ücretsiz hizmetinize sunulur. Otobüslerimiz kapasitesine göre şöyle listelenir;

• 46 kişilik otobüs (2+2) En konforlu ulaşım araçlarıdır. Genellikle Mercedes, Man ve Neoplan marka araçlar kullanırız.

• 50 kişilik otobüs (2+2) Şehir içi için idealdir. Bu kapasitedeki tek araç Temsa Safir'dir.

• 54 kişilik otobüs (2+2) Uluslararası için iyi tercihtir. Mercedes, Man, Temsa ve Setra marka otobüsler ile hizmet verilir.

kiralık otobüs ordu

Ordu'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamızın sağladığı Ordu büyük otobüs kiralama avantajları arasında yetki belgesi bulunur. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından firmamıza ve araçlarımıza verilen D2 yetki belgesi ile otobüslerimizin kalkış noktası, varış noktası, güzergahı ve mola yerleri gibi her hususta etkin rol alabilirsiniz.

En beğenilen ikinci avantajımız ise kredi kartı ile ödeme sistemimizdir. Otobüsü kiralayıp 12 taksitle ödemenize imkan tanınır. Bir diğer avantajımız ise 81 ilin tamamında hizmet vermemizin gururu ile her şehirde yedek araç garantimizdir. Bu sayede Ordu’dan ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın, yedek araçlarımıza her zaman yakınsınız.

otobüs kiralama fiyatları ordu

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Buskirala.com Ordu otobüs kiralama firmaları ile farklı destekler sunar. Eğer özelleştirilmiş bir seyahate ihtiyacınız var ise en iyi tercih buskirala.com üzerinden D2 yetki belgesine sahip bir toplu taşıma aracı kiralamak olacaktır. Çünkü standart peron otobüslerinin kalkış ve varış noktaları sabittir. D2 belgeli araçları ise kendi aracınız gibi dilediğiniz yolda hizmetinizde tutabilirsiniz.
  Bu otobüsleri kiralayabilmeniz için küçük bir kaç prosedür gerekir. İşleyiş sırasıyla şöyledir;
  • Otobüs seçimi
  • Teklif süreci
  • Sözleşme süreci
  • Ön ödeme süreci

  otobüs kiralama sözleşmesi ordu

  Ordu'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Uzman ekiplerimizin desteği ile Ordu'daki ulaşım araçlarımızı bir çok ihtiyacınız için kullanıma sunarız. Bu ihtiyaçlar arasında bazen tur ve geziler bazen de toplantı ve transferler bulunsa da bir çok sebep için otobüs kiralanabilir. Aşağıdaki bölümde Ordu'da sık verdiğimiz hizmetlere göz atabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Ordu'daki tüm otobüslerimiz şoförlü olarak desteğe hazır bekletilir. Bu araçların kiralanması saatlik, günlük veya haftalık mümkündür.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Firmamız ve firma otobüslerimizin tamamı D2 yetki belgelidir. Bu sayede Ordu'da yasa ve yönetmeliklere uygun taşımacılık hizmetleri verilir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Altı aydan daha uzun bir süre için kiralık otobüse ihtiyacınız var ise buskirala.com'dan şoförsüz kiralama desteği talep edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüs kiralamak Ordu için artık çok pratik. Sadece bir telefonunuz ile uluslararası toplu taşıma desteğine kavuşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Ordu-Giresun Havalimanı otobüs transferleri veya şehir içi transferler için kiralama yapmadan ekonomik tek yön teklifler sunabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Ordu'da düğün otobüsü kiralama hizmetimiz çok beğenilir. Bunun nedeni töre ve adetlere bağlılığınıza aykırı düşmeyecek hizmetlerimizdir.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Ordu'nun otobüs şirketleri bazı yoğun dönemlerde yetersiz kalır. Böyle bir durumda araçlarımızı filonuza ekleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Kiralık turizm otobüsleri Ordu için özellikle yaz ve bahar dönemlerinde kesintisiz hizmet veriyor. Üstelik profesyonel şoförler ile birlikte.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim otobüslerimiz de daima hazır. Ordu'da yerel veya genel seçimler için firmamızdan giydirmeli ve seslendirmeli araçlar kiralayabilirsiniz.

    Akkuş otobüs kiralama, Altınordu otobüs kiralama, Aybastı otobüs kiralama, Çamaş otobüs kiralama, Çatalpınar otobüs kiralama, Çaybaşı otobüs kiralama, Fatsa otobüs kiralama, Gölköy otobüs kiralama, Gülyalı otobüs kiralama, Gürgentepe otobüs kiralama, İkizce otobüs kiralama, Kabadüz otobüs kiralama, Kabataş otobüs kiralama, Korgan otobüs kiralama, Kumru otobüs kiralama, Mesudiye otobüs kiralama, Perşembe otobüs kiralama, Ulubey otobüs kiralama ve Ünye otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi