Şanlıurfa Otobüs Kiralama

Buskirala.com’un en yeni hizmeti olan otobüs kiralama Şanlıurfa’ya seyahat kolaylığı kazandırmak için geldi. 1989 yılında Urfa’da hizmet vermeye başlayan firmamızın tüm araçları D2 belgelidir. Bu nedenle Şanlıurfa otobüs kiralama desteklerinde bizleri tercih eder. Otobüslerimizi haftalık, aylık veya yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Şanlıurfa havalimanından dilediğiniz yere; düğün, nişan gibi özel davetleriniz için de kiralayabileceğiniz araçlarımız Acemali Turizm güvencesi ile hizmetinizdedir.

 

Şanlıurfa Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com firmamız tüm yolcu ulaştırma işlemlerini büyük bir itina ve şeffaflık ile gerçekleştirmektedir. Şanlıurfa’da hizmetiniz için tahsis edilen otobüslerimiz ve minibüslerimiz şoförlü olarak hizmet vermektedir. Şoför maliyeti hizmet bedeline dahildir. Şanlıurfa otobüs kiralama fiyatlarına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Urfa'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamızın filosunda bulunan yoğun otobüs çeşitliliği sebebi ile aşağıda görünen araçlar ile sizlere tahsis edeceğimiz araçlar arasında iç dizayn farkı görülebilir bu gibi iç dizayn hatalarını önlemek ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için hazır olan iş arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecek ve aracın aslî fotoğraflarını size iletip sizin onayınızı bekleyecektir. Şanlıurfa kiralık otobüs filomuzda üç çeşit otobüs bulunur.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Şanlıurfa 46 kişilik otobüs kiralama hizmeti firmamızın en çok tercih edilen desteğidir. Şoförlü olarak verilir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Urfa'da 50 kişilik kiralık otobüs filomuz genellikle şehir içi transferlerde kullanılsa da şehirlerarası için de uygundur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik otobüslerimiz B2 yetki belgelidir. Bu yetki belgesi sayesinde uluslararası seyahatler sunabiliyoruz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Buskirala.com ekibi Şanlıurfa'da şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini iki farklı politikada sunar. Bunlardan ilki kilometre sınırı olmayan günlük otobüs kiralamadır. Bu yöntemde aracın günlük kiralama bedelinin üzerine akaryakıt masrafları eklenir. Bu yöntem yapılacak kilometrenin belirsiz olduğu geziler için idealdir.

Bir diğer yöntem ise her şeyin dahil olduğu kiralamadır. Her şey dahil kiralamalar gidilecek yolun belli olduğu her transfer için idealdir. Bu hususta teklif almak için bize ulaşmalısınız.

Şanlıurfa'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Şehir merkezinin yanı sıra Halfeti, Harran, Viranşehir, Siverek, Akçakale, Ceylanpınar, Suruç, Birecik, Bozova, Eyyübiye, Hilvan, Karaköprü ve Haliliye ilçeleridir. Bu ilçeler arasından Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde de otobüslerimizi hizmetinize sunabiliyoruz. Bu sayede Şanlıurfa şoförlü otobüs kiralama hizmetini şehrimizin her köşesinden ulaşılabilir kılıyoruz.

Şanlıurfa'nın Kiralık Otobüs Çeşitleri

Urfa'da yolcu otobüsü kiralama hizmetlerini kapsamlı şekilde sunabilmek adına bir çok farklı kapasite ve markada otobüs ile hizmet sağlarız. Araçlarımız kapasitesine göre üçe ayrılır. Her kapasitede farklı marka ve model otobüsler ile hizmet veririz. Her biri yüksek konfor ve lüks yolcu kabinlerine sahiptir. Bagaj bölümlerinin genişliği değişiklik gösterebilir.

Kullandığımız otobüsler çoğunlukla Mercedes, Man, Setra, Temsa ve Neoplan markadır. İhtiyacınız olan her otobüsü bulabileceğiniz tek nokta buskirala.com'dur. Hemen arayın, kolayca kiralayın.

Urfa'da Kiralık Otobüs Avantajlarımız

Otobüslerimizi kiralarken bazı avantajlara da sahip olmak istemez misiniz? Firmamızı Şanlıurfa otobüs firmalarından ayıran bir çok avantaj vardır. Bu avantajlar bizi tercih sebebi yapar. En büyük avantajımız ise Şanlıurfa’da D2 belgeli otobüs kiralama hizmeti sunabilmemizdir. Bu hizmet sayesinde kalkış noktalarını ve güzergahı siz belirlersiniz. Diğer avantajlarımız ise ücretsiz şoförler, taksit imkanları ve esnek kilometre fiyatlarımızdır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde araç içi içecek ikramlarımız da standarttır.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız müşterilerinin memnuniyeti için Urfa büyük otobüs kiralama hizmetinde sözleşmesiz hizmet vermez. Bu durum sizlere mevzuatlara uygun kiralık otobüsler sunmamızı kolaylaştırır. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgeli otobüsler ile hizmet vermemiz de seyahatlerinizin yasal zeminini oluşturur. Bu yasal zemini oluşturabilmek için bazı prosedürleri uygulamamız gerekir. Bu nedenle kiralama prosedürleri 4 aşamada gerçekleşir. Bunlar;

  1. Fiyatın hesaplanması ve teklif aşaması
  2. Araç resimlerinin tarafınıza gönderilmesi ve onay alınması
  3. Sözleşme ve ön ödeme (Sözleşme örneğine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz)
  4. UETDS sistem girişleri ve seyahatin planlanması

  Şanlıurfa'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Firmamız Şanlıurfa otobüs firmalarının aksine kiralık otobüslerini bir çok amaç için hizmette tutar. Bu durum araçlarımızı bazen düğün otobüsü bazen de tur otobüsü olarak görmenizi sağlar. Bu sayede toplu taşıma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm bulursunuz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüslerimiz Urfa'da 24 saat aktif bulunur. Bu durum anlık veya planlı ihtiyaçlarınıza cevap vermemizi kolaylaştırır.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Tüm toplu taşıma araçlarımız D2 yetki belgesine sahiptir. D2 belgeli kiralık otobüslerimiz Urfa'dan her şehre ulaşım sunabilir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şanlıurfa'da şoförsüz kiralamar yapmak için en az 6 aylık talep oluşturmanız gerekir. Günlük kiralamalar şoförsüz sunulmaz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Şanlıurfa'da B2 belgeli kiralık otobüslerimiz bulunur. Bu araçlar uluslararası toplu taşıma ihtiyaçlarına cevap verir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Urfa'da otobüs kiralamadan sadece transfer desteği verebiliriz. Bu bazen şehir içi bazen de havalimanı otobüs transferi olur.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Şanlıurfa'dan düğün otobüsü kiralayabilirsiniz. Misafirlerinize gidiş dönüş veya tek yön ulaşım sunabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Şanlıurfa firmalarının toplu taşıma ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına şoförlü veya şoförsüz kiralamalar sağlarız.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Şanlıurfa'da tur otobüsü kiralamak için en iyi nokta buskirala.com'dur. Bu hizmet donanımlı araçlar ile verilir.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlere mi hazırlanıyorsunuz? Platformlu ve ses sistemli araçlarımız ile seçime daha güçlü girmenizi sağlayabiliriz.

    Halfeti otobüs kiralama, Harran otobüs kiralama, Viranşehir otobüs kiralama, Siverek otobüs kiralama, Akçakale otobüs kiralama, Ceylanpınar otobüs kiralama, Suruç kiralık otobüs, Birecik kiralık otobüs, Bozova otobüs kiralama, Eyyübiye otobüs kiralama, Hilvan kiralık otobüs, Karaköprü otobüs kiralama ve Haliliye otobüs kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın. 0850 840 52 50
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi