https://www.buskirala.com/wp-content/uploads/2022/06/shuttle-havalimani-transferi.jpg

Havalimanı Transfer
Hizmetleri

Lüks araçlar ile havalimanı transferi hizmetini 24 saat sağlayan buskirala.com shuttle deyince ilk akla gelen firma oluyor. Gün boyunca havaalanına mekik dokuyan birden çok araçlarımız ile daima hizmetinizdeyiz. Ucuz havaalanı transferi hizmetini sağlayabilmek için yoğun ve karşılıklı bir hizmet anlayışını ülkemizin tüm şehirlerinde yerleştirdik. Bu sayede sizi havaalanına ulaştıran aracımız dönüş yolunda başka bir misafirimize hizmet eder. Bu durum fiyat politikamızı minimumda tutmamızı sağlar.

Başta Ankara, İzmir ve İstanbul havalimanları olmak üzere tüm havalimanlarında transfere hazırız. Havalimanı transfer fiyatları belirlenirken şehir merkezi hesaplanmaktadır. Merkez dışında bir noktaya transfer isteğiniz halinde ek ücret talep edilir. Bu ücret transfer öncesi onayınız için size iletilir. Uçuşunuza sizi ulaştırdığımızda dönüş için şimdiden rezervasyon yapabilirsiniz.
havaalanına giden otobüsler

Havalimanı
Transfer Fiyatları

Havalimanı transfer fiyatları şehre ve havaalanına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle bu bilgiye sadece hemen ara butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz. Acemali Turizm güvencesiyle hizmet veren Bus Kirala Türkiye ekibi transfer fiyatlarını minimum düzeyde tutabilmek için ergonomik araçlar kullanır. Transfer fiyatları şehir merkezi duraklı olacak şekilde verilir. Misafirlerimizin isteği üzerine kapıdan kapıya transfer hizmeti de gerçekleştirilebilir.

Havaalanı transfer ücretlerini en düşük düzeyde tutabilmek için tüm araç filomuz gidiş dönüş hizmet verir. Bu durum misafirlerimizin kesesine %50’ye varan indirim olarak yansır.

Havalimanı
Transfer Seçeneklerimiz

Fimamız havalimanı transferlerinde iki farklı seçenek sunuyor. Bunlardan biri ekonomik olan shuttle servisler iken diğeri VIP araç kiralama olarak ta bilinen VIP transfer hizmetidir. Bu iki hizmet arasındaki fark araç kalite ve kapasitesidir. Shuttle servislerimizde genellikle 16 kişilik araçlar ile şehir merkezine transferiniz sağlanırken, VIP transferde size özel araç tahsis edilerek havalimanından gideceğiniz destinasyona kadar hizmetimiz sürer. VIP desteği için Vip araç kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
vip araç kiralama