Karabük Otobüs Kiralama

karabük otobüs kiralama

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Karabük için bir sorun olmaktan çıktı. 7 gün 24 saat hizmet veren lüks otobüslerimiz ile yolcu taşıma ve transfer ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Profesyonel operasyon kadromuz ile transferin başından sonuna kadar kusursuz bir işleyiş sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti garanti altında tutuyoruz. Sağladığımız bu profesyonel ulaşım ağı nedeniyle Karabük otobüs kiralama ihtiyaçlarında daima bizleri tercih eder.

Karabük Otobüs Kiralama Ücretleri

Firmamız Karabük otobüs kiralama fiyatları üzerinde baskın rol oynar. Yılda bir kez belirlediğimiz kiralama ücretleri ile kesenizi korumayı ve hizmet ağımızı geniş tutmayı hedefleriz. Kiralık otobüslerimizin fiyatları kiralama süresine ve gidilecek yola göre değişiklik gösterir. Bu nedenle teklif almak için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda belirtilen ücretlere akaryakıt dahil değildir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Karabük'teki Otobüslerimizi İnceleyin

Acemali Turizm kalite ve standartları altında sunulan Karabük şehirlerarası otobüs kiralama hizmetinde yüksek kaliteli araçlara ulaşabilirsiniz. Firmamız hizmete sunduğu otobüslerin resimlerini Karabük halkı ile paylaşır. Bizi Karabük otobüs firmaları ile ayıran durum budur. Müşterilerimiz kiraladığı otobüsü önceden görürler ve sürprizlerden korunurlar.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Karabük 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini bir çok ihtiyacında tek yön veya gidiş dönüş kullanır. Siz de arayın, ekonomik kiralayın.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüsler Karabük içerisinde 24 saat hizmet verir. Bu araçlar şehir içi transferler için en ideal seçimdir. Şoförlü çalıştırılır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Karabük'ten uluslararası seyahatleriniz için 54 kişilik kiralık otobüslere ulaşabilirsiniz. Bu araçlar diğerlerinden farklı olarak b2 yetki belgelidir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız şehrimizde bir çok gideri kiralama ücretlerine dahil eder. Bu nedenle bizlerden otobüs kiralayan müşterimiz yola çıktıktan sonra ek ödemeler ile karşılaşmaz. Buskirala.com'da Karabük şoförlü otobüs kiralama ücretlerine dahil olan giderler şöyle listelenir;
• Araç günlük kiralama bedeli
• Akaryakıt ücretleri
• HGS ve OGS giderleri
• Araç bakım ücretleri
• Yolcu sigortaları
• Araç içi ikramlar

*Yukarıda listelenen fiyat listesinde akaryakıt hariçtir. Her şey dahil bir yolculuk için bize ulaşabilirsiniz.

Karabük'ün Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız diğer tüm şehirlerde olduğu gibi Karabük kiralık otobüs filosu başta şehir merkezi olmak üzere Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ve Yenice ilçelerinde yolcu taşıma hizmetleri için hazır bekletilir. Garajlarımızda bulunan otobüsleri görmenize imkan tanınır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda ise kiralamış olduğunuz otobüsün gerçek resimleri plakaları görünecek şekilde tarafınıza iletilebilir.
Firmamız ve araçlarımız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından B2 ve D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Güvenli seyahatler dileriz.

Karabük'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamız Karabük yolcu otobüsü kiralama hizmetini 3 farklı otobüs çeşidi ile verir. Bu otobüslerin kiralama fiyatları genellikle aynı banttadır. Aralarındaki farkı sadece yolcu kapasitesi ve konfor değişkenleridir.
Firmamız aşağıda listelenen araçların orijinal resimlerini seyahatiniz öncesinde yolcuları ile paylaşır. Karabük filomuzdaki otobüs çeşitleri;
• 46 Kişilik Şehirlerarası Otobüs (2+2) (Genellikle Mercedes olsa da aralarında Setra, Neoplan ve Man marka otobüsler de bulunuyor.)
• 50 Kişilik Şehirlerarası Otobüs (2+2) (Tamamı Temsa markasının üretmiş olduğu Safir modelinde oluşuyor)
• 54 Kişilik Şehirlerarası Otobüs (2+2) (Man ve Temsa marka araçlar yoğunlukta olsa da nadiren Mercedes marka da bulunuyor.)

otobüs kiralama ücretleri karabük

Karabük'te Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Karabük ve Karabük’ün tüm ilçelerinde hizmet verir. Sunduğumuz Karabük’te büyük otobüs kiralama hizmetinin yanı sıra bir çok avantaj da sağlarız.
Bu avantajlar;
• D2 Yetki Belgesi ile Mevzuatlara Uygun Kiralama
• Ücretsiz Şoför Desteği
• 7/24 Hazır Yedek Araç Filosu
• Uygun Fiyatlar
• Kredi Kartı ile Taksitle Ödeme İmkanı
• 7/24 Ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi Desteği

kiralık otobüs karabük

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Firmamız otobüslerini kiraya verirken yasa ve mevzuatlara hat safhada dikkat eder. Bu nedenle seyahatiniz öncesinde bazı prosedürlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Karabük’te d2 belgeli otobüs kiralama süreci aşağıdaki şekilde ilerler.
  1. Gidilecek yolun hesaplanması
  2. Teklif Süreci
  3. Teklifin Onayı
  4. Sözleşme Süreci (Örnek Sözleşmeye Aşağıdaki Bölümden Erişebilirsiniz)
  5. Ön Ödeme (Genellikle %20’dir.)

  otobüs kiralama prosedürleri karabük

  Karabük'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Karabük profesyonel bir transfer hizmetine kavuşuyor. Kiralık görkemli otobüslerimiz ile şehrimizden birçok hizmete ulaşabilirsiniz. Bunlar arasında üstü açık otobüslerden seçim otobüslerine kadar bir çok seçenek bulunuyor. Buskirala.com adresini Karabük otobüs kiralama firmaları ile ayıran hizmetleri sizler için aşağıda listeledik.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Karabük'te şoförlü kiralık otobüsleri saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralamanız mümkündür. Bu araçlar 24 saat çalışır.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Otobüslerimizin tamamı D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu belge sayesinde dilediğiniz noktadan araçlarımıza kalkış yaptırabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 ayı aşkın otobüs ihtiyaçlarınızda firmamızdan şoförsüz otobüslere ulaşabilirsiniz. Üstelik yetki belgeleri ile birlikte.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli kiralık otobüslerimiz Karabük'te 54 kişiliktir. Bu araçlar ile ülke ülke toplu taşıma desteğine kavuşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Firmamızdan otobüs kiralamadan sadece transfer desteği alabilirsiniz. Bu bazen şehir içi transferi bazen de havalimanı transferi olabilir.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Karabük düğün otobüsü kiralama hizmetimiz ile güzel günlerinizde sevdiklerinize transfer desteği verebilirsiniz. Üstelik taksitle.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Karabük'te firmaya otobüs kiralamak artık çok kolay. Otobüs firmanız var ve araçlarınız yetersiz mi kaldı? Hemen arayın desteğimizi alın.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Karabük'te turizm otobüsü kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. D2 yetki belgeli bu araçlar uzman tur şoförleri ile birlikte çalışır.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Karabük seçimlerinde de araçlarımızı görebilirsiniz. Giydirme, seslendirme ve platform kurulumları ile her şey dahil bir kiralama verebiliriz.

    Eflani otobüs kiralama, Eskipazar otobüs kiralama, Ovacık otobüs kiralama, Safranbolu otobüs kiralama ve Yenice otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi