D2 Yolcu Taşıma Sözleşmesi

Seyahatlerin yasal zeminde ilerlemesi için yolcu taşıma sözleşmesi imzalamanız gerekir. Eğer d2 yetki belgeli bir araç sahibi iseniz bu sözleşme mutlaka aracınızda bulunmalı ve aracınızı kiralayan ile imzalanmalıdır. Arızi mekik yolcu taşıma sözleşmesi olarak ta bilinen d2 yolcu taşıma sözleşmelerini müşteriniz ile imzalayarak cezai işlemlerden kurtulabilirsiniz.

Arızi Mekik Sözleşmesi Nedir?

Öncelikle “Arızi Mekik” ne demektir? bunu açıklayalım. Arızi mekik; aynı araç ile aynı yolcu grubunun belirli bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesine verilen isimdir. Bu hizmet bazen tek yön bazen de gidiş dönüş olabilir. Ülkemizde bu hizmeti D2 yetki belgeli minibüs ve otobüsler verir. Buskirala Türkiye ekibi de arızi mekik seferler düzenlemeye yetkilidir.

Arızi mekik sözleşmesi ile bu hizmet başlamadan önce grup başkanı veya aracı kiralayan ile araç sahibi arasında imzalanan sözleşmedir.

Diğer Sözleşmeler

Ekibimiz bu sektörde bulunan her firma veya araç sahibinin ihtiyacı olabilecek tüm sözleşmeleri platformumuzda ücretsiz olarak sunar. D2 yolcu taşıma sözleşmesinin yanı sıra otobüs kiralama veya acenta rehber sözleşmesine de ihtiyacınız olabilir. Aşağıdaki bölümden diğer sözleşmelere de ulaşabilirsiniz.