Yozgat Otobüs Kiralama

otobüs kiralama yozgat

Buskirala.com ile otobüs kiralama Yozgat’ta Büyük yankı uyandırdı. 1989 yılında kurulan firmamızın daimi önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. Yozgat’ta yalnızca otobüs kiralama hizmeti sunmayan firmamız her çeşit toplu taşıma hizmeti sunabilir. Kiralık otobüslerimizi şoförlü olarak teslim etmemiz güvenle seyahat etmenizi sağlar. Hemen arayın ekonomik kiralayın.

Yozgat Otobüs Kiralama Fiyatları

Yozgat’ta hizmete açtığımız otobüslerimizi şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin 7 gün 24 saat kiralayabilirsiniz. 9 kişiden 3000 kişiye kadar yolcu seyahat kapasitesi ile günlük, aylık ve yahut yıllık olarak her zaman yolcu transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca buskirala.com Yozgat’ın otobüs kiralama fiyatları arasında da bütçenize en uygun teklifleri sunmaktadır.

şehirlerarası otobüs kiralama yozgat

Yozgat'taki Otobüslerimizi İnceleyin

Yozgat’ta her biri şoförlü olarak hizmetinize bekletilmekte olan otobüslerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilir ve otobüslerimiz hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Şehrimizde 3 farklı otobüs ile hizmet veriyoruz. Bunlardan 46 kişilik olan 2+2 koltuk düzenine sahip otobüslerimiz koltuk arkalarındaki TV ekranlarından her bir koltuk kenarında bulunan prizlere kadar en iyi konforu ve kusursuz kaliteyi sunabilmek için hazırdır. Yozgat’ın en çok tercih edilen otobüsleridir. 50 kişilik otobüslerimiz ise 2+2 koltuk düzenine sahip uzun mesafeli seyahatleriniz için daha uygundur. Siz de konforu ve ferahlığı ile seyahatin keyfini çıkarabileceğiniz bu otobüslerimiz ile yolculuk yapmak istiyorsanız bize ulaşın.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com Yozgat'ta 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Yozgat'ta 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Yozgat'tan uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Yozgat'ta kiralık otobüsleri her şey dahil fiyatlarla sunar. Bunun sağlanabilmesi için gidilecek destinasyonun belirli olması yeterlidir. Gezi ve tur benzeri yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda gidilecek yolun uzunluğu belirli olmayabilir. Bu ve benzeri durumlarda firmamız yakıt hariç kiralama hizmetleri de sunar.

Yozgat'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Yozgat merkez başta olmak üzere şehrimizin Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun ve Şefaatli ilçelerinde hizmet verir. Bu otobüsler standart peron otobüslerinin veremediği bir çok desteği sizlere verebilir.
Otobüslerimizin en çok kullanıldığı alanlar;

• Toplantılar
• Organizasyonlar
• Kongreler
• Seminerler
• Geziler
• Turlar
• Havalimanı Transferleri
• Şehir içi Seyahatler
• Şehirlerarası Seyahatler
• Düğünler
• Cenazeler
• Nişan ve Merasimler

Yozgat Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Yozgat'taki otobüslerimizin koltuk düzeni çoğunlukla 2+2'dir. Bazı özel durumlar için 2+1 koltuk düzenine sahip araçlarımızda hizmet verir. 2+1 araçlarımız kabinleri aynı ebatta olsa da koltuk sayıları 41'i geçmez. Şehirlerarası seyahatlerin en konforlu araçları bunlardır.

yozgat şoförlü otobüs kiralama
yozgat otobüs kiralama şirketleri

Yozgat'ta Kiralık Otobüs Avantajları

Yozgat ilimizde hizmetinize sunduğumuz otobüsler sizlere bir çok avantaj sağlar. Bu avantajlar;

• Araç içi sıcak veya soğuk içecek ikramları
• Bölgenin uzmanı şoförler ve kabin ekibi
• Kredi kartı ile ödeme
• Online kiralama
• Kiralama öncesi aracın gerçek resimlerini görebilme
• D2 yetki belgeli araç garantisi
• 12 Taksite kadar ödeme

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız otobüs kiralama sözleşmesini şeffaf bir şekilde Yozgatlı hemşerilerimiz ile paylaşır. Aşağıdaki butondan sözleşme örneğimizi indirebilirsiniz. Acemali Turizm’den otobüs kiralamak için küçük bir kaç prosedür gerekir.
  Bu prosedürler;
  • Doğru aracın seçimi
  • Seyahat tarihinin belirlenmesi
  • Ön ödemenin tahsili
  • Sözleşme süreci
  • Yolcu listesinin firmamıza teslimi
  • Aracınızın rezerve edilmesi

  d2 yetki belgeli otobüs kiralama yozgat
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs