VIP Araç Kiralama

vip araç kiralama

Buskirala.com ailesi Vip araç kiralama hizmetini 81 ilde ve kusursuz bir şekilde sunar. Şoförlü VIP araç kiralama hizmetimizden iş adamlarımız, ülkemizin siyasetçileri ve Dünya’dan bir çok misafir faydalanır. VIP eğitimini almış şoför kadromuz ile ayrıcalıklı bir yolculuğa çıkıyoruz. Genellikle Vip Vito kiralama şeklinde sunduğumuz bu hizmette şoförünüz adeta asistanınız gibi hizmetinizde olacak. Kusursuz bir işleyiş için Buskirala.com 7/24 hazır.

makam vito

Şoförlü VIP Araç Kiralama

Firmamız şoförlü VIP araç kiralama hizmeti sunar. Çantanızı taşıyacak bir şoförden yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek bir hostese kadar her detay özenle hazırlanır. VIP hizmete başlayacak her şoförümüz bir çok testten geçer. Bu testlerden başarı ile çıkabilen sizlere hizmet eder. Sabır testinden, diksiyon derslerine, yolculuk ve direksiyon testlerine kadar kusursuz bir hazırlık aşamasından sonra size hazır oluruz.

Şoförlerimiz sizler henüz araca ulaşmadan konforunuz için uygun ortamı sağlar. Hangi müziği sevdiğinizden hangi güzergahı kullanacağınıza kadar her detayı şoförlerimize ileterek mükemmelleştirilmiş bir seyahat deneyimini hedefleriz.

Şoförsüz Vito Kiralama

Buskirala.com Mercedes Vito kiralama hizmetini şoförsüz vermez. D2 yetki belgesine sahip bu araçları sadece deneyimli şoförlerimiz eşliğinde kullanabilirsiniz. 4+1, 8+1 ve 9+1 olacak şekilde iki farklı iç dizayna sahip olan Mercedes Vito araçlarımız ultra vip dizayna sahiptir. Siz arka koltukta çayınızı yudumlarken şoförümüz sizleri dilediğiniz noktaya ulaştırır. Ülkemizin 81 ilinde minibüs kiralama hizmeti sunan firmamızda daha büyük araçlar da mevcuttur.