Servis Kiralama

kiralık servis minibüsü

BusKirala.com sizlerin servis kiralama ihtiyaçlarına anında ve 7/24 cevap verir. Hemen ara butonunu tıklayarak servis kiralayabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Acemali Turizm güvencesiyle şehir içi veya şehirlerarası yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza en profesyonel çözümlere erişebilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgeli servisler ile güvenli ve yasal mevzuatlara uygun bir hizmet alırsınız.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Servis Kiralama Fiyatları

Ülkemizin en kapsamlı minibüs ve otobüs filosu ile karşınızdayız. Ülkemizde bulunan her toplu taşıma aracı Buskirala.com’dan kiralayabilirsiniz. Kiralık servis çeşitlerimiz şöyle sıralanır;

• 16 kişilik servis
• 19 kişilik servis
• 27 kişilik servis
• 31 kişilik servis

Servislerimizi İnceleyin

Firmamız 81 ilde sunduğu 6 farklı ebat ve konseptte sunduğu servisler ile şehir içi ve şehirlerarası ulaşımınıza olanak tanır. D2 tarifesiz yolcu taşımacılığı belgesi ile güvenli bir seyahate birlikte çıkalım.

16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Servis

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu servisleri şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Servis

Konforu ve yüksek kapasitesi ile servisler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Servis

Servis ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Servis

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden servis olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele

Daha Büyük Servisler Var mı?

www.buskirala.com ekibi kiralık minibüs grubunda altı farklı araç sunsa da daha kalabalık gruplar için kiralık otobüsler de sağlar. Ülkemizin her şehrinden bu otobüslere erişmeniz mümkündür. Mail bültenimize abone olarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.