Hatay Otobüs Kiralama

otobüs kiralama hatay

www.buskirala.com ile otobüs kiralama Hatay’da artık çok kolay. Şehir içi ya da şehirlerarası, otobüsleri Hatay’dan kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Hatay havalimanı araç kiralama, otobüs kiralama hizmetimiz ile Hatay’ın üç büyük ilçesi Dörtyol, İskenderun ve Antakya otobüs kiralama imkânı başta olmak üzere Hatay havalimanından Hatay’ın diğer ilçelerine de otobüs kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Hatay Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com ekibi ile otobüs kiralama fiyatları Hatay ve çevre ilçelerinde ekonomik seviyelerde tutulur. Kiralama ücretlerinde özellikle kış döneminde büyük fırsatlar sunan firmamız yoğun yaz dönemlerinde de sabit fiyatlar sağlayabilir. Şehrimizde kiralama fiyatları hafta içi hafta sonu veya yaz ve kış dönemlerinde değişkenlik gösterir. Buna rağmen kiralama fiyatlarımız günlük 4500₺ ile 6500₺ arasında değişiklik gösterir.

Buskirala.com 9 kişiden 900 kişiye kadar birçok farklı yolcu taşıma kapasitesi ile müşterilerine oldukça titiz bir hizmet sunmaktadır. Özel günleriniz için şehir dışından gelecek olan davetlilerinizin konforlu bir şekilde davet mekanlarınıza gelebilmeleri firma olarak en temel ilkemizdir. Otobüslerimizi saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralayabilirsiniz.

otobüs kiralama fiyatları hatay

Hatay'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Otobüslerimiz 46 kişilik, 50 kişilik ve 54 kişilik olmaz üzere 3 farklı kapasitede Hatay’da bulunmaktadır. Tüm araçlarımız D2 Belge güvenirliğine sahiptir. Talebiniz dahilinde Buskirala.com tüm müşterilerine araç kiralama öncesi güvenirlilik ve onay için aracın gerçek resimlerini göndermektedir. Yine güvenlik amacıyla tüm araçlarımızın kiralanmasında şoförler de dahildir. Yolun uzunluğuna göre 1 ya da 2 şoförümüz yolcukta sizlere eşlik etmektedir. Şoförler için kiralama ücreti dışında ayrı bir ücret talebinde bulunulmaz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com Hatay'da 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Hatay'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Hatay'dan uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Hatay'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com ülkemizin tüm bölgelerinde olduğu gibi Akdeniz bölgesinde de yaygın bir ulaşım hizmet ağına sahiptir. Bu durum Hatay'ın tüm ilçelerinden hizmetlerimize erişebilmenizi kolaylaştırır. Araçlarımıza başta Hatay merkez olmak üzere şehrimizin Antakya, İskenderun, Defne, Dörtyol, Samandağ, Kırıkhan, Reyhanlı, Arsuz, Altınözü, Hassa, Payas, Erzin, Yayladağı, Belen ve Kumlu ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Hangi ilçe, hangi mahalle hatta hangi köy olursa olsun aynı anda onlarca otobüsü harekete geçirebilme imkanını sağlıyoruz. Bize 0(850) 840 52 50 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Hatay'da otobüs kiralamak isteyen her müşterisi için özel seçenekler sağlayabilir. Esnek bir kiralama imkanı daima buskirala.com'dadır. İki farklı kiralama yöntemimiz bulunuyor. Bunlardan ilki her şey dahil kiralamadır.

Bu yöntemde ücrete dahil olan giderler şöyle listelenir;
• Otobüs günlük kiralama bedeli
• Şoförler
• HGS ve OGS giderleri (Özel köprüler hariç)
• Araç içi ikramlar
• Akaryakıt giderleri
• Ferdi kaza sigortaları

Diğer yöntemimizde ise akaryakıt hariç kiralama imkanı tanırız. Bu yöntem genellikle ne kadar yol yapılacağı net olmayan tur ve gezi gibi organizasyonlarda kullanılır.

Bu yöntemde dahil olan giderler şunlardır;
• Günlük otobüs kiralama ücretleri
• Şoförler
• Araç içi ikramlar
• Ferdi kaza sigortaları

Hatay Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Ekibimiz ile Hatay kiralık otobüs ihtiyaçlarının tamamına çözüm üretebilir. Firmamızda her çeşit ve kapasitede otobüse erişmeniz mümkündür. Ekonomik olması açısında 2+2 koltuk düzenine sahip araçlar daha çok kiralansa da 2+1 oturma planına sahip araçlara da buskirala.com üzerinden erişebilirsiniz.
Hatay'da şehirlerarası otobüs kiralama için sunabildiğimiz otobüs çeşitleri şöyle listeleniyor.
• 46 kişilik otobüsler
• 54 kişilik otobüsler
• 50 kişilik otobüsler

şehirlerarası otobüs kiralama hatay
hatay herşey dahil otobüs kiralama

Hatay'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Hatay’da büyük otobüs kiralama hizmeti verirken müşterilerine bazı avantajlar da sunar. Bu avantajlardan ilki Türkiye’de bir ilk olan kredi kartı ile otobüs kiralama imkanıdır. Bu imkan sayesinde akaryakıt giderlerini dahi 12 taksitle ödemiş olursunuz. Bu avantajın yanı sıra aşağıdaki imkanlar da bizi diğerlerinden ayırır.
• Ücretsiz şoförler
• D2 yetki belgeli araçlar
• Sınırsız kilometre
• Araç içi ikramlar
• Her şey dahil ödeme sistemi
• Hatay’ın en lüks otobüsleri ile seyahat imkanı
• Buskirala.com yedek araç güvencesi

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Hatay’da şoförlü otobüs kiralama imkanı sağlayan firmamız tüm hizmetlerini yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde sunar. T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından çıkarılan yönetmeliklere uygun hizmetler verebilmek amacı ile aşağıdaki prosedürler ile otobüslerimizi kiraya veririz.
  1. Doğru otobüsün seçilmesi
  2. Teklif ve teklifin onayı
  3. Araç resimlerinin tarafınıza iletilmesi
  4. Sözleşme (Aşağıdaki bölümden örneğine ulaşabilirsiniz)
  5. Ön ödeme
  6. Araç şoför bilgilerinin tarafınıza iletilerek kiralama işlemlerinin sonlanması

  otobüs kiralama avantajları hatay
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs