4 Kişilik Vip Minibüs Kiralama

vip araç kiralama

Platformumuz makam minibüsü kiralama hizmetlerinde özel eğitim şoförler ile hizmet sağlar. VIP eğitimi almış bu şoförler protokol kurallarına uygun hizmetler sağlar. Günlük, haftalık veya aylık olarak kiraya verilen bu araçlar devlet büyükleri veya iş adamları için gösterişli bir tercih olabilir. Kiralama ücretleri ise kiralanan sürenin uzaması ile birim maliyet açısından düşmektedir. Hemen ara butonundan bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.

minibüs kiralama lüks vip

4+1 Kişilik VIP Minibüs

4+1 makam minibüslerimizin kabinleri şoför ile bağımsızdır. Bir çoğunda kaptan ile iletişim telsiz ile sağlanır. Kabin seçeneklerimiz arasında klasik modellerden ultra lüks modellere kadar bir çok seçenek te mevcuttur. Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerçek araç resimlerini talep edebilirsiniz.

vip transfer

D2 Yetki Belgeli VIP Makam Minibüsü

Şoförlü olarak hizmet veren bu minibüsler T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu belge sayesinde minibüslerin girmesinin kısıtlı olduğu tüm şehir merkezleri veya yollara giriş hakkı elde ederiz. Bu durum müşterilerimiz için bir avantaja dönüşür. Aşağıdaki bölümden tüm minibüs filomuzu inceleyebilirsiniz.